Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

dedektiv_p 1st March 2011 22:18

Цитирай:

Първоначално написано от pimcidinci
Ето и моето разказче:
На първи Март по щастлива не съм била.

Честито мила, със здраве да си ги носиш и ползваш, направо е невероятно това което е направила доцентката, въпреки че не съм гледала снимки, това че ти си щастлива и личи от поста ти е достатъчно. :2020:

gemma 1st March 2011 23:21

Пимче,браво,мила!!!!!Направо настръхнах като те четох!Браво и на доц.Тепавичарова за добре свършената работа!
Ти колко време си била с хидрогел?Кога си го сложи,при кой?Дай малко повече инфо (извинявай ако вече си го разказвала).
Дано новите гърди не ти създават никакви проблеми.
И чакаме снимки на новите придобивки,да знаеш :D

gemma 1st March 2011 23:21

Пимче,браво,мила!!!!!Направо настръхнах като те четох!Браво и на доц.Тепавичарова за добре свършената работа!
Ти колко време си била с хидрогел?Кога си го сложи,при кой?Дай малко повече инфо (извинявай ако вече си го разказвала).
Дано новите гърди не ти създават никакви проблеми.
И чакаме снимки на новите придобивки,да знаеш :D

pimcidinci 2nd March 2011 00:32

Цитирай:

Първоначално написано от блонди
Пимчи ,стана ми интересно защо ,ако е на една оперция-кръгли,ако се изчака за втора мое анатомични?!?
Дали ще може някой да ми обясни по-подробно!

Ох ,да пропуснала съм да напиша ,че са ми надмускулно,затова.На нея не и се искаше много,не е привърженик май на надмускулно поставяне но неможех да си причиня повече от половин година да съм без гърди.Затова си избрах втория начин 450сс ,надмускулно,кръгли Ментор.

pimcidinci 2nd March 2011 00:32

Цитирай:

Първоначално написано от блонди
Пимчи ,стана ми интересно защо ,ако е на една оперция-кръгли,ако се изчака за втора мое анатомични?!?
Дали ще може някой да ми обясни по-подробно!

Ох ,да пропуснала съм да напиша ,че са ми надмускулно,затова.На нея не и се искаше много,не е привърженик май на надмускулно поставяне но неможех да си причиня повече от половин година да съм без гърди.Затова си избрах втория начин 450сс ,надмускулно,кръгли Ментор.

pimcidinci 2nd March 2011 00:43

Анатомичните каза ,че е не недопустимо да ги постави веднага след изваждането на гела тъй като кожата ми ще е много тънка,и поради голямия разрез има опасност да натежат (450 сс )и да го отворят.Затова изхода е кръгли,да не е съсредоточена тежеста само в долната част на гърдата поне през първите месеци,докато ми се въстанови поне някаква част от нея,която не е била поразена от гела.
Ох дано се справих с обяснението... :roll:

pimcidinci 2nd March 2011 00:43

Анатомичните каза ,че е не недопустимо да ги постави веднага след изваждането на гела тъй като кожата ми ще е много тънка,и поради голямия разрез има опасност да натежат (450 сс )и да го отворят.Затова изхода е кръгли,да не е съсредоточена тежеста само в долната част на гърдата поне през първите месеци,докато ми се въстанови поне някаква част от нея,която не е била поразена от гела.
Ох дано се справих с обяснението... :roll:

pimcidinci 2nd March 2011 00:55

Гелът си го бях инжектирала преди 15 г при Сердев,и дори докато четях във форума за манипулациите със инжектиране на различни олиа и силикони направо настъхнах. Резултатът беше грозно увисване на цицките ми,милиони буци,едно голямо топче колкото половин яйце,което ми показаха след операцията в бурканче.
Мацки не го правете !!!!!! Помислете за последствията...

Още веднъж голями благодарности за всички... :2020:

pimcidinci 2nd March 2011 00:55

Гелът си го бях инжектирала преди 15 г при Сердев,и дори докато четях във форума за манипулациите със инжектиране на различни олиа и силикони направо настъхнах. Резултатът беше грозно увисване на цицките ми,милиони буци,едно голямо топче колкото половин яйце,което ми показаха след операцията в бурканче.
Мацки не го правете !!!!!! Помислете за последствията...

Още веднъж голями благодарности за всички... :2020:

gwendoline 2nd March 2011 09:08

Пим...радвам се, че така добре са се развили нещата за теб :2020: При всички случай гърдите ти са доста травмирани в момента и не подценявай изобщо съветите на доцентката - ще имаш време после за всичко, повярвай ми...А за шопинга съм насреща - с удоволствие ще ти асистирам някой път, ако не ме изпревари Миската :wink: :girl_dance:
Прегръщам те и ти желая леко възстановяване и удовлетвореност от операцията - милата изстрадала душица...заслужаваш го! :2020:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.