Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Мацки какъв крем за лице ползвате? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7234)

aniK 14th January 2009 22:12

Аз никога не повтарям козметичен продукт, било то шампоан, крем, лосион за тяло...Имам си предпочитани марки, които си редувам.

Lilith 14th January 2009 22:33

момичета, имам смесен към мазен тип кожа... и не мога да си намеря подходящ крем, ползвала съм доста неща и все ми се струва, че кремовте за този тип кожа въпреки че са мн леки ми омазняват допълнително кожата, освен че я хидратират...

Някой може ли да даде отзиви за серията на Академи за мазна кожа? :roll:
или други съфорумки с моя тип кожа да кажат от какво са останали доволни :)

Silmarillien 15th January 2009 09:16

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от Silmarillien
Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Аз ползвам кремовете на JEAN Darcel ,нощен рдневен и около очен .Много съм доволна


И аз ползвам кремове на Jean D`Arcel. И има голямо разнообразие. даже си ги намерих и в България.


Аз си взех преди една седмица витаминозния и съм много доволна защото е мазен а аз съм със суха кожа...
Къде си ги намери в България

Извинявай за не толкова бързата реакция. Jean D`Arcel се внася от една старозагорска фирма :) и аз разбрах случайно.

Целувчица 15th January 2009 11:10

някой може ли да ми каже какъв крем да ползвам щото кожата ми е мазна и лъщи много.какъв крем бихте ми препоръчали?

Divinemouse 15th January 2009 20:51

Цитирай:

Първоначално написано от Silmarillien
Извинявай за не толкова бързата реакция. Jean D`Arcel се внася от една старозагорска фирма :) и аз разбрах случайно.

но къде се продават и от къде можем да си ги купим...
Защото аз си ги взимам от чужбина

Aseto_ 20th January 2009 15:53

Аз използвам кремче на Гарниер и съм си много ,много доволна ве4е по4ти 4-5 години.Не се сещам точно как се казва,но е лилав.Ползвала съм и зелен доста време и като цяло съм си най-доволна от Гарниер!И почистващото мляко за грим също ми е на Гарниер-зелено.Преди 2 седмици си взех и лосиона против "черни точки" и от него съм невероятно доволна!Препоръчвам тази козметика,понеже е и достъпна за пове4ето йени- не е скъпа. :wink:

Beautiful_ 20th January 2009 20:04

На CLARINS HydraQuench :roll: Доволна съм, кожата ми е суха, овлажнява я добре :P

gossip_girl 4th February 2009 10:39

Аз съм със суха кожа и от няколко години ползвам козметика с алое.Доволна съм :)

MILI 4th February 2009 10:52

Постоянно ги сменям, кожата ми привиква към един крем за лице и той разваля първоначалния си ефект :cry:

snejinkata 5th February 2009 12:02

Сега съм съм серията Sensibio на BIODERMA. Ползвам водата им, кремчето от серията Lihgt, както и за околоочния контур! За сега съм доволна, кремът е лек, което ми е добре, защото кожата ми е смесена! Искам да споделя моето впечатлене от водата-прсто е страхотна-почиства много добре, чак се очудих, че след като си измия лицето с измиващата гел-пяна на La roche posay, с почистването с водата на биодерма свалям още доста чернилка от лицето си!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.