Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 3rd June 2013 09:10

Хора, някой знае ли къде изчезна Keery, кога беше неговата операция?

Dii 3rd June 2013 09:56

Д-р Дилбер прави ли онлайн консултации? Нели сигурна ли си, е консултациите са безплатни???

rimi 3rd June 2013 10:06

Дии на първо време можеш да напишеш един имейл и да прикачиш 3 снимки два профила и анфас просто да видиш какво ще ти отговорят аз така започнах моята кореспонденция с Авшар Нелка да се включи само да каже на какъв език е писала на Дилбер в повечето случаи направо ти връщат преработения нос за да видиш какво могат да направят

zara_6666 3rd June 2013 10:09

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 788321)
Хора, някой знае ли къде изчезна Keery, кога беше неговата операция?

Юли мес.беше доколкото знам.Нелинце радвам се,че ти харесва,но моето носле съвсем не е това което искам.Има хлътнало и е прекалено чип и в анфас е много по-широк от преди операцията.Емре Илхан също го каза без да му го казвам аз и другото което ме притеснява е,че от гърбицата е отнето повече.На снимките където си ме видяла във феѝса нали се сещаш,че избирам такива на които не се виждат кусурите.И аз съм на вие с качването на снимки,но ще се снимам тия дни и да ми кажете какво мислите.

rimi 3rd June 2013 10:12

Зара ти кога се оперира аз не съм разбрала нищо

Elly Stefanov 3rd June 2013 11:01

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 788323)
Д-р Дилбер прави ли онлайн консултации? Нели сигурна ли си, е консултациите са безплатни???

Dii, сигурна съм, че консултациите са безплатни. Моята беше по телефона, даже всичко започна със спонтанно съобщение във Фейсбук. Доктора ми каза да му пратя снимки, аз направихг една голяма фотсесия от размазани снимки в анфас, полупрофил, профил, като се усмихвам, за да види как ми пада върха над горната устна, отгоре и отдолу + написах един дъълъг мейл да му обесня какви са ми проблемите с дишането и да му задам всички въпроси, които ме интересуват. Мейла го реведе моя приятелка, българска туркиня, като рпедложихме на доктора за да не пише фермани да каже кога е удобно да му се обадим. Насрочи ни час за след една седмица и кат осе обадихме в кабинета му сестрата каза, че в момента е с пациент и ще се обади след час. Наистина доктора сам се обади след час и проведохме едночасова консултация за негова сметка - обсъдихме всичко, уточнихме цени и така нататък. Той още преди това ми беше писал, че мога да го търся колкото си искам, всички консултации са безплатни. Номера е, че др. Дилбер НЕ говори английски и задължително трябва да си с турско говорящ. Аз понякога му пиша мейли като използвам Google Translator, но пишете кратки и прости изречения, за да са смислени и се получават по-добре от английски на турски, отколкото от български на турски.

С доктора уговорката ми е, с оглед да не се разкравам, понеже нямам възможност, да отида на втора консултация и ако всичко е наред да ме оперира на следващия ден.

Dii 3rd June 2013 11:14

В такъв случай, може ли мейла на Дилбер да му пиша и аз...?

zara_6666 3rd June 2013 11:21

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788327)
Зара ти кога се оперира аз не съм разбрала нищо

Аз се оперирах преди 1 г.и сега мисля за ревизия при Илхан.

zara_6666 3rd June 2013 11:31

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 788333)
В такъв случай, може ли мейла на Дилбер да му пиша и аз...?

Ди,ти за ревизия ли мислиш,защото ако не се бъркам беше при Асенов.От какво не си доволна?За писането и превода,ако няма коѝ ще помогна с удоволствие.Консултациите са без пари,но ако става дума за ревизия така със снимки едва ли ще ти дадат дата за операция,защото аз също предложих този вариант на Е.Илхан и каза,че за ревизия иска да се видим предварително и да види какво е положението и тогава да ми каже какво може да се направи

titi1 3rd June 2013 11:33

И аз от Нелка знам, че Дилбер иска ревизиите да ги види лично и да коментира след това, и евентуално да дава дата за операция.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.