Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

леля мичИ 8th March 2011 15:07

Цитирай:

Първоначално написано от julijuli
Прекрасен резултат :D А би ли ми казала,ако е удобно разбира се,колко ти беше гръдната обиколка преди и колко е сега след имплантите?Благодаря ти предварително и много хубави емоции ти пожелавам с този красив бюст :2018:

Благодаря ! :2020:

Не съм се премерила, защото още имам отоци отстрани, но скоро ще го направя и ще пиша :wink:

TEDDY_BEAR 8th March 2011 15:13

Привет и от момичета :girl_kiss2:
Малко се поизгубих в последно време, но не спирам да ви чета. Мисс, страхотни са станали :P :P :P .
Аз края на лятото бях на консултация при Тепавичарова, доволна съм от нея, определено тя е моят лекар :D .
Ама докато се чудя кога да си направя операцията и направихме с мъжа първото бебче :1242:
Та сега съм бременна в 20 г. седмица с момченце :D .
Та в крайна сметка първоначалната ми идея проработва- корекция след раждането, ама както искам 2-3 дечица ще видя между кое ще вмъкна операцийката :lol: :lol: :lol: .
Хвърлям ви аз по едно оченце да не загубя дирите и много се радвам колко хора са доволни от доцентката :D .

Piny 8th March 2011 15:35

честита бременност! :2020:

TEDDY_BEAR 8th March 2011 16:49

Благодаря, Piny :girl_kiss2: .

Divinemouse 8th March 2011 19:20

Мисс 077,много красиви гърди :shock:
Поздравления на докторката .

Nike_13 8th March 2011 21:41

Мацки,
честит празник и от мен! :2020:

За всички ни безкрайно щастие, хора които да обичаме и да ни обичат, много сбъднати мечти!
И разбира се МНОГО ЗДРАВЕ!

Nike_13 8th March 2011 21:43

Цитирай:

Първоначално написано от te_dda
и аз моите половин година поне не ги напипвах....ама като се поотпуснат тъканите и престаната да са като болезнено опънати, като се отпусне и мускула, и си се подават отдолу.....това се случва при всички импланти около 300 сс и нагоре.....но не е неприятно чувството, освен това си го опипваш само ти, не мисли,че някой друг пипащ ще усети нещо..... :lol: :lol:

...ами... ще чакам да видя какво ще стане след няколко месеца.

А "..не мисли,че някой друг пипащ ще усети нещо..." - пределно ясно ми е, "друг пипащ" хич не го вълнува какво има там, важното е че има и че има и други неща :girl_haha:

леля мичИ 9th March 2011 18:20

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Мисс 077,много красиви гърди :shock:
Поздравления на докторката .

Мерси, Томи ! :girl_kiss2:

Като имам предвид първоначалния старт, доцентката е направо магьосница, още ме е страх да се зарадвам както трябва :wink:

pimcidinci 10th March 2011 08:11

Зарадвай се бейби,зарадвай се най- накрая.... :1259: :2013: :1259:

Поне при мене беше много звучно тази сутрин и май очевидно целия 12 етаж разбра ,че съм там.Доцентката ми свали най-накрая конците и каза ,че повдигане няма да се наложи..... :bravo: :cool_new: :2013:
За очичките когато я попитах каза че на този етап не съм още за каквито и било манипулации и не ми препопъчва да ги пипам.... :girl_flirt: ....

Само да знаете със какво удоволствие си пиивам кафенцето сега.....

qna_T 11th March 2011 07:47

Момичета знам че много е писано по въпроса, но като чета какви цифри се опоменават във форума за мамопластика при Тепавичарова не се здържах
На мен операцията ще ми излезе 6200ЛВ.+още 1000лв. ги слагам аз за легло ден изследвания и тн., което прави около 7200лв.
Моят съвет към момичетата,които тепърва си избират лекар е да питат за цената на консултация, а оттук само да черпят инфо за резултатите на хирурзите и тн
Съжалявам, че стана малко дълго ама аз като прочетох какви цифри обявяват в първия момент я бях отписала доцентката


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.