Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Срещи на "тунингованите" - Варна (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2827)

Renkata 17th November 2006 17:43

Каси,ти да не си и ти без цици бе,нали имаш-ше ги пъчиш естествено,тикни малко повече чорапи в сутиена и си ток :lol: Аз си гурно ще взема една дружка,и тя е натурална,тъй че няма си единствена,пък и ти си отдавна групичката на Шаро и няма се отцепваш ,щото нали знайш кво става с отцепените :1224:
jaki27,ако ходиш свободно на собствен ход,що пък да не се тупнеш в Алиби :wink: Няма да копаш,я :!:

lubov2 17th November 2006 17:45

:D :D :D :D абе вие като направите организацията,ми оставете координати в лични,пак ако не този път-другият :D :D :D ама да не ме забравите,че другата седмица няма да съм тук.чак в петък ще вляза в форума :D :D :D

Flame73 17th November 2006 18:42

Момичета,сега звъннах в Рико-то на един сладур(барманче)....:lol:
Утре следобед ще отида да капарирам резервациите....За сега се очертава да сме 6 мацки-Деси,две нейни приятелки,аз, Ренката и Каси(вероятно)? Ако има други желаещи,казвайте,че да имам предвид при резервето за повече места....Значи за централния бар си направих устата....! :lol:
Какво ще кажете?Несъгласни има ли? :roll:

Flame73 17th November 2006 18:51

Цитирай:

Първоначално написано от Nikolette
Цитирай:

Първоначално написано от jaki27
мислиш ли ,че на четвърти ден мога да се ударя в Алиби?? :D :D :D

Абсурд- не прави глупости.
Винаги има време за :2018: :2002: :1225:

Мила Джаки,след операцията на самата теб няма да ти се иска да се буташ в тарапани....Но иначе на мен ще ми е изключително приятно да се запознаем...Както е казала вече Николет- за всичко си има време!;)
И аз като теб ми се искаше да рипна на следв.уикенд на танци,ама послееее.....Стоях си мирно и кротко месец-примък от едното на другото легло.... :lol:

Renkata 17th November 2006 18:59

Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
Момичета,сега звъннах в Рико-то на един сладур(барманче)....:lol:
Утре следобед ще отида да капарирам резервациите....За сега се очертава да сме 6 мацки-Деси,две нейни приятелки,аз, Ренката и Каси(вероятно)? Ако има други желаещи,казвайте,че да имам предвид при резервето за повече места....Значи за централния бар си направих устата....! :lol:
Какво ще кажете?Несъгласни има ли? :roll:

:2020: Перфектна си :))

Flame73 17th November 2006 19:09

Цитирай:

Първоначално написано от Renkata
:2020: Перфектна си

Душичката ми....Нямам търпение да се запозная с теб!:girl_in_love:
Абе момичета....нали знаете,че Рико е салса клуб?Та сега се чудя как да се натъкмя подобаващо?Имам една рокля,тип испански модел.Дълга до глезена с дантела....с едно отворено деколте е....Та вие умувате ли как да се гиждосате? :lol:

DeSIKOS 17th November 2006 21:24

Да, забоди си и няколко пера, че като танцуваш да раздаваш :lol: :lol:
Тъй де, да си по-автентична

KASSI 18th November 2006 08:40

Направо умрях от смях.Добре ми започва деня.Седя чета и се смея.Ще взема да дойда щом ще се раздават пера.Защо никой не пише от колко часа или аз нещо съм пропуснала.Относно натъкмяването нямам такива екстри.Каката има едно костюмче от танците но не мога да се намъкна в него.

DeSIKOS 18th November 2006 15:58

Флейм, кажи за колко часа запази места :?:

Flame73 18th November 2006 16:15

Дами-запазени са 7места в Рико за 22:30ч.на моето име! :lol:
Аз като Пепеляшка(ех,тази Деска),ще позакъснея малко! Ще ме познаете по....перата! :lachen: :lachen: :lachen:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.