Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Клиника ВИТА мнения? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=15685)

petq.vandova 20th March 2019 15:50

Цитирай:

Първоначално написано от Kuma Lisa (Публикация 814691)
Мисля че на твоята височина и килограми тези кубици ще седят добре, въпреки че мисля че ако се прежалиш за болката можеш и повече да събереш. Виждала съм много дребни момичета с по 350 цц, но щом доктора така е казал... какво да правиш, може по-нататък като ти се поразширят джобовете повече... хаха


Иначе и аз мисля така. Бързо започват да ти малеят, а и лично аз не бих се подложила на това за под 300куб.

Kuma Lisa 20th March 2019 17:54

Цитирай:

Първоначално написано от petq.vandova (Публикация 814692)
Kuma Lisa а ти защо не се оперираш при Стоянов?

Ами защото вече в тази турска клиника толкова време ми отделиха, уговорихме се, даже днес мислех да ходя да им пратя капарото с Wестерн Унион. Чух че всички лекари в Истанбул са добри и че няма да сбъркам да се оперирам там. А и да не забравяме че дадох тази консултация на майка ми и сега ако искам за мен сигурно още 3 месеца ще чакам.... и после още един за операция... :?Знам ли, ако можех да си запазя консултация за някоя по-скорошна дата-да но... не знам вече, хем ме е страх да ходя в Турция, хем вече толкова добро и лошо изчетох за българските хирурзи че много нервно чувство почна да ме гложди и затова така. По-добре да избягам в друга държава хахах

Kuma Lisa 20th March 2019 17:59

Цитирай:

Първоначално написано от Kristin88 (Публикация 814684)
Kuma Lisa благодаря за отговора.
Ще се оперирам при Д-р Молов понеже имам познати оперирани при него. Иначе съм висока 158, 42 кг, подгръдна 69см, избра ми импланти 260 цц анатомични ментор, висок профил. Каза,че тези ще са подходящи, ако избера по-големи каза, че ще ме боли, не разбрах много нямам разтеглива кожа. Не знам да не ми малеят... но каквото такова.

О даже сега се сетих имам позната която е няма и 50 кг и й сложиха 600 цц, а тя беше плоска, нищо нямаше, но стана така че шева на едната гърда й се скъса и трябваше да я шият пак... Но миисълта ми е че щом може 600цц на нея, на теб със сигурност може повече от това което са ти предложили :1246:

petq.vandova 22nd March 2019 10:39

И аз много се чудех тук или в Турция. Като цяло се води, че са по-напред от нас. Но реално, ако имах възможност бих избрала Стоянов може би. Наистина комуникацията с него е все едно ти върши услуга, а не иска да ти вземе просто парите. Ходих при него след операцията ми, по настояване на друг лекар, за да прецени дали проблемите ми не идват от гърдите. Дори и пари не ми взе, макар че за 3 мин прецени да си търся проблема другаде. Единствено, което отчитам като минус е - при евентуален проблем е по-трудно следенето от опериращия лекар. Знам, че Стоянов прави прегледи след предоставена ехография един път в годината на неговите пациентки.

Труден е изборът. На теб кога ти е опeрацията Kuma LIsa?

Kuma Lisa 22nd March 2019 12:32

Цитирай:

Първоначално написано от petq.vandova (Публикация 814697)
И аз много се чудех тук или в Турция. Като цяло се води, че са по-напред от нас. Но реално, ако имах възможност бих избрала Стоянов може би. Наистина комуникацията с него е все едно ти върши услуга, а не иска да ти вземе просто парите. Ходих при него след операцията ми, по настояване на друг лекар, за да прецени дали проблемите ми не идват от гърдите. Дори и пари не ми взе, макар че за 3 мин прецени да си търся проблема другаде. Единствено, което отчитам като минус е - при евентуален проблем е по-трудно следенето от опериращия лекар. Знам, че Стоянов прави прегледи след предоставена ехография един път в годината на неговите пациентки.

Труден е изборът. На теб кога ти е опeрацията Kuma LIsa?

Ами трябва да е почивните дни които идват 26-27 Април. Но наистина много се притеснявам вече честно даже вчера по едно време си казах "няма смисъл, ами ако има усложнения, ами ако тялото ми ги отхвърли леле леле" и някаква паника от тази операция ме обзе и вече съвсем не знам. Моята маникюристка работи в един много добър салон за красота (Galleria) където ходят всякакви такива момичета които си правят гърди и тя ми каза че от Стоянов има и доволни и недоволни - средна работа, но напослдък все и идвали клиентки които си ги правят при д-р Василев, който аз никога не съм и чувала честно казано... Много силно ми го препоръча страхотни резултати от него виждала та сега ново 20.... луда работа. толкова много вече четох и гледах че имам чувството че и аз мога да я направя тази операция вече хахах

petq.vandova 22nd March 2019 13:01

Според същия този д-р Василев няма случаи на отхвърляне. Най-възможния проблем е инфекция, но съм сигурно че в Турция няма как да се случи.

Kuma Lisa 22nd March 2019 14:36

А значи ти все пак знаеш този д-р Василев... Веселин Василев във ВМА ли е? Никъде в интернет никакви мнения за него не намерих ако е той. :( какво ти е мнението за него ?

Иначе става дума за Breast Implant Illness от което ме е страх, нещо много полулярно стана жените се оплаква че им пада косата, болят ги костите, акне отпадналост и какво ли не. Ти как се справяш с това? Мислела ли си да ги махнеш?

petq.vandova 22nd March 2019 14:54

Сега го намерих в нета, там добре го познават хаха. Иначе да излезе статия, че силикона поражда автоимунни заболявания. При мен има покачване на тези показатели, но нямам лупус, артрит и тн, т.е. не влизам в изброените възможни отклонения от излезлия доклад за вредите от силикона. Направиха ми адски много изследвания за какво ли не. Факта, че се повлиявам от кортикостероиди, говори за леко отхвърляне на силикона. И все пак ако има пълно такова, самия силикон сам си намира място и излиза от тялото. При мен няма такова нещо. Четох доста и не намерих такива случай. Дори описаните реакции на организма не отговарят на моите оплаквания. Според това не е причина да се отказваме от силикона. По-голяма е вероятността от усложнения като инфекции. При избор на добър лекар и хубава болница, това няма как да стане. А за автоимунните заболявания само сме чували и чели най-вече.

petq.vandova 22nd March 2019 15:03

Цитирай:

Първоначално написано от Kuma Lisa (Публикация 814700)
А значи ти все пак знаеш този д-р Василев... Веселин Василев във ВМА ли е? Никъде в интернет никакви мнения за него не намерих ако е той. :( какво ти е мнението за него ?

Иначе става дума за Breast Implant Illness от което ме е страх, нещо много полулярно стана жените се оплаква че им пада косата, болят ги костите, акне отпадналост и какво ли не. Ти как се справяш с това? Мислела ли си да ги махнеш?


Дори не ми е минавало през акъла. Примерно - след като ги сложих и трябваше да спя по гръб, се получиха проблеми с кръста. Големи болки. Направиха ми ренген и ми казаха, че имам възпаление. Нищо особено. Не мога да кажа, че това се е получило от силикона. Явно си имам проблеми и от спането ми се е възбудило. Така, че винаги може да ти се появи нещо и не би трябвало силикона да е причина, както сега най-лесно им е да кажат от него е. Докато бях по лекари и болници, макар че ме изследваха за какво ли не и още повече че съм била в друга страна (съмнения за ухапвания от комари и тн), всички лекари идваха да ме питат "Ти сигурна ли си дали не е от гърдите" хахаха. Аз самата до последно не вярвах и не допусках. Сега като съм по добре, искам да си почина от това лутане по болници. Но бих продължила с търсенето на друга причина.

Kuma Lisa 22nd March 2019 15:05

А с времето това леко отхвърляне отшумява ли или трqбва постоянно да се третира? ако се разтърсиш в Youtube ще намериш толкова много видеа на такива момичета които даже в един момент не можели да ходят от болка в коленете и костите като цяло. Въпреки че да не забравяме, на повечето силикона им е сложен преди 10тина години и може и това да оказва по-острите реакции.

А за Василев може ли да пратиш някакъв линк да прочета хубаво ли е лошо ли е, какво е положението и има ли смисъл да ходя на консултация при него.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.