Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Бронзов загар (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12031)

ангелче 18th May 2011 09:10

Бронзов загар
 
Здравейте, не успях да намеря такава тема, дано не се повтаря и да има друга разисквана ! Ако се повтаря моля да я заключат ! Така нека в тази тема си поговорим за всичко за бронзовия целогодишен тен. Алтернатива са солариумите, но има твърде противоречиви мнения за тях ! Състарява ли се кожата по бързо, дехидратира ли се , отделно риска от появата на рак на кожата се увеличава. Какви са плюсовете и изобщо има ли такива ? Със слънцето въпроса е подобен според мен ! Някой казват, че соларума е по безвреден , но все пак си е вид облъчване ! Никога не съм ходила и се притеснявам това да не се окаже грешка. И така нека всички, който имат впечатления от солариума в дългосрочен план, спорелят. И тези, който не го ползват, а имат впечатления от кремчета и други методи, също имат думата !

titi1 18th May 2011 10:39

Солариумите ги отрекаха!
А иначе соларните мацки май рано-рано се състаряват:|
Аз лично съм се подлагала на това няколко пъти, но не ми хареса тена, който получих, прекалено изкуствено стоеше.
От кремчетата за изкуствен тен пък ставаш на петна, а и кой знае каква химия има в тях.
Май най-добър си остава естествения загар, но това не означава да се пържеш под слънцето.

Аз целогодишно се мажа с 50+
Лятото почти не потъмнявам, но не съм прекалено бяла все пак, по-скоро някакъв здравословен тен си имам :)

mishelle1607 18th May 2011 10:53

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 739850)
Солариумите ги отрекаха!
А иначе соларните мацки май рано-рано се състаряват:|
Аз лично съм се подлагала на това няколко пъти, но не ми хареса тена, който получих, прекалено изкуствено стоеше.
От кремчетата за изкуствен тен пък ставаш на петна, а и кой знае каква химия има в тях.
Май най-добър си остава естествения загар, но това не означава да се пържеш под слънцето.

Аз целогодишно се мажа с 50+
Лятото почти не потъмнявам, но не съм прекалено бяла все пак, по-скоро някакъв здравословен тен си имам :)

Напълно съгласна!Солариумът има тежки последствия за здравето и доказани рискове!

Шоки 18th May 2011 14:01

Всяко нещо, ако се ползва умерено и не се прекалява не застрашава. Прекомерната употреба и на солариум и на естественото слънце е вредно .. Като цяло и двете състаряват, ако това те притеснява просто трябва да забравиш всякакъв вид загар. На солариум ходя няколко пъти преди разгара на лятото, за да не съм бяла като гъбка за плажа. Кремовете за тен не ги уважавам, защото колко и добре да се нанесат с допир с вода кожата става на петна и стои като мръсно - много грозно.

Мариса 18th May 2011 18:07

Не се пека нито в солариум,нито на слънце!Пазя си кожата.Всички хора,които се пекат изглеждат доста по-стари.

Oompa Loompa 18th May 2011 18:15

Изумява ме как на 20 години нямаш никакви познания по тази тема :)
По медиите постоянно се тръби за вредата от солариума ! Или не четеш или не гледаш телевизия :)
Можеше поне докато си чатиш в нета да пуснеш в Гугъла въпрос от сорта '' вреди и ползи от солариум'' :) :) :)

Oksana_ 18th May 2011 18:20

Две теми по-надолу сме ти дали информация за солариумите и слънцето, точно в твоя случай ;)

mishelle1607 18th May 2011 18:22

Цитирай:

Първоначално написано от M.I.K (Публикация 739935)
Не се пека нито в солариум,нито на слънце!Пазя си кожата.Всички хора,които се пекат изглеждат доста по-стари.

Да ти кажа,и аз имам такива наблюдения.

Armand 18th May 2011 21:46

едно ферари с цвят червен..

а вътре гадже с брознов тен...

:)

titi1 19th May 2011 08:02

Цитирай:

Първоначално написано от Yob (Публикация 739941)
Изумява ме как на 20 години нямаш никакви познания по тази тема :)

Изумявам се как е възможно да се дръглиш във всяка тема....


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.