Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10352)

pavelkot 15th October 2013 08:36

Липовона е много качесвен продукт. аз съм много доволна :)
________________
метални врати , блиндирани врати

daniN 21st November 2013 21:12

Цитирай:

Първоначално написано от qkitemuskuli (Публикация 794014)
Здравейте, намерих този сайт за липовон. Някой поръчвал ли е от него?
Иначе от няколко места чувам ,че действа и реших да опитам.

Здравейте,
поръчайте от тук и няма да съжалявате-0888087098
Аз съм много доволна и постигнах отличен резултат.

lapadunditankofini 21st December 2013 14:50

Аз съм съгласна, че нещата се получават със спорт, това никой не го оспорва, но какво правим, ако да речем имате малко бебенце...........В тази ситуация няма много време ............и трябва да се търси някакъв друг начин, например хапчета!

Към тази компетентната по-нагоре........ако нямаш, какво да кажеш, поне не нападай другите, яж си марулите и не се прави на отворена ............

margoto11 5th June 2014 13:27

Здравейте, гледам че има има много хора който са доволни от липовона, та искам да попитам от къде да си закупя. Кой според вас е най-надеждния сайт? Има сигорно 10 сайта, но не знам на кой да се доверя.

loipi 6th June 2014 11:35

Изобщо не съм доволна,уж най-хубавия купих. Толкова ми се виеше свят и ми се повръщаше,а по принцип съм пила различни хапчета и съм пробвала много неща,но много внимавайте с този Липовон. На моя позната в послоедствие и окапала косата,казвам го съвсем сериозно.Всеки сам си преценява.

marina22 9th June 2014 15:37

Цитирай:

Първоначално написано от margoto11 (Публикация 799440)
Здравейте, гледам че има има много хора който са доволни от липовона, та искам да попитам от къде да си закупя. Кой според вас е най-надеждния сайт? Има сигорно 10 сайта, но не знам на кой да се доверя.

Няколко пъти съм си купувала и винаги е било от сайта lipovon-bg.com. Аз съм много доволна от тях, успех !

marina22 23rd June 2014 09:56

Цитирай:

Първоначално написано от loipi (Публикация 799469)
Изобщо не съм доволна,уж най-хубавия купих. Толкова ми се виеше свят и ми се повръщаше,а по принцип съм пила различни хапчета и съм пробвала много неща,но много внимавайте с този Липовон. На моя позната в послоедствие и окапала косата,казвам го съвсем сериозно.Всеки сам си преценява.

Ти от къде си закупу липовона. Поздрави :)

klarona 8th December 2014 13:13

Аз не вярвам на други сайтове освен на този на офицялните вносители за България lipovon-bg.com. Появиха се информации за много ментета за това не бих рискувала.

Murder 15th December 2014 13:10

То Lipovon-a си е менте по принцип, защото е български. Тази година на пазара излязоха много добри продукти със страхотни отзиви като Oxy ECA Black и Ever Burn, по-скоро пробвай тях пред това менте.

klarona 9th January 2015 09:00

То от къде знаеш, че е менте да не си го използвал ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.