Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

Шоки 8th January 2013 13:59

Цитирай:

Първоначално написано от Karina2 (Публикация 781189)
Здравейте момичета! Изчетох всичко за Тепавичарова във форума относно мамопластика, но никъде не видях резултат. Много ви моля, можете ли да ми изпратите снимки /преди и след/ на e-mail kriss_pavlova@abv.bg Бях на консултация при нея. Обясни ми доста неща, за кубици не сме говорили, трябвало допълнително да отида със сутиен и да пробваме импланти. Показа ми два резултата на снимки, от които обаче не бях очарована. Много Ви моля Lucky, Hausi, Shadow, pimcidinci, ако имате време да ми изпратите ваши снимки, нали си ги харесвате. Може и момичета, които не са доволни от резултата да ми пратят. Благодаря ви предварително.

Скъпа, за съжаление, доста от тези момичета не влизат вече тук. Пиши им на лични на всяка по отделно и тогава като видят на имейлите си, че имат съобщение от форума може да ти отговорят. Провери във "информация за операция и снимки" кои са оперирани при докторката и пиши на всяка поотделно на ЛС.

pimcidinci 20th March 2013 16:52

Здравейте,снимки качвах след операцията. Да не влизам както преди във форума,не ми остава време както преди.
Ще се постарая да ти пусна няколко на емайла,как ми изглеждат и след 2 години.Нека да е за идната седмица.
Поздрави за най-готината доцентка и екипът и !!!!!

pimcidinci 20th March 2013 17:01

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 779219)
Май всеки минава един такъв никакъв период след операцията ... важното е накрая всичко да е наред. :D
И все пак Пимчи, колко време носи спортния сутиен и (ще) продължаваш ли да го носиш? Питам, щото често тичам без спортен сутиен (ама то след или покрай детето, а не някаква си тренировка, т.е. дълго време) и това си ме дерзае. Пък от друга страна не мога винаги да съм със спортен сутиен ...

Аз продължавам да си спя с него,не мисля да се отказвам от него. Удобен ми е.А как имах желание да го изхвърля преди сега като се сетя, лелелеле...

ina.ina 20th March 2013 17:23

Цитирай:

Първоначално написано от pimcidinci (Публикация 784292)
Аз продължавам да си спя с него,не мисля да се отказвам от него. Удобен ми е.А как имах желание да го изхвърля преди сега като се сетя, лелелеле...

Ааа, никакво изхвърляне на спортните сутиени - те са най-удобните. :-D
Иначе, за спането няма проблем, ама за тичането ... освен да си забраня да тичам просто ей така. :buttslap:

The Shadow 29th April 2013 20:40

Аз си го нося в къщи на спорт. Слагам други когато се налага според визията и пак с подплънки. Но аз съм си супер доволна от Доцентката, въпреки, че е е доста дръпната и не провежда нужната комуникация с пациентите. Е аз поне си я бях проучвала 10 години та си знаех що за чудо е. В крайна сметка отивам при специалист нищо, че не е комуникативна и любезна с пациента, но знам за роботата й! Не съжалявам, даже съм супер доволна, въпреки че е доста дръпната и серт с пациентите си! :) Но като се знае имиджа що да се впрягам от пряката комуникация! Е квато и ще да е ...груба-да и т.н. но пък си е профи № 1 - лично мнение.

Bianca 15th November 2013 18:38

Здравейте, нова съм тук, но след всичко, което прочетох реших да се доверя на доцентката. Стори ми се много приятна, наистина леко дръпната, но делова и точна. Много ще съм благодарна ако някой може да ми изпрати снимки на ЛС или да ми каже къде мога да погледна нейни "творби".
Благодаря предварително :2046:

Bianca 15th November 2013 19:12

И още едно въпросче: Имате ли представа колко точно е голяма разликата в цените - на мен за Natrelle, само уголемяване, с деприван ми каза около 7000?

ina.ina 15th November 2013 19:32

Освен да пишеш на Лъки на лични ... Лъкииии, къде си?

Bianca 15th November 2013 19:45

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 794296)
Освен да пишеш на Лъки на лични ... Лъкииии, къде си?

Благодаря, ще пиша :)

darphin 17th November 2013 19:39

Здравей, Бианка, прати ми мейл адрес, ако искаш да ти изпратя снимка, тук не знам как .
Аз се оперирах през септември, не е минало кой знае колко време, но все пак ще добиеш някаква представа.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.