Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   ПЕТИЦИЯ срещу високите цени на горивата (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6613)

.:Sani:. 27th May 2008 12:36

ПЕТИЦИЯ срещу високите цени на горивата
 
ПЕТИЦИЯ

Здравейте на всички съфорумци!

Другите форуми организират протест срещу високите цени на горивата и реших, че и ние можем да им помогнем. Тъй като тука преобладават повече жените и не всеки има книжка, кола или просто не може да присъства физически на протеста може да помогнем поне с нашия глас в петицията. Все пак и нас ни касае този проблем по един или друг начин.

СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Вашето мнение е важно! :2003:

misheto7 27th May 2008 13:01

:2043:

pifco 28th May 2008 20:14

И каде да си дадем гласа или нещо не съм разбрал,то не да го коментираме защото е ясно ,ама давайте да се подписваме :cry:
опс видях сори

valeto 31st May 2008 18:33

:2003:

Beautiful_ 31st May 2008 21:07

няма смисъл от петиции и от протести не разбрахте ли още? :2016:

liuskata8305 1st June 2008 19:11

Цитирай:

Първоначално написано от Beautiful_
няма смисъл от петиции и от протести не разбрахте ли още? :2016:

И аз съм на същото мнение,но все пак „От опит глава не боли„ :2003:

Тайна 1st June 2008 21:25

Цитирай:

Първоначално написано от Beautiful_
няма смисъл от петиции и от протести не разбрахте ли още? :2016:

Защо да няма смисъл?Точно за бензина може и да няма, но по принцип съм на мнение, че народа трябва да се надига и стачкува при всяко едно безмислено увеличение, иначе никога няма да спрат да ни правят на глупаци :evil: В цяла Европа хората стачкуват за най-малките неща, италианците като искаха да им вдигнат цената на макароните веднага се разпищяха и стана по-добре за тях, а ние-1 лев стана хляба изведнъж и нищо, само си наведохме още повече главите :? Направо ме е срам като гледам, че само 30 човека са подписали петицията :2022: 30 секунди отнема, дори и да остане глас в пустиня, това е нашия глас!

Суетен 1st June 2008 21:30

Цитирай:

Beautiful_ написа:
няма смисъл от петиции и от протести не разбрахте ли още? ignorance

Защо да няма смисъл?Точно за бензина може и да няма, но по принцип съм на мнение, че народа трябва да се надига и стачкува при всяко едно безмислено увеличение, иначе никога няма да спрат да ни правят на глупаци Evil or Very Mad В цяла Европа хората стачкуват за най-малките неща, италианците като искаха да им вдигнат цената на макароните веднага се разпищяха и стана по-добре за тях, а ние-1 лев стана хляба изведнъж и нищо, само си наведохме още повече главите Confused Направо ме е срам като гледам, че само 30 човека са подписали петицията sad 30 секунди отнема, дори и да остане глас в пустиня, това е нашия глас!
Именно Таина е много права, но държавата ни е свикнала да бъде тъпкана и това е нещо което няма да се промени, това е гадният манталитет на българина и това е една от причините да сме на това дередже.

Beautiful_ 1st June 2008 21:40

това е реалността просто, колкото и да не ви се иска. тука не сме Италия нито САЩ. не мога да си спомня нещо да се е оправила с подписка или стачка? ако греша, моля поправете ме и ми припомнете :wink:

Mirami 1st June 2008 23:33

Не съм чула някой в Италия да се е разпищял за цената на макароните. Говориха ден-два по телевизията и туй то.
Цената на хляба се удвои за 2 седмици, бензинът е 1,54 евро на литър и всеки ден се покачва...
Какво да ви разправям, голяма криза има и тук :?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.