Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10352)

dayanhr 30th July 2015 07:39

.
 
Цитирай:

Първоначално написано от fitnessline (Публикация 635151)
аз ползвах липовон и съм доволна ,наистина е въпрос на мнение и личен избор .като цяло всяка добявка за отслабване е добре да се съчетава със спорт и хранителен режим!но има хора които или неискат да спортуват или имат физ.невъзможност или липса на време.нали и за такива трябва да има нещо:) а основното в липовон е загубата на апетит а от там и възможността да се спазва определен начин на хранене,емоционалната тежест от това че си на диета и ти се яде а не трябва... я няма ! да кажа спорта е здраве,професия и мое хоби ,така че съм далеч от това да го отричам -напротив!!!но 50 % всичко е от това какво слагаме в стомаха си-с каквото се храним това сме !!!за това подкрепям ЛИПОВОН.

Имам да свалям и аз едни 10 килограма , но има 10 сайта минимум на Липовон и ако може да ми кажеш от къде да поръчам оригиналния продукт , имам разни проблеми с здравето и не искам да поръчам нещо , което ще ме отрови още толко. дай някакъв вид номер или някак да ти пиша , за да не е реклама

katiaat 10th August 2015 08:33

Цитирай:

Първоначално написано от dayanhr (Публикация 805364)
Имам да свалям и аз едни 10 килограма , но има 10 сайта минимум на Липовон и ако може да ми кажеш от къде да поръчам оригиналния продукт , имам разни проблеми с здравето и не искам да поръчам нещо , което ще ме отрови още толко. дай някакъв вид номер или някак да ти пиша , за да не е реклама

Аз лично си купувам липовон от сайта lipovon-bg.com. Това е официалния сайт за България и аз лично вярвам само на него! Успех

Lili_78 16th November 2015 09:14

Здравейте! Аз доста прочетох преди да си закупя Липовон. Мога да кажа, че не само съм доволна, но съм изключително щастлива, защото с липовон свалих 9 кг и то само за 30 дни. Поръчах си го от lipovon.info там цената му е 45 лв с доставка.
Поздрави на всички :))))

katiaat 23rd November 2015 09:17

Браво радвам се за теб. Но ми е интересно това във всеки един форум където има тема за липовон ли ще го напишеш ? В бг-мама даже се радваше, че сайта има телефон :)

ina.ina 24th November 2015 09:26

Цитирай:

Първоначално написано от katiaat (Публикация 807054)
Браво радвам се за теб. Но ми е интересно това във всеки един форум където има тема за липовон ли ще го напишеш ? В бг-мама даже се радваше, че сайта има телефон :)

Не се дразни на тези с рекламите ... няма смисъл.
Ако наистина си Катя - честит имен ден! :)

katiaat 4th January 2016 09:52

Да, Катя съм. Благодаря ти макар и със закъснение!

margoto11 15th March 2016 08:34

Цитирай:

Първоначално написано от katiaat (Публикация 805495)
Аз лично си купувам липовон от сайта lipovon-bg.com. Това е официалния сайт за България и аз лично вярвам само на него! Успех

Здравей, като вярваш само на него имала ли си някакви проблеми когато си поръчвала от там?Аз лично чета най- различни неща за всички сайтове.

дундьо 21st March 2016 15:01

Към Lili_78
Минало е време от ползването. Задържа ли килограмите?

margoto11 18th April 2016 08:21

И на мен ще ми е интересно да разбера как си сега с килограмите?

Caprice® 20th April 2016 18:04

Да, аз съм много довола от него. Давай смело, но аз го пия около обяд, иначе вечер огладнявам много. Внимавай за ментета. Мен ми го препоръча преди години една девойка от фитнеса, аз се поинтересувах и писах на представителството им, исках директно от чужбина да поръчам, те ми казаха че имали представителство тук и няма смисъл да плащам излишно доставка. Писах на тях ,защото тя не знаеше откъде се поръчва, и го "вземала от фризьорката й" . Но не е магическа пръчка- с тренировки и постоянство отслабнах. Започнах да го пия на 75 кг и смъкнах до 60-65 (не помня беше преди години) После някакво време поръчвах, сега пак. Най-добре действа с плодове.

http://www.lipovon-bg.com/

Eто и копие от комуникацията, защото вече взе да ми писва от платени мнения
Lin <c.balcheva@gmail.com>
31.08.12 г.

до sales
Hiya i would like to order lipovon- do you deliver to bulgaria? And how much will it cost? Many thanks
Sent from my iPhone

sales@lipovon.com
31.08.12 г.

до мен
английски
български Превод на съобщението
Изключване за: английски
Hello,

Yes, we deliver to Bulgaria. But in Bulgaria there is an official web site which handles the deliveries there: lipovon-bg.com. You can order from there which most probably be cheaper for you.
If you order from us for less than 59 British Pounds we will charge you with 4.5 pounds for the delivery, otherwise the delivery is free.

Regards,
Customer Support

katiaat 3rd May 2016 08:29

Здравейте. Да разбираме, че това е офицялния сайт за България така ли ?

Caprice® 3rd May 2016 14:55

Привет,

това е което имам като информация от .com сайта им http://www.lipovon.com/

Пишат ми от официалния им email sales@lipovon.com . Аз лично съм доволна.

katiaat 25th May 2016 13:47

Балгодаря ти за инфото.

Caprice® 27th May 2016 15:47

Цитирай:

Първоначално написано от katiaat (Публикация 809000)
Балгодаря ти за инфото.


Моля, на мен днес ми пристигна една опаковка и пих хапче, че ми предстои операция другия месец и искам да смъкна кокото се може повече. Днес салатки, семки. От утре само ябълки до победата.

katiaat 9th June 2016 09:01

Браво, пожелавам успех!

katiaat 9th September 2016 15:08

Днес попаднах на този сайт lipovon.site който определено предлага продукт менте. Lipovon.com предлага ли доставка до бг ?

Ная-93 13th September 2016 12:42

Здравейте! Аз си поръчах от този сайт: http://www.lipovon-bg.com/ . Отговориха ми от e-mail sales@lipovon-bg.com. Днес ще ми ги доставят. Дано да не е продукт менте. Ще пиша какви са резултатите.

katiaat 17th October 2016 12:45

Аз съм поръчвал от там и бях довилна за мен това е офицялния сайт за бг. Сподели мнение. Успех

katiaat 3rd November 2016 09:04

Цитирай:

Първоначално написано от Ная-93 (Публикация 810002)
Здравейте! Аз си поръчах от този сайт: http://www.lipovon-bg.com/ . Отговориха ми от e-mail sales@lipovon-bg.com. Днес ще ми ги доставят. Дано да не е продукт менте. Ще пиша какви са резултатите.


Здравей,

Когато имаш време сподели резултати за това как се чувстваш имаш ли някакви проблеми. Успех

kertura 22nd March 2017 13:38

Аз лично съм много доволна от този продукт. И ако се наложи бих го използвала пак!

medana 5th January 2018 17:51

Видях в фб страницата на липовон, че има код за 10% отстъпка някой тествал ли го е дали става ?

stylish_i 22nd January 2018 00:03

Чела съм много негативни мнения за Lipovon и не мисля, че е добра идея да го използваш.
матраци, peaky blinders suit, гуми цени, университети в чужбина

katiaat 29th January 2018 10:18

Липовона е добър продукт, не знам какво си чел. Но на мен ми помага

parijanka 9th February 2018 22:54

липовон
 
Здравейте! Знае ли някой как трябва да изглежда холограмата на оригиналният липовон? Има ли диагонален надпис lipovon.com, lipovon.bg или само LP MEXSIKO? От къде да си купя оригинален?

katiaat 26th March 2018 09:55

Цитирай:

Първоначално написано от parijanka (Публикация 812832)
Здравейте! Знае ли някой как трябва да изглежда холограмата на оригиналният липовон? Има ли диагонален надпис lipovon.com, lipovon.bg или само LP MEXSIKO? От къде да си купя оригинален?

Аз лично винаги поръчвам и препоръчвам сайта lipovon-bg.com. Той е посочен в lipovon.com за официален за България. Сайта съществува от 2010 година. За това аз не вярвам, на други наскоро излюпени сайтове! Успех

ivanov32 18th April 2018 15:19

Всеки си има собствено мнение и аз не съм много доволен…

georgieva88 23rd April 2018 11:03

Една приятелка си беше купила, но не беше доволна.

Albena.bg 27th April 2018 14:29

Липовон
 
Здравейте!

Искам да споделя мнението си за Липовон. За мен това е най-ефикасния продукт за отслабване,който има видим ефект почти веднага. Никъде във форума не видях да се споделя на какво се дължи отслабването,за това искам да споделя. Организма задържа доста вода от тук идва и надебеляването и подпухване на тялото.
Липовон това прави , изхвърля изличната вода от тялото. Пие се много вода, да наистина не само защото трябва, а защото съставките на Липовон предизвикват чувство на сухота в устата и искаш не искаш пиеш много вода и естествено и много вода се отделя.
При мен ефекта беше първата седмица свалих 4 килограма,това се предполата ,че е задържаната вода. След това започва топенето на мазнините и малко по-баво смъкване на килограми.
Странични ефекти няма никакви,освен сухотата в устата. Чустваш се енергичен и по-лек.
Започвам да звуча много рекламно,като служител във фирмата им,но не съм само употребявам Липовон.:grin:

katiaat 8th May 2018 13:27

Цитирай:

Първоначално написано от ivanov32 (Публикация 813174)
Всеки си има собствено мнение и аз не съм много доволен…

От кое по точно не си доволен ?

margoto11 15th May 2018 14:24

Преди 2 седмици купих липовон от lipovon,info. Какво да кажа уж оригинален, безплатна доставка в цялата страна. Спрях го на 5-тия ден, гадене, главоболие, даже повръщах.

nadyastaneva 13th August 2018 14:31

Здравейте. Някой може ли да напише кой е официалният сайт?

katiaat 29th August 2018 09:23

За мен официалния сайт е lipovon-bg.com. Така пише в официалния сайт на продукта lipovon.com. Провери ако искаш, успех

slaver 11th February 2019 17:44

margoto11, да не си уцелила lipovon менте? Доста зле звучат тези симптоми, а уж на билкова основа са хапчетата

katiaat 18th March 2019 16:39

Оригиналния липовон е само в сайта www.lipovon-bg.com

Anna315 5th May 2019 07:58

Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.