Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 17th April 2013 08:33

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 785864)
Брей този Авшар , да взема и аз да направя една консултация с него :) И какви са цените му сега ?

Мен точно цените му ме отблъснаха - последно взимаше 8500 евро за ревизия. Ако цената растеше правопропорционално на ревизиите, на мен да ми е поискал 10000 евро...

Освен това, моя акъл не го побира, как моята камба би се редуцирала по затворения метод...

katia13 17th April 2013 09:11

А иначе Авшар колко взима за първо рино ?
За майските празници дали изобщо някой би записал час от докторите за консултация+операция.. две семици са дотогава..

Нелка 17th April 2013 09:40

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 785870)
А иначе Авшар колко взима за първо рино ?
За майските празници дали изобщо някой би записал час от докторите за консултация+операция.. две семици са дотогава..

Знам със сигурност, че Дилбер от 01.05 до 15.05 е в чужбина. И аз тогава исках да се местя.
Илхан е прекалено затрупан. Силно се съмнявам.
Пробвай Авшар. Той е доста скъп и това малко му отсява клиентелата.
Около 6000 евро му е първичната.

katia13 17th April 2013 09:52

Нелка , благодаря :( . Попариха ми се надеждите..Авшар ми е твърде скъп . Нямам , а и няма как да намеря толкова пари за две седмици..
По-лошото е, че щом Дилбер ще отсъства, значи и за консултация немога да ида..пфууу, тъкмо се бях обнадеждила..сега кой знае колко ще се проточи във времето.
Нелка, а твоята операция дето я отложиха като се разболя , за кога беше.. дали е свободен часа ?

Нелка 17th April 2013 09:58

Беше за 09.04 :(

Принципно при Дилбер не е толкова тежко да запазиш час, колкото при Илхан. Звънни сега, може да ти дадат около 17 Май.

katia13 17th April 2013 10:08

Нестава , началото на май започвам нова работа и немога да отсътвам :( ..остават ми само съботите и неделите..но незнам дали биха били достатъчни за отване,консултация,връщане .. а за консултация+операция-абсурд , защото е нужна поне седмица, пък няма д аима как да искам в този момент отпуска..

Elly Stefanov 17th April 2013 11:11

Катя, ела с мен и приятеля ми, моята консултация е на 14-ти юни и на 15-ти ще е операцията :) Ще се радвам, да има още някой с мен в този момент, а ще си помагаме в Истанбул.

katia13 17th April 2013 11:26

Елена , Благодаря ти...с удоволствие, но както казах надали ще мога да отсъствам през седмицата от новата работа..а даже си пуснах бърза поръчка за задграничен паспорт..толкова се надявах да стане по празниците..:( май и юни най-вероятно няма да мога да мръдна освен събота или неделя..а те сигурно тогава не работят.
Чак ме хвана яд че почвам работа..

Elly Stefanov 17th April 2013 11:33

Моята операция е събота, за неделя не знам дали работят, но определено ще иска седмица след това да седиш там, ако недай си Боже се случи усложнение, да ти махнат тампоните и гипса накрая... Не знам какво да ти кажа, освен да звъннеш и да питаш, може да се освободи час преди да замине в чужбина! Обясни, че те притиска времето, доста е сговорчив, може да направи изключение за теб.

katia13 17th April 2013 11:49

Освен да се примоля за по-рано..
Някой знае ли турски освен Зара?Сега звъннах на връзката ми в Пловдив, още не са говодрили с него.. много губя време така..
Моля Ви някой ако знае турски, нека се обади от мое име да пита за час преди празниците /консултация+операция/ самода се уреди това.. /отсядане имам къде.. транспорт ако няма билети за рейса, ще пътувам с колата..налични ще уточня имената ми, години..всичко което е нужно, ако някой се наеме д ами помогне з атози разговор :(
Сега и майка ми е отпуска и всичко ще се нареди перфектно ако замина преди празниците..по празниците имах с кой да пътувам, та затова исках тогава, но ако може преди това ще е даже перфектно..
Зара, помогни ми моля те!
Или друг турскоговорящ , аз ще Ви дам мобилния телефон на асистентката..


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.