Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мъжки фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Подробно за коремната мускулатура (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3366)

platinum 11th December 2009 11:40

колело
 
Едно от най-добрите упражнения за коремна мускулатура е с колело с дръжки от двете страни.Първоначално започвате от позиция "на колене" и търкаляте бавно напред и връщате като контролирате движението през цялото време.Когато напреднете ,упражнението може да се изпълнява от стоеж.

Поздрави:Севделин
www.sevdelin.blog.bg

root 11th December 2009 12:59

Re: Подробно за коремната мускулатура
 
Цитирай:

Първоначално написано от Pimpin
4.каране на колело. За съжеление наред с това че е най-лесен от изброените, колоезденето (говорим за карането на колело, а не на велоергометър) е и най-малко ефективният от изброените. Въпреки това, ако е достатъчно продължително и енергично би могло да е доста полезно.
Liophy

За какво колело говорим в случая???

master77 20th July 2010 21:45

Рядко правя коремни преси, доста ми е хлътнал корема, а ми се иска да кача малко маса. Май не става само с ядене.

ivan_petkov2 4th September 2010 15:58

Оформянето на коремните мускули според мене коства най- много усилия.

jarro 17th September 2010 17:07

а пък според мен хранете се умерено и пийте мн минерална вода по 6-7 пъти на ден :) минимум 2 литра без тестени и сладки изделия , също така мазно . Правете кардио ( може и да карате колело) и посещавайте фитнес поне по 2 пъти седмично и ще достигнете желания резултат :) Освен ,че ще изглеждате добре , също така ще изглеждате секси

georgimalinov 22nd June 2011 18:20

Здравейте и поздравления за чудесната тема. При мен проблема не е в метаболизма, за добро или лошо мога да се похваля с бърз метаболизъм, обаче мотивацията за продължителни тренировки през свободното време много ми куца! Как мога да се мотивирам да тренирам активно корема си, дори и да имам малко свободно време?
________________
Хапчета за отслабване

angelnenov1988 29th June 2011 16:15

Постави си го за цел, приоритет! Започни да тренираш първо и след като преминеш първата мускулна треска ще ти се тренира повече!
__________________
Фотоепилация

emmo 3rd December 2011 15:15

Този форум само дамски ли е? Пише "тялото" и влизам да видя какво може да се прочете...ох, направо интериорни врати, вестници, работа, осигуровки, Green Master, оракул, Чарли Чаплин, врати София, Интериорни врати София, Yogurt

MegaMind 10th January 2012 14:59

Абе и аз така влезнах уж да се информирам по някои въпроси, пък то няма никакво инфо. Един приятел от години тука се образова, а аз съм силно разочарован. Май е имало яко триене на теми.
Иначе по темата, опитвам се да правя по някоя и друга коремна преса всеки ден само за оформяне. Ама това май е най трудната част от оформянето на тялото, ужас.

cvetanko 11th April 2012 09:48

Много добре обяснено. Ще се възползвам.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.