Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

hasibekapsiz 28th April 2013 18:45

Това е приятелката ми кояато се оперира преди две години в Истанбул
 
5Прикачено(и)
Прикачен файл 568

Прикачен файл 569

Това е приятелката ми кояато се оперира преди две години в Истанбул
от др Мухаммет Дилбер

Прикачен файл 570

Прикачен файл 571

Прикачен файл 572

Metroport Alışveriş Ve Yaşam Merkezi Metroport Busidance Kültür Sokak No:1 Kat:7 Daire:140 34880 Bahçelievler
İstanbul

тел;0090212 442 66 99
0090532 650 55 02

klarisina 28th April 2013 20:37

Кое по-точно, защото на някои от снимките е друго лице, очи и контур на устните?!

sibi 28th April 2013 20:59

И на мен ми се виждат различни, но пък на третата снимка носът е уникален!

Нелка 28th April 2013 21:48

Две различни момичета ми се виждат на мен.

Уникален е единия нос наистина.. :)

klarisina 28th April 2013 21:53

Не знам, явно в Турция са видяли, че от жадните за красиви нослета българските момичета има голяма печалба и е започнала масова кампания!!! Във фейса тече луда реклама на Авшар (на руски език), както виждаме тук Дилбер намира почва Илхан все още се губи, но той така или иначе си е един Енчев в турски вариант, така че няма да закъснее! Не че има лошо, ама като почне някой да ми се саморекламира/самопредлага и ми се повдига, а и за тия космични суми дето взимат на притиснатите до стената момичета е непочтенно!

Elly Stefanov 28th April 2013 23:24

Да, този пост си е чиста реклама, форума разрешава ли го? В Турция лекарите се рекламират доста агресивно, трябва да им кажем, че тука не минават такива.

Нели, ти как си? Пиши, като ти махне тампоните как си! И му кажи на др. Дилбер да не се излага така :)

Нелка 28th April 2013 23:50

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 786464)

Нели, ти как си? Пиши, като ти махне тампоните как си! И му кажи на др. Дилбер да не се излага така :)



Утре ще махаме тампони, нямам търпение, защото не се диша и през тях - прекалено много секрети, засъхват и става ужас.. не мога да спя. Броя часовете.

Какво да казвам аз - аз си чакам резултата! Хич не ме интересува кой каква маркетингова стратегия изполва, стига да си върши работата!


Стискайте палци и хвърляйте чоп! Това е от мен! :1229:

Elly Stefanov 29th April 2013 10:53

Нели, махнаха ли тампоните, как е нослето :):)

rimi 29th April 2013 20:43

Нелка как е положението всичко нормално ли е махнаха ли тампоните

Нелка 29th April 2013 22:11

Свалихме лонгетата, носът е много голям и безформен. Док каза, че поне 3 месеца трябва да минат за да се види нещо.

Личи си, че е повдигнат върха, чип е. Но е много голям. Иначе формата ми харесва, винаги съм искала чип нос. Придава ми по-детско излъчване.

Хора, от моя нос малък не става. Док каза, че моя нос има лимит , до който може да се реже, ако се премине, има опсаност от загниване. Поне това разбрах от превода. Дилбер е хирургът, който съм виждала да реже най-смело. Щом той не ми намали камбата, мисля, че е дошъл момента да спра да се режа и да тръгна на психотерапия.

Няма да пускам снимки още.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.