Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10352)

Lorita 23rd January 2012 02:05

Ползвала съм какви ли не препарати от тези които рекламират и нищо. Най-много 1-2 кг, които бързо възстановявам. Стигнах и до Липовон, наистина не чувстваш глад и слабееш.
Това ме уплаши! Четох какво съдържа, но съм сигурна, че има и съставки които са страшно опасни, вредни, забранени и не са упоменати. Етикета също е елементарен, без номер и сертификати. Направили са някакъв сайт с благодарствени писма, които сами са си писали, нямат фактически адрес, а само имейл и телефон.

Моля, ако някой знае към коя институция да се обърна, за да ги провери, ще е чудесно. Ако всичко е ок (в което се съмнявам) ще е супер, че жените могат да слабеят лесно.

*Страничен ефект при мен - главоболие, лош дъх, сухота в устата.
*Положителен ефект - 3кг за една седмица, без движения ;)

pantsiani 23rd January 2012 23:58

Хора, защо сте толкова наивни? Вместо да осъзнаете процеса как всяка една храна и напитка ви се отразява и да разберете първопричините защо пълнеете, ВСИЧКИ ИСКАТЕ С ЕДНО ХАПЧЕ и с мързела си отслабнете. И най - вълшебното хапче също носи достатъчно вреди. Аз отслабнах 24 кг. за 4 месеца и половина, без фитнес, без да намалявам яденето, без да увеличавам бюджета - само с режим на хранене и 1 час на ден разходка. Сега зимата, само с режим на хранене и без разходка не пълнея.

neutropa 6th June 2012 11:07

ЛИПОВОН LIPOVON
 
Lipovon LTD,Mexico - бързо отслабване без диети! Най-добрият продукт за изгаряне на мазнини, който ще Ви помогне за добър външен вид! LIPOVON - ТОВА Е ВЪЛШЕБНОТО ХАПЧЕ, ЗА КОЕТО ВИНАГИ СТЕ МЕЧТАЛИ!
Напълно подходящ както за жени така и за мъже!
ЛИПОВОН - БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО ВСИЧКИ ТОЧКИ НА БЪЛГАРИЯ!

ЛИПОВОН

УЛТРА ЕФЕКТИВНА ФОРМУЛА ЗА БОРБА С НАДНОРМЕНОТО ТЕГЛО – ГАРАНТИРАНО ОТСЛАБВАНЕ ОТ 3-5 КИЛОГРАМА СЕДМИЧНО, В ЗАВИСИМОСТ ОТ НАЧАЛНОТО ТЕГЛО. ИЗЦЯЛО НАТУРАЛЕН ПРОДУКТ, ЛЕСЕН ЗА ПРИЕМАНЕ – САМО ЕДНА КАПСУЛА ДНЕВНО!
Всяка от капсулите за редукция на теглото съдържа:
LIPOVON COMPLEX FORMULA® 400mg
Hoodia Gordonii Extract (20:1) - 350mg
Garcinia Cambogia Extract - 50mg
Начин на действие:
Екстрактът от Худия Гордонии подтиска апетита. Екстрактът от Гарциния Камбоджа повишава метаболизма.
Опаковката съдържа 30 капсули. Препоръчителна доза:
1 капсула дневно Цена: 50 лв.
При покупка на 3 бр. - по 45 лв. за 1 бр.
При покупка на 10 бр. - по 40 лв. за 1бр.
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!

За контакт: Йордан Серафимов - мениджър хранителни добавки
0883327278 , 0878978434
www.massformula.alle.bg

anabeth 10th June 2012 22:04

Как да отслабнем с 5кг за 1 седмица? ВижтеТУК

neutropa 13th June 2012 17:18

ЛИПОВОН Lipovon
 
ЛИПОВОН LIPOVON LIPOVON LTD, MEXICO

Lipovon LTD,Mexico - бързо отслабване без диети! Най-добрият продукт за изгаряне на мазнини, който ще Ви помогне за добър външен вид! LIPOVON - ТОВА Е ВЪЛШЕБНОТО ХАПЧЕ, ЗА КОЕТО ВИНАГИ СТЕ МЕЧТАЛИ!
Напълно подходящ както за жени така и за мъже!
Ако искате резултатите да надминат най-смелите Ви очаквания!
Ако искате да се почувствате чудесно виждайки се в огледалото!
Най-добрата формула за отслабване в историята!
Тези капсули сами смъкват килограмите!
Изцяло натурален продукт без никакви странични ефекти!
http://massformula.alle.bg/lipovon-ltd-mexico/

тагове: hranitelni dobavki za otslabvane, диета ефикасна, хранителни диети, здравословно хранене диети, dieti za oslabvane, dieta za burzo otslabvane, b1rzo otslabvane, lekarstva za otslabvane, как да отслабна здравословно, как се отслабва най бързо,диети здравословно хранене, как мога да отслабна, как отслабвате, dieta za oslabvane,produkti za otslabvane,dieti za barzo otslabvane,zdravoslovni dieti, zdravoslovno otslabvane, dieta za barzo otslabvane, искам да отслабна бързо, здравословни диети, za otslabvane, otslabwane, ефикасна диета, ефикасни диети
деветдесет дневна диета, barzo otslabvane, точкова диета, dieta za otslabvane, как да, отслабнем бързо, как да отслабна в корема, uprajneniq za otslabvane, dieti za otslabvane, диета, как да отслабнем, как да отслабна бързо, otslabvane, как да отслабна, dieti, диети

StefanPetrov 13th June 2012 18:01

Нещо интересно което намерих по темата цък

dani3laaa777 10th July 2012 09:05

zdraveite iskam da kaja 4e sa6to podkrepqm lipovon,piq go ve4e 10dni i sam svalila 5kg trqbvat mi o6te pone 7 ako moga da svalq naistina ne 4ustvah glad,sega ot vreme na vreme hapvam ne6to za da ne mi prilo6ava nadqvam se da uspeq da svalq tezi 7kg koito iskam da premahna naistina e trudno da se otslabva lesno se ka4va no trudno se svalq uspeh na vsi4ki s lipovon:)))

neutropa 2nd August 2012 22:25

ЛИПОВОН Lipovon
 
Това е най-добрия продукт за отслабване измислен някога на пазара. Напълно безопасен и изцяло на натурална основа без никакви странични ефекти. За повече информация посетете: http://massformula.alle.bg/lipovon-ltd-mexico/

wermillion 7th August 2012 11:23

Мили дами, това далеч не е най-добрият продукт за изгаряне на мазнини. Освен това, отслабването от 3-5кг седмично, както ни обещава продукта, изобщо не е здравословно. Възможно е да се постигне, но не е естествено по никакъв начин за организма.
Ако тези хапчета бяха толкова ефективни и безопасни, фитнес треньорите и диетолозите щяха да изчезнат, хората нямаше да се потят в залите, а щяха да изгарят мазнини пред телевизора. : )




---------------------------
Бижута Сваровски

denica_paskaleva 20th September 2012 13:02

Здравейте,
Аз използвам Липовон и съм доволна. Първите два дни чувстваш огромна нужда от вода и липса на всякакъв апетит. След втория ден, когато бях изхвърлила общо взето всичко от организма си, апетита се появи. Почти съм стигнала месец. Свалих около 7 килограма. Ям, всичко ям...но някак си нямам огромен апетит, наяждам се бързо, не ми е необходимо да си дояждам. Нямам мания за сладко. от време на време се появява желание да хапна парче шоколад, но едно парче ми е достатъчно примерно... Да, наистина ти се пие доста вода, но имам и повече тонус. Още повече психологическия ефект е от голямо значение - когато видях, че започнах да слабея, започнах и да се движа повече, да ходя.. и наистина се чувствам доста добре. За сега не мисля, че има някакви странични ефекти.
Това е.

dani_hristov 25th September 2012 18:14

Мой приятел го пие и е доволен, купи си 30 капсули и на 15ти ден беше свалил около 6кг. Ама е важно да се спазва някакъв режим както е посочено - да се пие вода, да се закусва, да не се преяжда и да има движение.
Освен това внимавайте от къде си го поръчвате.
Липовон не е хапче, а добавка.

ivanivanov1 2nd October 2012 21:43

И все пак има ли някаква опасност за здравето?

aneliika 21st October 2012 22:29

izpolzvam lipovon veche 2 den obache se pritisnqvam i nz dali da go piq utre za6toto trqbva da mi biqt edna vaksinka i nz tova dali 6te e problem za6toto pishe che netrqbva da se pie ako izpolzvam i dr lekarstva ili prosto da propusna utre a napravo vdrugi den da go piq..nqkoi moje li da me posavetva dali 6te prechi ako go piq..??? mersi predvaritelno

plamencheto 1st November 2012 22:13

Аз не съм против продуктите за отслабване, както вече казахте - Всеки сам си избира начина. Не всеки може да се справи с фитнес и гладуване.
Мой познат използва точно този продукт, защото приятел му го препоръча и успя да свали желаните килограми.



vrati, метални решетки, врати за мазета, врати за входове, пощенски кутии

manu-chao 17th June 2013 15:22

Аз също пробвах Липовон, но сякаш повече ми помогнаха шуслерови соли за отслабване. Докато диетите и гладуването не ми се отразяват никак добре на обмяната на веществата. С диети дебелея още повече. И като гледам не съм единствената.

barbarit 21st June 2013 08:05

Тези соли са пълен боклук, нищи не помагат. Не се подлъгвайте да си ги копувате!
_________________
блиндирани врати vrati входни врати метални пощенски кутии

kemelo 12th July 2013 08:15

Здравейте, имам важна информация за всички които употребяват липовон. Моя добра приятелка ми каза че в официалния сайт за бг lipovon-bg.com, е прочела следната информация: "ВНИМАНИЕ! НА ПАЗАРА СЕ ПОЯВИ МЕНТЕ НА ПРОДУКТА ЛИПОВОН, КОЕТО Е ОПАСНО ЗА ЗДРАВЕТО!
МЕНТЕТО Е С ПО-ГОЛЯМА КУТИЯ - ВИСОКА Е 8,8 СМ. В КУТИЯТА ИМА 45 КАПСУЛИ, КОИТО СА ЗЕЛЕН ЦВЯТ!
Ментето се разпространява от сайта bio-lipovon.com"
Реших да споделя това с вас успех и бъдете внимателни!

marina22 23rd July 2013 20:26

Сайта www.originalen-lipovon.com също предлага липовон мента който е от 45 капсало внимавайте!!!!

kemelo 8th October 2013 09:59

Здравейте от мен, искам да кажа, че подари появилия се продукт менте производителите на липовон са сменили опаковката на продукта с цел да се намали разпорстранението на ментето. Ето и сайтовете който предлагат това менте:
Lipovonimport.com
My-lipovon.com
Bio-lipovon.com
Originalen-lipovon.com
Originalnalida.com
Lipovonmexico.alle.bg
Lipovononline.com
Всичката тази информация е изнесена в офицялния сайт на липовон за България "lipovon-bg.com"

24Carat 11th October 2013 08:26

Вместо да рискувате с тези ментета има далеч по-добри предложения на пазара, които са по-ефективни и безопасни в същото време. Аз съм пробвал Therm oshred на Mex в комбинация с акай бери на Haya labs и свалих 5 кг. за месец. Хубавото на комбинацията е че освен, че помага за свалянето на мазнините, отделно подобрява и здравето, защото акай бери-то е един от най-мощните антиоксиданти в природата.

pavelkot 15th October 2013 08:36

Липовона е много качесвен продукт. аз съм много доволна :)
________________
метални врати , блиндирани врати

daniN 21st November 2013 21:12

Цитирай:

Първоначално написано от qkitemuskuli (Публикация 794014)
Здравейте, намерих този сайт за липовон. Някой поръчвал ли е от него?
Иначе от няколко места чувам ,че действа и реших да опитам.

Здравейте,
поръчайте от тук и няма да съжалявате-0888087098
Аз съм много доволна и постигнах отличен резултат.

lapadunditankofini 21st December 2013 14:50

Аз съм съгласна, че нещата се получават със спорт, това никой не го оспорва, но какво правим, ако да речем имате малко бебенце...........В тази ситуация няма много време ............и трябва да се търси някакъв друг начин, например хапчета!

Към тази компетентната по-нагоре........ако нямаш, какво да кажеш, поне не нападай другите, яж си марулите и не се прави на отворена ............

margoto11 5th June 2014 13:27

Здравейте, гледам че има има много хора който са доволни от липовона, та искам да попитам от къде да си закупя. Кой според вас е най-надеждния сайт? Има сигорно 10 сайта, но не знам на кой да се доверя.

loipi 6th June 2014 11:35

Изобщо не съм доволна,уж най-хубавия купих. Толкова ми се виеше свят и ми се повръщаше,а по принцип съм пила различни хапчета и съм пробвала много неща,но много внимавайте с този Липовон. На моя позната в послоедствие и окапала косата,казвам го съвсем сериозно.Всеки сам си преценява.

marina22 9th June 2014 15:37

Цитирай:

Първоначално написано от margoto11 (Публикация 799440)
Здравейте, гледам че има има много хора който са доволни от липовона, та искам да попитам от къде да си закупя. Кой според вас е най-надеждния сайт? Има сигорно 10 сайта, но не знам на кой да се доверя.

Няколко пъти съм си купувала и винаги е било от сайта lipovon-bg.com. Аз съм много доволна от тях, успех !

marina22 23rd June 2014 09:56

Цитирай:

Първоначално написано от loipi (Публикация 799469)
Изобщо не съм доволна,уж най-хубавия купих. Толкова ми се виеше свят и ми се повръщаше,а по принцип съм пила различни хапчета и съм пробвала много неща,но много внимавайте с този Липовон. На моя позната в послоедствие и окапала косата,казвам го съвсем сериозно.Всеки сам си преценява.

Ти от къде си закупу липовона. Поздрави :)

klarona 8th December 2014 13:13

Аз не вярвам на други сайтове освен на този на офицялните вносители за България lipovon-bg.com. Появиха се информации за много ментета за това не бих рискувала.

Murder 15th December 2014 13:10

То Lipovon-a си е менте по принцип, защото е български. Тази година на пазара излязоха много добри продукти със страхотни отзиви като Oxy ECA Black и Ever Burn, по-скоро пробвай тях пред това менте.

klarona 9th January 2015 09:00

То от къде знаеш, че е менте да не си го използвал ?

katiaat 6th April 2015 08:29

Здравейте от мен. Гледам, че има доста запознати с продукта, та искам да попитам, понеже реших да си поръчам липовон и ми е интересно от къде да го поръчам? Понеже видях, че в някой от сайтовете опаковката е различна. Има ли някаква разлика между двата. Ще съм благодарна ако някой ми даде съвет.
Благодаря

fitnessshop 8th April 2015 11:57

Липовона е снова опаковка заради появилите се фалшификати. Купувайте само в нова опаковка, ето --> http://lipovon.net/

margoto11 14th April 2015 08:26

Да така е много ментета се появиха. Но аз освен от офицялния сайт за България lipovon-bg.com, на друг не бих се доверила!

vilipetrova 25th April 2015 13:50

Здравейте! Аз от близо 4-5 години се опитвам да отслабна . Пробвала съм какви ли не диети , ограничавала съм се от какво ли не , пила съм какви ли не хапчета и билки но нищо не ми помагаше. ефектът беше 2-3 кг а седмица след като ги сваля отново ужасня йо-йо ефект който си ми ги връщаше обратно . Една моя приятелка ми сподели че с мъжа й са си закупили някакви хапчета за отслабване от един сайт и били много доволни от тях . В началото бях скептично настроена защото почти нямаше такива които да не съм опитала и от нито едни не постигнах желания ефект Реших да ги поръчам и аз от тук тъй като нищо не губя и от опит глава не боли - http://lipoin.com/otslabvane/

Ефект определено имаше при мен Много съм доволна Даже не можех да повярвам цели 8 кг за няма и месец..........:2018::2018:

margoto11 27th April 2015 08:18

Можеш ли да кажеш как точно действа този продукт ?

kemelo 11th May 2015 08:31

Това е пълен боклук някой се е опитал да създаде продукт с име подобно на липовон!!!

katiaat 3rd July 2015 07:44

Искам и аз да споделя моето мнение. Преди около 2 месеца си закупих липовон от официалния сайт за бг lipovon-bg.com. Останах много доволна за период от 45 дни успях да загубя 9 килограма. Сега съм много по-добре!

kemelo 17th July 2015 07:45

Как се чувстваш сега имаш ли някакви проблеми? Искам да знам защото ми е интересно как действа при всеки различен организъм :)

Plamen_panayotov 21st July 2015 17:53

Здравейте,

етикета с информацията за продукта,който е на самата опаковка ми се струва съмнителен.Гордони е написано с с 2 ,,нн".Преди да започна употребата на продукта Ви,мисля да го подложа на изследване в ,,Хеи",за да установя дали обявеното количество съвпада и,дали няма други компоненти в него.

katiaat 27th July 2015 10:47

Давай да видим, какъв ще е резултата!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.