Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Премахване на импланти (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=15681)

SUNSHINE__ 23rd February 2019 09:49

Премахване на импланти
 
Здравейте, моля от сърце ако има жени които са правили операция за уголемяване на бюста, но не са се приели с новата визия и са ги махнали да споделят резултатите.
При мен се случи точно това, не си намирам място откакто се оперирах и искам да ги махна, но не знам дали е най добрия вариант. МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

gemma 23rd February 2019 22:13

SUNSHINE_ , от това,което си писала мисля,че си много скоро оперирана.Защо не се възприемаш?В крайна сметка в Турция ли се оперира? Аз лично нямам познати,които да са си махнали имплантите,но попаднах на един американски форум,момичетата там са мн активни.Има случай със смяна с по-малки импланти,може да има и с изцяло премахнати.Пращам ти го на лични.
Според обаче изчакай поне 6 месеца,визията на гърдите ти ще се промени много с времето.Няма да стоят толкова високо и ще имат мн по-естествена визия.
Успех, каквото и да решиш!

SUNSHINE__ 25th February 2019 08:31

Да, в клиниката в Истамбул се оперирах ,но изобщо ме стана така както очаквах.:2021:

petq.vandova 27th February 2019 13:28

И аз мисля, че е много рано. А и премахването не мисля, че ще разкраси положението при никакви варианти. И моля да споделиш за тази болница в Турция. И аз съм оперирана в Турция, но другаде. Забелязах, че кубиците са малко и ги правят над мускулно.

Samba 5th July 2019 16:28

Цитирай:

Първоначално написано от SUNSHINE__ (Публикация 814559)
Здравейте, моля от сърце ако има жени които са правили операция за уголемяване на бюста, но не са се приели с новата визия и са ги махнали да споделят резултатите.
При мен се случи точно това, не си намирам място откакто се оперирах и искам да ги махна, но не знам дали е най добрия вариант. МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

Sunshine, аз се оперирах преди 18 месеца. От момента, в който излязох от упойка исках да си махна имплантите. Не се възприех веднага, не се възприемам до ден днешен. Ходих на повторни консултации при доктора ми няколко пъти, той ме разубеждаваше, мъжа ми ме разубеждаваше и всички наоколо, като отдаваха невъзприемането ми на недостатъчно изминало време. С доктора даже се бяхме разбрали да подменим имплантите с една проекция надолу. Накрая аз усетих неговото колебание и се разколебах и аз и тръгнах да търся мнението на други лекари.
И ето ме година и половина по-късно на същото дережде.
Истината е, че съм с кръгли 335 кубика висок профил(от 4 профила на тази марка), които за моято нулев старт изглежда скромно казано предизвикателно.
Май клоня към експлантация, още едно раждане, кърмене и после слагане на нови импланти в капковидна форма с нисък профил.
Ти премахна ли своите? Как се чувстваш в момента?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.