Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10352)

metalmulisha 1st June 2010 11:46

:)
 
Хора, искам да споделя, че си купих Липовон и вече 10 дни го пия. Днес се премерих и съм с 4 килограма по-малко :)
Иначе не чувствам никакъв глад. Като страничен ефект мога да изтъкна сухост в устата и желание за прием на много вода, както и че има дни, в които се чувствам повечко изнервена.
Ако има някой който го приема в момента нека сподели как вървят нещата при него.

kremu6ana 23rd June 2010 08:41

Здравейте! Само да се запиша - аз също го пия от 20 дни вече, 6 кг свалени и се чувствам изключително добре! Целувки на всички и успех в борбата с килограмите! :D

m_papazova 27th June 2010 14:15

ПРОДУКТ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ
 
Направо съм объркана на пазара има толкова много ПРОДУКТИ ЗА БЪРЗО ОТСЛАБВАНЕ- днес четох за ЛИПОВОН цена за 1 бр. - 59,80 лв. и за Vitaslim LIGHT цена за 1 бр. - 16,70лв. , кой е по ефикасен,може би по-скъпият ???

MandarinaDuck 1st July 2010 20:36

Vitaslim Light не действа. Няма ефект от него..

sattta 22nd July 2010 20:33

липовон
 
има ли странични ефекти?

wanja 30th July 2010 15:27

Да се включа и аз. Пия Липовон от 12.юни. Сега спрях за една седмица, за да си почина малко.
За 6 седмици резултатът е 4.5 кг. Като странични ефекти - голяма жажда.
Съвет: пийте витамини по време на приема, защото Липовона убива апетита и организмът се изтощава. Аз на 6-тата седмица се чувствах доста уморена и имах липса на концентрация. Това беше и причината да направя паузата. Започнах да пия витамини и да наблягам на плодовете през периода на почивката. От понеделник живот и здраве го започвам отново, но няма да спра витамините този път :)

Майка ми също го пие и за 10 дни е с 2 килограма по-малко.

m_papazova, Vitaslim LIGHT е 16.70 лв. опаковката, в която има 30 капсули. Препоръчителният прием е обаче 1-2 капсули 3 пъти дневно преди хранене. Т.е. ако се храните 3 пъти на ден и взимате по 1 капсула, тази опаковка ще ви стигне за 10 дни, а за месец ще ви струва 50.10 лв. Разликата не е много голяма. Аз също се загледах в този препарат, но като знам, че Липовона ми действа добре, реших да не сменям.

мауз 31st July 2010 18:33

Аз цял ден обикалям форумите и главно БГмама, а то тук сме си имали темичка. Прочетох, че нещо трябвало да имаш код ... :roll: Тези от вас, които са си го купили, биха ли споделили от къде. Разбрах че трябва да е оригинален - мексикански, а не български.
Моля за още инфо.
Айсче, СайНон /грубо кирилизиране, простете/ - знам, че само с хапчета не става. До сега бях на Минифемин, но нещо спря дори да ми убива апетита.
Трябва ми нещо не с идеята да отслабна от него, а прибавено към диетата ми и началото на спортуването. Да ми помогне.

wanja 31st July 2010 19:06

мауз, аз си го поръчвам от един сайт. Ще ти пусна линка на лични, за да не сметне някой, че правя реклама на Липовон.

Иначе кодове за отстъпка има, ако си поръчваш добавки от един щатски сайт. И него ще пусна на лични с код за отстъпка съответно, за да не спамя темата за Липовона.

мауз 31st July 2010 19:47

Благодаря, само дето не мога да се оправя. Ще търся други начини, щот ни мога да го разбера, ни да поръчам, ни знам как да го платя. Мислех си, че е на български :cry:

gabriel 1st August 2010 14:17

а знаете ли откъде може да се закупи директно, примерно от някой фитнес център в София, че така он-лайн незнам какво ще ми изпратят и дали няма и да е вредно


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.