Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Клиника ВИТА мнения? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=15685)

Kuma Lisa 28th February 2019 12:09

Клиника ВИТА мнения?
 
Здравейте момичета. От има няма 3 месеца вече проучвам импланти, лекари и цени. Първо бях на консултация при Николай Георгиев и както всички тук са казвали, беше точно все едно съм си пуснала видео запис за 10 минути и ме прати при секретарката да си запазва час. Както и да е за него, не почувствах да е моят лекар нито отношението което искам. Много мои познати вече ми казаха че има много оплаквания от него и несполучливи резултати.

После си запазих час за консултация при Ильо Стоянов, за която все още чакам вече 3-ти месец.

Попаднах на клиника Вита защото много познати ми казаха за д-р Динев и Кънев и колко са доволни от тях и особено от Динев - не само за гърди, а и други процедури като повдигане на дупето и пластики на лицето.

Цените във Вита са наистина ниски, дори сега има промоция от д-р Христов до края на Март - 5000 лв всичко включено, но не знам с какви импланти. Във Вита работят противно на твърденията, които съм чела тук с хубави импланти като Аллерган, Ментор и Мотива и не само. Най - високата цена при Динев и Кънев е 3600 Евро.

Не ме разбираите погрешно, не клоня към тях заради цената, а защото не виждам смисъл да плащам за същата услуга и импланти 11 000 лв когато мога да платя 7000 и резултата да е по-сполучлив и отношението много по-внимателно. Все пак отивам да ти платq не малко пари за нещо което ще седи в тялото ми с години - очаквам поне да проведеш разговор с мен, а не да ми кайеш неща които вече знам и да ме пратиш при секретарката.....

Това, което чувам напоследък е за д-р Василев в същата клиника. Все повече пациентки и всичките повече от щастливи.

Да обобщя - ще се радвам да ми дадете мненията си за гореспоменатите хирурзи - Христов, Василев, Динев и Кънев и за самата клиника разбира се. Много ще се радвам на отоговорите ви, защото вече се побърках от четене и гледане. Благодаря ви!!

Andi89 28th February 2019 15:13

Аз мисля да си изчакате консултацията при Ильо Стоянов :) И аз чакх 4 месеца и 20дни, но не съжалявам. Консултацията беше много кратка, но веднага рязбрах,че това е моят лекар. Сега си чакам операцията, вече не толкова време,а само месец :)

Aleks27 28th February 2019 19:46

И аз мисля, че трябва да изчакате консултацията при д-р Стоянов. Аз също чаках толкова за консултацията и още толкова за операция. Не съм посещавала друг хирург, за което не съжалявам. Още през първите 5 минути от прегледа вече бях установила, че д-р Стоянов е моят човек, както се казва. Хайде стигс съм го хвалила, че ще ме обвините в реклама. Успех с изборът на хирург! :)

Andi89 28th February 2019 21:25

Цитирай:

Първоначално написано от Aleks27 (Публикация 814602)
И аз мисля, че трябва да изчакате консултацията при д-р Стоянов. Аз също чаках толкова за консултацията и още толкова за операция. Не съм посещавала друг хирург, за което не съжалявам. Още през първите 5 минути от прегледа вече бях установила, че д-р Стоянов е моят човек, както се казва. Хайде стигс съм го хвалила, че ще ме обвините в реклама. Успех с изборът на хирург! :)

Алекс, не знам дали мога да ти пращам лично съобщение. Как мина операцията при теб и може ли снимки на имейл, видях че си пращала. Ani00@mail.bg. Благодаря ти :)

Kuma Lisa 1st March 2019 09:26

Цитирай:

Първоначално написано от Andi89 (Публикация 814601)
Аз мисля да си изчакате консултацията при Ильо Стоянов :) И аз чакх 4 месеца и 20дни, но не съжалявам. Консултацията беше много кратка, но веднага рязбрах,че това е моят лекар. Сега си чакам операцията, вече не толкова време,а само месец :)

Здравей, и аз се бях насочила към него, но все чувам че ги правел с растояние и имам прятелка, която се оперира при него и каза че не е 100% доволна, няма да си прави реоперация, но знае че трябва защото не ок. Не съм ги виждала, не мога да кажа, но тези които съм са с растояние. И съм наясно че растоянието завси от физиката и самото разположение на самите гърди първоначално, и все пак...

Aleks, Удобно ли е да пратиш снимки и на мен, много ще съм благодарна.. :) anna.t.todorova@gmail.com

Andi89 1st March 2019 15:41

:( Точно за разстоянието го попитах на консултацията, каза че не зависи от операцията. Записана съм в края на март, ще видим...

Kuma Lisa 1st March 2019 16:20

Цитирай:

Първоначално написано от Andi89 (Публикация 814608)
:( Точно за разстоянието го попитах на консултацията, каза че не зависи от операцията. Записана съм в края на март, ще видим...

и въпреки това трябва да кажа, че повечето снимки на сайта му ми допадат като резултат преди и след. Ти беше ли на консултация при някой друг или само при него?

Andi89 1st March 2019 17:26

Само при него.

Dayana B. 2nd March 2019 11:22

И аз съм била само при Стоянов на консултация.Преди години и аз мислех за Кънев,Пеев,Ковачев,но се отказах.А и няколко дами от форума ме посъветваха да отида при Стоянов.
В интерес на истината има оплаквания и от него,факт,но то зависи и какви очаквания е имала пациентката.Ние може много неща да искаме и очакваме,а те да не може да станат.И нашата физика има значение все пак.
Като минус отчитам кратката консултация от 15 мин.Поне моята беше толкова,понеже той бързаше за операция.Все пак мисля,че трябва да е малко по-дълга.Хората са различни.Някои като мен имат много въпроси и искам да си ги задам.Имам кисти в гърдите и не знам какво ще се случи с тях при операцията.Попитах го,но той набързо каза,не са проблем и това беше.
Тези дни звъннах за нова дата за консултация и попитах дали пак ще е толкова кратка.Казаха ми да,вие сте за доуточняване,15 мин. са предвидени.
Ами тя първата ми беше около 10 мин.
Иначе аз не бих избрала лекаря по това че консултацията му е дълга.За мен е важно да е добър,не да ми говори дълго.Да,бих искала да ми се обясни всичко подробно,но по- важно ми е да е добър.

malinka21 4th March 2019 16:27

Аз се оперирах при Кънев на 26.02.2019г.
От операцията и доктора съм много доволна. Възстановявам се обаче наистина много бавно. Днес- 5-ти ден, все още ми е много трудно да ставам сама и боли. Ходя сгъната на две, т.е. не може да става дума за работа или излизания.
Анестезиолога е перфектен, все едно не бях слагана под упойка.
Сега за сама болница. Добре, че платихме мъжът ми да остане с мен през нощта....
Обезболяващите бяха много слаби и много нарядко, такива болки изтърпях, беше мъчение. А съм раждала. Може би само с това мога да сравня.
С една дума-нямаше да се справя ако не беше мъжа ми с мен, да ме вдига, да ме води до тоалетната, три пъти колабирах, заради ниско кръвно.
Храната не е ОК, но това едва ли има значение.
И понеже си говорите за разстояние между гърдите-аз си бях с огромно -4 пръста. След операцията е оправено и вече е два мои тънки пръста, изглежда перфектно и Кънев специално избра профила да е разлат, за да оправи това разстояние.

Kuma Lisa 5th March 2019 12:35

Цитирай:

Първоначално написано от malinka21 (Публикация 814634)
Аз се оперирах при Кънев на 26.02.2019г.
От операцията и доктора съм много доволна. Възстановявам се обаче наистина много бавно. Днес- 5-ти ден, все още ми е много трудно да ставам сама и боли. Ходя сгъната на две, т.е. не може да става дума за работа или излизания.
Анестезиолога е перфектен, все едно не бях слагана под упойка.
Сега за сама болница. Добре, че платихме мъжът ми да остане с мен през нощта....
Обезболяващите бяха много слаби и много нарядко, такива болки изтърпях, беше мъчение. А съм раждала. Може би само с това мога да сравня.
С една дума-нямаше да се справя ако не беше мъжа ми с мен, да ме вдига, да ме води до тоалетната, три пъти колабирах, заради ниско кръвно.
Храната не е ОК, но това едва ли има значение.
И понеже си говорите за разстояние между гърдите-аз си бях с огромно -4 пръста. След операцията е оправено и вече е два мои тънки пръста, изглежда перфектно и Кънев специално избра профила да е разлат, за да оправи това разстояние.

Леле, чувала сум че е много болезнено, но чак така... wоw, пойелавам ти скорошно оздравяване и ного да им се радваш. Какви импланти и кубици ти сложи?
Аз през почивните дни се зачетох и намерих нqкакви страници в които се говори за вредата от всички видове силикон и как се отделя в тялото ти на микрочастици, получаваш лоша памет, виене на свят, отпадналост и т.н. и малко се уплаших... Особено с това че ако кърмиш може детето да получи натравяне с тежки метали...

Вие знаете ли нещо свързано с това? :?:1202:

malinka21 5th March 2019 13:43

Сложиха ми 330 подмускулно, Политех. Аз съм 160/47кг
Иначе за тежки метали от силикон............важно е когато се чете за вреди да се гледа не само какво е написано, а от кого, на база на какви научни изследвания, кой ги е провел и дали са потвърдени научно от други независими експерти.

Kuma Lisa 5th March 2019 17:09

Цитирай:

Първоначално написано от malinka21 (Публикация 814638)
Сложиха ми 330 подмускулно, Политех. Аз съм 160/47кг
Иначе за тежки метали от силикон............важно е когато се чете за вреди да се гледа не само какво е написано, а от кого, на база на какви научни изследвания, кой ги е провел и дали са потвърдени научно от други независими експерти.

Анестезията с интубация ли ти беше или с маска? На мен най-големия страх не ми е болката, а самата анестезия, честно казано. За мен е направо кошмар как ще заспя и ще започнат да ме "порят" хаха. При теб как мина това заспиване и събуждане? С лента ли те изписаха или със сутиен? И най-вече... харесаха ли ти в първия момент, в който ги видя? :1252:

malinka21 6th March 2019 15:00

Интубирали са ме , след като съм заспала. Два-три дни доста ме боля гърлото, първият ден можех да приемам само вода, от всичко друго болеше и щипеше при преглъщане.Аз и друг път съм била под обща упойка и пак нямах проблеми след нея. След епидуралната, с която раждах, ме цепи глава нечовешки една седмица, освен това бях в съзнание, си усещах операцията и болеше.
Всичко е до ансетезиолога според мен.
Както писах по-горе, едно че нямам страх от пълна упойка, второ, че ми понесе супер анестезията. При моите зверски болки, само ми липсваше и едно повръщане и виене на свят.
Гърдите ми изглеждаха страхотно след операцията. Очаквах да са много високо, както съм чела, да са сини и пр., но нямаше нищо такова. Изглеждаха си супер и понеже моите са анатомични, среден профил, изглеждаха толкова естествено, все едно са си мои.
Изписаха ме с лента и сутиен. Лентата ми беше поставена грешно и докато се ориентирам в интернет как се поставя, ми причиняваше допълнителна болка и дискомфорт. Аз я махнах на втория ден, защото не искам да слизат. Със сутиена съм денонощно, макар и той да ми стяга и не ми е удобен така, както е при другите момичета . От понеделник мога да не го нося през деня, но 4 месеца трябва да спя с него.

Kuma Lisa 12th March 2019 16:29

Цитирай:

Първоначално написано от malinka21 (Публикация 814645)
Интубирали са ме , след като съм заспала. Два-три дни доста ме боля гърлото, първият ден можех да приемам само вода, от всичко друго болеше и щипеше при преглъщане.Аз и друг път съм била под обща упойка и пак нямах проблеми след нея. След епидуралната, с която раждах, ме цепи глава нечовешки една седмица, освен това бях в съзнание, си усещах операцията и болеше.
Всичко е до ансетезиолога според мен.
Както писах по-горе, едно че нямам страх от пълна упойка, второ, че ми понесе супер анестезията. При моите зверски болки, само ми липсваше и едно повръщане и виене на свят.
Гърдите ми изглеждаха страхотно след операцията. Очаквах да са много високо, както съм чела, да са сини и пр., но нямаше нищо такова. Изглеждаха си супер и понеже моите са анатомични, среден профил, изглеждаха толкова естествено, все едно са си мои.
Изписаха ме с лента и сутиен. Лентата ми беше поставена грешно и докато се ориентирам в интернет как се поставя, ми причиняваше допълнителна болка и дискомфорт. Аз я махнах на втория ден, защото не искам да слизат. Със сутиена съм денонощно, макар и той да ми стяга и не ми е удобен така, както е при другите момичета . От понеделник мога да не го нося през деня, но 4 месеца трябва да спя с него.

Биеше ли си инйекции за разрейдане на кръвта след операцията ? аз току-що разбрах за пурви пут че трябва това да се прави

Kristin88 14th March 2019 08:37

Здравейте момичета,
И моята операция скоро предстои.
Много ми е притеснено, искам да ви попитам според вас кога е нормално да се върна на работа понеже отпуска ще си взема? Също malinka21 и аз съм с ниско кръвно видях,че си писала, че от това си колабирала няколко пъти, моето е много ниско някой път е 70/40 и това ме притеснява, трябвс ли някакви предвсрителни мерки да се вземат, например да пия нещо. Kuma lisa успех в избора на лекар :good_luck:

Kuma Lisa 14th March 2019 09:17

Здрасти Кристин,
за съжаление в този сайт напоследък няма толкова активност, колкото ми се иска, така че може и да не се намери някои който да ти отговори. Възстановителният период зависи много от това дали импланта е под или над мускула, очевидно под боли много повече и възстановяването е по-бавно. Също зависи тялото ти колко цц може да поеме и колко точно ще се насили мускула.
Кажи кой ще ти ги прави, колко кубика, под или над мускула, колко тежиш и колко си висока защото тези неща са доста определящи.

Инче аз мисля че избрах моя лекар, ще се оперирам в Турция, отношението им е невероятно, което за тях е норма, а при нас е доста претупано... Толкова време ми отделиха толкова неща ми обясниха, и няма извинание че били много заети - хирурга ми прави 5-7 операции на ден и въпреки това асистента му отдели време да се консултира с него, да му покаже мои снимки и 4 дни си писа с мен, имам уреден трансфер от летището, 6 дни престой в 4 звезден хотел в Истанбул и всички изследвания включени. Очарована съм от тях, резултатите, които ми показаха са страхотни също.

petq.vandova 14th March 2019 11:40

Коя ти е клиниката, аз също там съм оперирана. Но малко по друг е стила на работа ми се струва. Да не е Естетика?

Kuma Lisa 14th March 2019 11:44

Цитирай:

Първоначално написано от petq.vandova (Публикация 814673)
Коя ти е клиниката, аз също там съм оперирана. Но малко по друг е стила на работа ми се струва. Да не е Естетика?

Не, казва се Milano Klinik, лекаря е Hakan Bulam. Ти в Естетика ли си оперирана? Как беше? :good_luck:

petq.vandova 14th March 2019 12:12

Аз се оперирах в Американска частна болница КОЧ, Проф. Йозмен. Единственото, е че не е естетична клиника и нямаш осигурен престой.Всичко друго е така, както го казваш. Забелязвам, че Естетика работят само с Ментор - кръгли. Това не ми харесва. По сигурно е за изпълнение и нямаш избор за анатомични. Изследванията и консултацията са ти на един ден, като слагат над мускулно. Моите гърди по мое настояване бяха поставени под мускулно. Слагат и малко кубици според мен, не са привърженици на големите гърди. Затова трябва да отстояваш и да не ги слушаш много хахаха. Поне моя опит показа това. И питай за параметрите предварително и за точния модел. Интересно ми е как на момента ги осигуряват имплантите. Имат в болницата ли асортимент....?, не е като тук с предварителна поръчка след уточняване на размера.

Иначе всичко мина добре, гърдите са формата, която искам. Сега ми малеят обаче.
Хайде успех и да се похвалиш след това.

Kuma Lisa 14th March 2019 12:29

Мисля че си ги имат в болницата и ги поручват редовно, щом този лекар прави по 5-7 операции на ден.. май си трябва хахах... Иначе аз от самото начало му казах на този че искам 450цц анатомични импланти показах му и снимки на това което искам и също ме помоли за снимка на моите за да може лекаря да види разположението на кожата и гръдния кош. Казаха ми че няма проблем, може да стане и много хубаво ще седи. Мисля да ги направя в края на април и след това ще кажа как е.

Най-много ме учуди как работят с Ментор - Алерган, които са едни от най-скъпите и добре импланти и цената им е толкова ниска. В този форум толкова съм чела как изкарват хирурзите които имат по-ниски цени че работели с боклуци, а не е така, цената дори и на най-добрите импланти мисля че не е повече от 1000 евро. Че и отгоре на всичко и в хотел ще седя една седмица :) Може и да е от евтината лира де, но все пак се радвам че ги открих защото от толкова четене, мнения и консултации почнах да оставам с едно много неприятно и напрягащо чувство при мисълта за операция при някои наш хирург.

Умирам от страх от анаестезията обаче хахаха имам чувството че като дойде време и ме сложат на масата ще почна да рева и да искам да си ходя ..... :2023: :2023:

petq.vandova 14th March 2019 13:12

хахаха ти докато легнеш и и те вкарат в операционна, веднага ще заспиш. Аз нищо не помня. По стресиращо ми беше като дойдоха да ме вземат от стаята, да ме закарат до операционната. И тогава осъзнаваш......какво случва хаха. 450 е супер. Аз ако можех сега да избирам би
х сложила 400-420. А в момента имам 350. Моите са Политех, доволна съм. Много естествени и меки.

Kuma Lisa 14th March 2019 14:20

Цитирай:

Първоначално написано от petq.vandova (Публикация 814678)
хахаха ти докато легнеш и и те вкарат в операционна, веднага ще заспиш. Аз нищо не помня. По стресиращо ми беше като дойдоха да ме вземат от стаята, да ме закарат до операционната. И тогава осъзнаваш......какво случва хаха. 450 е супер. Аз ако можех сега да избирам би
х сложила 400-420. А в момента имам 350. Моите са Политех, доволна съм. Много естествени и меки.

Теб интубираха ли те или само с маска? Знам че много боли гърлото после и не искам... А много странно нещо ми каза една приятелка, че след всqка операция трябвало една седмица да си биеш някакви инжекции за разрешдане на кръвта за да не се съсирва. И на сайта им четох че и при тях е така... Ти би ли си такива?

petq.vandova 14th March 2019 15:26

Не дори не разбрах как са ми вкарали упойката. Явно не са ме интубирали, не ме е боляло гърлото и не съм пила хапчета за съсирване на кръвта. Явно си има различни упойки. Не ме е боляло главата като при епидурална и тн.

Kuma Lisa 14th March 2019 15:49

Аз сега видqх че тази болница била в София... не знаех че има такава. Каква беше цената при тях?

petq.vandova 14th March 2019 16:28

Не съм запозната, но в Истанбул имат 2 болници от веригата. Цената беше 3000 eu. Трансфер, изследвания, престой 1 ден и два прегледа след това.

Kristin88 14th March 2019 19:05

Kuma Lisa благодаря за отговора. Иначе съм висока 158, 42 кг, подгръдна 69см, избра ми импланти 260 цц анатомични ментор, висок профил. Не знам да не ми малеят... но каквото такова.

Kuma Lisa 20th March 2019 10:08

Здравейте отново, момичета! Исках само да вметна че дойде денят на консултацията с Д-р Стоянов, но тъй като аз вече сум избрала къде да се оперирам дадох консултацията на майка ми и отидох с нея. Докторът е страхотен, няма да си кривя душата, консултацията беше в края на денq и си говорихме с него около 50 минути, чак аз се учудих. След консултацията ми за 2 минути при Николай Георгиев не очаквах д-р Стоянов да отдели много повече внимание, но той го направи. Така, само за сравнение искам да кая че Стоянов, премери всичи параметри на майка ми до милиметъра и изчисли изключително внимателно какъв имплант е най-подходящ за нея - измери разстоянието между гърдите, дебелината им, широчината им, колко е изпъкнал гръдния кош и още много други неща и заключи че за нея е най-подходяш капковиден имплант между 375 и 420 цц. В останалото време му задавахме всевъзможни въпроси - от това с какви инструменти прави операцията до анестезията, шевовете, как седи кръглия и капковидния имплант в различни положения... той отговори на всичко без капка припряност, беше наистина много приятелски разговор и смея да твърдя че тове е един страхотен човек и професионалист. Клиниката му е много хубава и модерно обзаведена ако това има значение за някого... хаха
Та ако трябва да сравня неговото отношение с това на Николай, бих избрала д-р Стоянов 100 пъти за мой лекар. Георгиев ти дава 1 сутиен и ти слага подплънки за 30 секунди - така добре ли е, да и аз така мисля, помисли си дали искаш кръгъл или капковиден и си запиши час при секретарката ми...?!?!? Нито лекарски поглед, нито обоснована препоръка. Сега човека може да си разбира от работата нищо е казвам, просто правя сравнението междй двете консултации.
Така че който се чуди за лекар, моето мнение е, че Стоянов е най-добрият избор за България, цената е 4400 евро и изследванията са 120 лв. Когато преведеш капарото 1000 лв, звъниш в клиниката и им казваш и те ти запазват дата за след месец. Успех на всички и когато се оперирам ще ви кажа как е и в Турция :) :2042:

Kuma Lisa 20th March 2019 10:14

Цитирай:

Първоначално написано от Kristin88 (Публикация 814684)
Kuma Lisa благодаря за отговора.
Ще се оперирам при Д-р Молов понеже имам познати оперирани при него. Иначе съм висока 158, 42 кг, подгръдна 69см, избра ми импланти 260 цц анатомични ментор, висок профил. Каза,че тези ще са подходящи, ако избера по-големи каза, че ще ме боли, не разбрах много нямам разтеглива кожа. Не знам да не ми малеят... но каквото такова.

Мисля че на твоята височина и килограми тези кубици ще седят добре, въпреки че мисля че ако се прежалиш за болката можеш и повече да събереш. Виждала съм много дребни момичета с по 350 цц, но щом доктора така е казал... какво да правиш, може по-нататък като ти се поразширят джобовете повече... хаха

petq.vandova 20th March 2019 15:49

Kuma Lisa а ти защо не се оперираш при Стоянов?

petq.vandova 20th March 2019 15:50

Цитирай:

Първоначално написано от Kuma Lisa (Публикация 814691)
Мисля че на твоята височина и килограми тези кубици ще седят добре, въпреки че мисля че ако се прежалиш за болката можеш и повече да събереш. Виждала съм много дребни момичета с по 350 цц, но щом доктора така е казал... какво да правиш, може по-нататък като ти се поразширят джобовете повече... хаха


Иначе и аз мисля така. Бързо започват да ти малеят, а и лично аз не бих се подложила на това за под 300куб.

Kuma Lisa 20th March 2019 17:54

Цитирай:

Първоначално написано от petq.vandova (Публикация 814692)
Kuma Lisa а ти защо не се оперираш при Стоянов?

Ами защото вече в тази турска клиника толкова време ми отделиха, уговорихме се, даже днес мислех да ходя да им пратя капарото с Wестерн Унион. Чух че всички лекари в Истанбул са добри и че няма да сбъркам да се оперирам там. А и да не забравяме че дадох тази консултация на майка ми и сега ако искам за мен сигурно още 3 месеца ще чакам.... и после още един за операция... :?Знам ли, ако можех да си запазя консултация за някоя по-скорошна дата-да но... не знам вече, хем ме е страх да ходя в Турция, хем вече толкова добро и лошо изчетох за българските хирурзи че много нервно чувство почна да ме гложди и затова така. По-добре да избягам в друга държава хахах

Kuma Lisa 20th March 2019 17:59

Цитирай:

Първоначално написано от Kristin88 (Публикация 814684)
Kuma Lisa благодаря за отговора.
Ще се оперирам при Д-р Молов понеже имам познати оперирани при него. Иначе съм висока 158, 42 кг, подгръдна 69см, избра ми импланти 260 цц анатомични ментор, висок профил. Каза,че тези ще са подходящи, ако избера по-големи каза, че ще ме боли, не разбрах много нямам разтеглива кожа. Не знам да не ми малеят... но каквото такова.

О даже сега се сетих имам позната която е няма и 50 кг и й сложиха 600 цц, а тя беше плоска, нищо нямаше, но стана така че шева на едната гърда й се скъса и трябваше да я шият пак... Но миисълта ми е че щом може 600цц на нея, на теб със сигурност може повече от това което са ти предложили :1246:

petq.vandova 22nd March 2019 10:39

И аз много се чудех тук или в Турция. Като цяло се води, че са по-напред от нас. Но реално, ако имах възможност бих избрала Стоянов може би. Наистина комуникацията с него е все едно ти върши услуга, а не иска да ти вземе просто парите. Ходих при него след операцията ми, по настояване на друг лекар, за да прецени дали проблемите ми не идват от гърдите. Дори и пари не ми взе, макар че за 3 мин прецени да си търся проблема другаде. Единствено, което отчитам като минус е - при евентуален проблем е по-трудно следенето от опериращия лекар. Знам, че Стоянов прави прегледи след предоставена ехография един път в годината на неговите пациентки.

Труден е изборът. На теб кога ти е опeрацията Kuma LIsa?

Kuma Lisa 22nd March 2019 12:32

Цитирай:

Първоначално написано от petq.vandova (Публикация 814697)
И аз много се чудех тук или в Турция. Като цяло се води, че са по-напред от нас. Но реално, ако имах възможност бих избрала Стоянов може би. Наистина комуникацията с него е все едно ти върши услуга, а не иска да ти вземе просто парите. Ходих при него след операцията ми, по настояване на друг лекар, за да прецени дали проблемите ми не идват от гърдите. Дори и пари не ми взе, макар че за 3 мин прецени да си търся проблема другаде. Единствено, което отчитам като минус е - при евентуален проблем е по-трудно следенето от опериращия лекар. Знам, че Стоянов прави прегледи след предоставена ехография един път в годината на неговите пациентки.

Труден е изборът. На теб кога ти е опeрацията Kuma LIsa?

Ами трябва да е почивните дни които идват 26-27 Април. Но наистина много се притеснявам вече честно даже вчера по едно време си казах "няма смисъл, ами ако има усложнения, ами ако тялото ми ги отхвърли леле леле" и някаква паника от тази операция ме обзе и вече съвсем не знам. Моята маникюристка работи в един много добър салон за красота (Galleria) където ходят всякакви такива момичета които си правят гърди и тя ми каза че от Стоянов има и доволни и недоволни - средна работа, но напослдък все и идвали клиентки които си ги правят при д-р Василев, който аз никога не съм и чувала честно казано... Много силно ми го препоръча страхотни резултати от него виждала та сега ново 20.... луда работа. толкова много вече четох и гледах че имам чувството че и аз мога да я направя тази операция вече хахах

petq.vandova 22nd March 2019 13:01

Според същия този д-р Василев няма случаи на отхвърляне. Най-възможния проблем е инфекция, но съм сигурно че в Турция няма как да се случи.

Kuma Lisa 22nd March 2019 14:36

А значи ти все пак знаеш този д-р Василев... Веселин Василев във ВМА ли е? Никъде в интернет никакви мнения за него не намерих ако е той. :( какво ти е мнението за него ?

Иначе става дума за Breast Implant Illness от което ме е страх, нещо много полулярно стана жените се оплаква че им пада косата, болят ги костите, акне отпадналост и какво ли не. Ти как се справяш с това? Мислела ли си да ги махнеш?

petq.vandova 22nd March 2019 14:54

Сега го намерих в нета, там добре го познават хаха. Иначе да излезе статия, че силикона поражда автоимунни заболявания. При мен има покачване на тези показатели, но нямам лупус, артрит и тн, т.е. не влизам в изброените възможни отклонения от излезлия доклад за вредите от силикона. Направиха ми адски много изследвания за какво ли не. Факта, че се повлиявам от кортикостероиди, говори за леко отхвърляне на силикона. И все пак ако има пълно такова, самия силикон сам си намира място и излиза от тялото. При мен няма такова нещо. Четох доста и не намерих такива случай. Дори описаните реакции на организма не отговарят на моите оплаквания. Според това не е причина да се отказваме от силикона. По-голяма е вероятността от усложнения като инфекции. При избор на добър лекар и хубава болница, това няма как да стане. А за автоимунните заболявания само сме чували и чели най-вече.

petq.vandova 22nd March 2019 15:03

Цитирай:

Първоначално написано от Kuma Lisa (Публикация 814700)
А значи ти все пак знаеш този д-р Василев... Веселин Василев във ВМА ли е? Никъде в интернет никакви мнения за него не намерих ако е той. :( какво ти е мнението за него ?

Иначе става дума за Breast Implant Illness от което ме е страх, нещо много полулярно стана жените се оплаква че им пада косата, болят ги костите, акне отпадналост и какво ли не. Ти как се справяш с това? Мислела ли си да ги махнеш?


Дори не ми е минавало през акъла. Примерно - след като ги сложих и трябваше да спя по гръб, се получиха проблеми с кръста. Големи болки. Направиха ми ренген и ми казаха, че имам възпаление. Нищо особено. Не мога да кажа, че това се е получило от силикона. Явно си имам проблеми и от спането ми се е възбудило. Така, че винаги може да ти се появи нещо и не би трябвало силикона да е причина, както сега най-лесно им е да кажат от него е. Докато бях по лекари и болници, макар че ме изследваха за какво ли не и още повече че съм била в друга страна (съмнения за ухапвания от комари и тн), всички лекари идваха да ме питат "Ти сигурна ли си дали не е от гърдите" хахаха. Аз самата до последно не вярвах и не допусках. Сега като съм по добре, искам да си почина от това лутане по болници. Но бих продължила с търсенето на друга причина.

Kuma Lisa 22nd March 2019 15:05

А с времето това леко отхвърляне отшумява ли или трqбва постоянно да се третира? ако се разтърсиш в Youtube ще намериш толкова много видеа на такива момичета които даже в един момент не можели да ходят от болка в коленете и костите като цяло. Въпреки че да не забравяме, на повечето силикона им е сложен преди 10тина години и може и това да оказва по-острите реакции.

А за Василев може ли да пратиш някакъв линк да прочета хубаво ли е лошо ли е, какво е положението и има ли смисъл да ходя на консултация при него.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.