Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 2nd December 2014 17:22

Zdr nese razo4orovayte ste vi pomogna v izbora na spesyalisti svirjete s me za sivet i mneniya urejdame vsi4ko 00905312487950

ai6erasimova 2nd December 2014 17:25

Ako vi interesuva nesto moje i po fec ayshe rasimova imeil ai6erasimova@abv.bg

Justified 3rd December 2014 13:27

Някой знае ли нещо за д-р Umit Taskin? Посъветваха ме да се оперирам при него. Бил много добър доцент УНГ, просто не се рекламирал и затова не откривам много резултати в Google. Имате ли някаква представа от него? Не откривам нито снимки, нито инфо!

lucky89 14th December 2014 16:42

katia13

usmivka111

surita 79


Моля ви изпратете ми снимки, писах ви на лично. :( Ще съм ви много благодарна.

ai6erasimova 17th December 2014 10:42

Moje po fecbook da se pisem ako nesto va interesuva ayshe rasimova oo905312487950 za vriska moya nomer tukasam za siveti i pomost moje povsyako vreme da se svirjete s men

rimi 18th December 2014 19:33

Здраяейте момичета много съжалявам че се случват тези неща в този форум.Аз съм страшно доволна от Авшар носа ми е невероятен като се имаше в предвид че беше ужасяващ след некадърния Енчев.Аз след мен изпратих при Авшар и една моя приятелка за ревизия която също беше много зле сега е със страхотен нос.Относно въпроса на Катя Авшар оперира само по затворен метод безкръвно ендоскопски като гледа всичко което прави вътре на един екран.Аз бях писала в началото на темата за метода му много е щадящ.Аз нямах никакви оттоци само с една малка лепенка на коста на носа.Вярно той взима най скъпо но вярвайте ми заслужава си.Моятя оп струваше 20 000лв но за първа операция цените му са между 5 и 6 хиляди евро.Той първо ти прави фотошоп как ще ти изглежда носа и едни гипсови отливки преди и сега които са подарък за спомен от него както ми го показа че ще стане така го направи едно към едно на моята приятелка също тя ми показа отливките а те се правят преди операцията.Аз смело го препоръчвам на всеки и нямам никакви притеснения че няма да си свърши добре работата.Момичета можете поне да си направите по една консултация с него да чуете и друго мнение и как може той да реши проблема.На мен Дилбер също ми е много симпатичен но с този отворен метод направо ужас ако трябва пак да го преживеете.

rimi 19th December 2014 00:06

Сега и моята племеница е решила да си оперира носа.Чакам я да навърши 18 и ще я водя при Авшар на консултация и аз ще се възползвам от една страхотна процедура която прави той а сигурно ще ни направи и отстъпка.На моята приятелка и свали 800 евро бях и казала да спомене името ми че аз съм го препоръчала и той много се зарадвал.

lilit7979 19th December 2014 00:56

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 801265)
Здраяейте момичета много съжалявам че се случват тези неща в този форум.Аз съм страшно доволна от Авшар носа ми е невероятен като се имаше в предвид че беше ужасяващ след некадърния Енчев.Аз след мен изпратих при Авшар и една моя приятелка за ревизия която също беше много зле сега е със страхотен нос.Относно въпроса на Катя Авшар оперира само по затворен метод безкръвно ендоскопски като гледа всичко което прави вътре на един екран.Аз бях писала в началото на темата за метода му много е щадящ.Аз нямах никакви оттоци само с една малка лепенка на коста на носа.Вярно той взима най скъпо но вярвайте ми заслужава си.Моятя оп струваше 20 000лв но за първа операция цените му са между 5 и 6 хиляди евро.Той първо ти прави фотошоп как ще ти изглежда носа и едни гипсови отливки преди и сега които са подарък за спомен от него както ми го показа че ще стане така го направи едно към едно на моята приятелка също тя ми показа отливките а те се правят преди операцията.Аз смело го препоръчвам на всеки и нямам никакви притеснения че няма да си свърши добре работата.Момичета можете поне да си направите по една консултация с него да чуете и друго мнение и как може той да реши проблема.На мен Дилбер също ми е много симпатичен но с този отворен метод направо ужас ако трябва пак да го преживеете.

Може ли снимка на нослето ти , доста ме заинтригува въпреки, че съм се спряла на Асенов:2005:

valq 19th December 2014 19:40

rimi, много се радвам, че нещата не само са се получили, но и не се променят след като веднъж са станали страхотни. Но и ти доста преживя с този нос, и също нещата с Ашвар не бяха съвсем гладки. Разбира се крайния резултат е най-важен, така че още веднъж- честито и да си носиш нослето със здраве. Може ли да видим резултата при твоята приятелка- при нея какъв е бил случая?

yoube 21st December 2014 02:45

от няколко дни чета темата докато прочетох всичко днес. Трябва ми доктор за 3-та операция. От всичко прочетено се спирам на Емре Илхан, макар някой да спомена, че операции при него вървят 7 месеца напред, май ще се помъча за него. Днес звънях на Айше няколко пъти, не се свързах може би е била в операционната, утре ще опитам пак. Все пак и Дилбер не е лош избор, макар и насъбрали се няколко негативни мнения за него в последно време, ако отсеем всичко остава само едно момиче недоволно като цяло, друга не е сигурна все още в крайния резултат, а трета е недоволна само от върха. Ще гледам да мина на преглед и при двамата. Не питайте какво ми има, леко хлътнал нос от дясната страна, трудно дишане което дори се чува когато е само през носа и въобще целия изкривен на ляво. Втория въпрос който ви интересува сигурно-първия път беше Джамбазов, който беше много актуален тогава (след него имаше доста стабилно хлътване вдясно), втория път в Италия-няма да го знаете със сигурност, но ако нашите хирурзи можеха да ме видят след неговото участие сигурно и те щяха да се смеят чак. Като цяло не пилейте пари за такова нещо че наскоро гледах едно видео за момче с 8 ринопластики, което нямаше нос почти и плака пред камерата. Въобще един съвет-добре се размислете на какво се подлагате и какво може да изгубите, едно от малките неща са хубавото дишане, направо си нямате представа какво е да дишаш само през уста, или заради малка козметична забележка въобще да изгубите пропорциите на правилно изглеждащия нос. Така де, ще ви държа в течение като разбера за цените и какво има променено, ако има нещо около двамата.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.