Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   J&D Medicals (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Заличаване на хипертрофични /изпъкнали/ белези (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6511)

J&D Medicals 28th July 2008 12:59

Цитирай:

Първоначално написано от karamela
още след свалянето на конците запо4нах да се мажа с вашият продукт...като го нанасям попада малко и около белега може ли да навреди на здравата кожа???? и тъй като съм склонна към келоиди какъж е максималнят срок на използване?

Здравейте!
Веднага бихме искали да уточним, че съставките на Zeraderm & Zeraderm Ultra както заедно, така и поотделно, по никакъв начин не биха могли да навредят на здравата кожа в полето около раната! Няма и ограничения относно продължителността на използване на продукта. Оптимални резултати се постигат след 4 до 8 седмици приложение!
Желаем Ви успех!

The Shadow 1st October 2008 20:16

Зерадерм и контрактубекс са за хипертрофични цикатрикси, но май само до там що се отнася до изглаждането на релефа :?: За свиването и пълното заличаване имат ли ефект? :arrow:

dedektiv_p 1st October 2008 21:09

Не съм забелязала да ми изглаждат релефните белези, но ги ползвам и има ефект спрямо тези на които не съм прилагала нищо за заличаване.

J&D Medicals 2nd October 2008 07:55

Цитирай:

Първоначално написано от dedektiv_p
Не съм забелязала да ми изглаждат релефните белези, но ги ползвам и има ефект спрямо тези на които не съм прилагала нищо за заличаване.

Здравейте!
Основната разлика между двата продукта е в това, че Контрактубекс е продукт на растителна основа, докато Зерадерм е силиконов гел. А силиконът, както е извесно се приема за "златен стандарт" при нехиргичното третиране на белези. Трябва да подчертаем и това, че ефекта от неговото ползване започва да се наблюдава след не по-малко от 4 седмици, а максимумът се постига след 8!
Желаем ви успех!
Дже и Ди медикалс

The Shadow 2nd October 2008 21:21

J&D Medicals,

Въпроса ми беше относно заличаването на цикатрикса до максимална степен като форма и цвят? Знам че тези продукти са за изглаждане на релефа.....въпроса е кой-какъв продукт въздейства на белега в цялост до почти пълното му или максималното му заличаване?

J&D Medicals 3rd October 2008 08:07

Цитирай:

Първоначално написано от The Shadow
J&D Medicals,

Въпроса ми беше относно заличаването на цикатрикса до максимална степен като форма и цвят? Знам че тези продукти са за изглаждане на релефа.....въпроса е кой-какъв продукт въздейства на белега в цялост до почти пълното му или максималното му заличаване?

Здравейте, отново!
За съжаление все още не е известен продукт, водещ до абсолютно заличаване и изчезване на даден белег...
Конкретно за Zeraderm са проведени научни изследвания и тестове, които показват, че след 2-месечното му използване 94% от хората съобщават за "чувствително подобрение". Това е засега.
Желаем ви успех!

The Shadow 5th October 2008 17:52

Благодаря!

J&D Medicals 6th October 2008 10:28

Цитирай:

Първоначално написано от The Shadow
Благодаря!

Няма за какво!
Ако в бъдеще имате и други въпроси - не се колебайте да ни потърсите!
Успех и хубав ден!

Т-Е-Д-И 22nd November 2008 19:29

Зерадерм е страхотен аз имах белегче, което по всякакъв начин се мъчих да премахна,и миналата година си купих зерадерм синята опаковка, заличи ми белегчето и съм много щастлива от това.
Между другото не беше от изпъкналите, по-скоро вдлъбнат но не дълбок, а повърхностен :) и белегчето беше доста старичко аз съм на 28год., от детската градина ми беше :)
Така че смело мажете, продукта си действа :)

ginger_ 8th February 2009 20:10

Здравейте,искам да попитам Зерадерм става ли за третиране на белези на горната устна,точно на долния ръб на видимата част,там където се допират двете устни,там устната ми беше шита и в последствие ми останаха две неравни издутини,много ще се радвам да ми отговорите.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.