Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Мацки какъв крем за лице ползвате? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7234)

peach 2nd September 2008 13:21

Мацки какъв крем за лице ползвате?
 
Какви марки,серуми,почистващи продукти... Но най вече КРЕМОВЕ-дневни,нощни и за околоочния контур. И да е за след 27 години :lol: това е важно да се знае. Шията мажете ли? Колко време след намазване с крема изчаквате за да нанесете фон дьо тена или пудрата?

dimitriq76 2nd September 2008 13:40

по темата
 
Аз ползвам цялата серия против стареене на FLAVO-C и съм доволна на 32 гд съм !

peach 2nd September 2008 13:58

Re: по темата
 
Цитирай:

Първоначално написано от dimitriq76
Аз ползвам цялата серия против стареене на FLAVO-C и съм доволна на 32 гд съм !

Медицинска козметика ли е? Добра идея ми даваш . Каква по народност е? Видях в нета. :wink:

llullu 2nd September 2008 14:19

аз ползвам АВЕНЕ и КЛИНИК,околоочен ЕСТЕ ЛАУДЕР,засега съм доволна пък и нямам много избор кожата ми е суха и чуствителна,почиствам грима с БИОДЕРМ.

dimitriq76 2nd September 2008 14:20

по темата
 
Да медицинска е влез и ще научиш много www.jdmedicals.com

Reni_Reni 2nd September 2008 14:35

От скоро ползвам Lancome primordiale, доволна съм. Но не знам дали на Dior ili Estee Lauder не са по добро решение. Чувала съм че не е хубаво да използваш много дълго един и същ шампоан защото се привиквало ,а за крема как е? Изобщо вярно ли е това?

aniK 2nd September 2008 17:10

В момента съм със същия Lancome, преди това с Helena Rubinstein, преди нея с Dior R60/80. По принцип ползвам серия от една и съща марка (серум, крем и околоочен). Като свършат, сменям марката. И аз знам, че не трябва с един и същ.
Мажа сутрин и вечер на измито и почистено лице и шия. Не ползвам нищо друго освен кремове, затова не знам за фон-дьо-тена :(

Divinemouse 3rd September 2008 15:13

Аз ползвам кремовете на JEAN Darcel ,нощен рдневен и около очен .Много съм доволна

Babri 3rd September 2008 15:38

Аз ползвам на Аvene козметиката и съм доволна :wink:

misheto7 3rd September 2008 15:45

От няколко дни съм в Happy derm на L'oreal и съм много доволна от него.Преди това ползвах Vichy ,но не ми пасва :2045:

aniK 3rd September 2008 16:49

Thomi, коя точно серия ползваш и от къде ги взимаш?

cherry_82 3rd September 2008 19:43

аз ползвам EUSERIN HODRO BALANCE и сам доволна

zhenya chavdarova 3rd September 2008 21:13

Ползвам GUINOT и съм супер доволна :wink:

demili 1 16th September 2008 15:33

Re: по темата
 
Цитирай:

Първоначално написано от peach
Цитирай:

Първоначално написано от dimitriq76
Аз ползвам цялата серия против стареене на FLAVO-C и съм доволна на 32 гд съм !

Медицинска козметика ли е? Добра идея ми даваш . Каква по народност е? Видях в нета. :wink:

В аптеките цената на ФЛАВО С различна ли е от тази обявена в интернет?

eliniko 18th September 2008 20:03

Пробвайте CLARINS -чудна е!

Allure_ 19th September 2008 09:20

Re: по темата
 
Цитирай:

Първоначално написано от demili 1
В аптеките цената на ФЛАВО С различна ли е от тази обявена в интернет?

Да,различна е.Взех си крема от Ремедиум за 29,75лв.

tukuyuku 21st September 2008 14:59

Аз използвам крема на Nivea в тъмносинята опаковка, защото това е единствения крем, от тези които съм ползвала, който добре омазнява кожата. Моята е смесена с много сухи участъци. Въпреки това, кожата на устните и около устата ми напоследък е толкова суха, че дори и този крем не може да ги овлажни. Кой крем най-много омазнява кожата от тези, които сте ползвали? Трябва ми такъв крем.

tirra 21st September 2008 22:11

На 35 съм.
ползвам НИВЕЯ - oxigen power като крем за лице . ужасно съм доволна, а и тази опаковка която е като флакон има доста предимства - дозира, кремът не взаимодейства с въздуха, което по някакъв начин съм чувала че въздейства на качествата. а и този дозатор го прави доста икономичен - 50мл, ползвам го 5-ти месец всеки ден и все още не е свършил.
за околоочен - НИВЕЯ aqua beauty. против сенки е. много е лек и приятен.
обикновено не слагам друга козметика отгоре.

galiushaaaa 27th September 2008 23:16

аз ползвам крем за лице и очи които козметичката ми ги забърква изцяло от ествени съставки по доволна немога и да бъда

Reni_Reni 28th September 2008 09:22

Ползвали ли сте козметиката на Матис? Какво мислите,добри ли са кремовете?

Mishelin 28th September 2008 12:00

Аз ползвам козметиката на Dr. Renaud,
лекички са и много добре ми действат на кожата. :1231:

kotara4e 28th September 2008 20:02

Аз ползвам, различни марки, както много от Вас и аз сменям марката всеки път, когато кремът свърши - независимо дали съм доволна от даден крем.Но за околоочният контур само - Rock. Нощем слагам серумът с вит. С. Пробвала съм всякакви кремове от най - евтините до най - скъпите. Но определено се спирам на Dior, Estee Lauder и CHANEL.

Monique 28th September 2008 20:36

Както вече съм писала ползвам Avene...
И само той ми помогна...Имах едни червени петънца по бузите които ми се появиха от спукани капиляри. ХОдих на дерматолог който ми каза че това било акне и ми предписа някаква гадост която ми изсуши кожата още повече...
След това ползвах Авен срещу зачервяване за чувствителна кожа и буквално за две седмици петната които седяха на лицето ми вече година изчезнаха :D

NESCAFE 29th September 2008 14:50

Моник, и аз имам такива капилярчета на бузите :? Бях си вземала един на 'биодерма' против зачервяване,но нямаше ефект.
Сега ше пробвам този на Авен :P , дано и аз остана доволна :wink:

Monique 29th September 2008 14:52

Казва се Diroseal на Avene :)

NESCAFE 29th September 2008 14:57

Благодаря ти :D .Аз и сега ползвам на Авен - Hydrance optimale 15 spf, доволна съм,но зачервяването си стои :wink:
Задължително ще го пробвам този /Diroseal :P

gwendoline 29th September 2008 14:57

на GUINOT - прекрасна козметика :2003:

piff 30th September 2008 08:16

Аз ползвам една серия за лице на една немска биокозметика Primavera. Мого са добри, защото са само от растения и миришат много свежо. Взех си ги от този магазин http://www.wellnessstyle.bg/eshop/su....php?catId=156
Аз съм на 33 и ми понася много добре, защото серията е хидратираща.

Пипилота 30th September 2008 09:42

В момента се цапотя с Гарние. Подарък са ми кремовете - нощен и дневен за смесена и нормална кожа. Учудващо дневния ми понася много добре, нощния е бая мазен, ама те май трябва да са такива :roll: С някакви билки са и двата, невен ли беше... едно лилаво на магарешки бодил мяза на рисунката, изхвърлих опаковките, а само там пишеше.

DolceVita 10th October 2008 09:33

Ползвам eдинствено хидратиращ крем на Neutrogena за комбинирана кожа и това е най-добрия за мен до сега. Лошото е , че и аз ги сменям след като свършат и не се знае следващия какъв ще е...

milena127 22nd October 2008 23:14

Хм интересна тема, понеже съм точно на вълна проучване на кремове. Попаднах на много интересен диалог на друго място с доста вътрешна информация за производството на кремовете на доста световни марки. Изумена съм какви маркетингови трикове ни прилагат и колко вредни химии има по кремовете. И как например крем в чието производство са вложени не повече от 5 долара се продава за 30, само защото на него пише Клиник например.
Същевременно открих доста марки, които никога досега не бях чувала, а козметиката им е натурална и възможно най-изчистена.
Така че с изключение на един крем на Авене изхвърлил цялата стара козметика и сега ползвам за мен и особено за детето немската натурална козветика Веледа, за крем ползвам Форевер ливинг козметика, с някои изключения продукти на Nuxe. Ползвам и минерален фон-дьо-тен без талк (който се оказва карцерогенен).

Divinemouse 23rd October 2008 10:40

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
Thomi, коя точно серия ползваш и от къде ги взимаш?

Аник извинявай чак сега видях какво си ме попитала :roll:
Взимам си ги от Австрия ,тук на колкото места съм попитала ги няма ..
Ползвам серията Reti Vital със витамин С

Celine 23rd October 2008 12:13

Цитирай:

Първоначално написано от milena127
Същевременно открих доста марки, които никога досега не бях чувала, а козметиката им е натурална и възможно най-изчистена..

Милена би ли споделила марки, по възможност такива които има и на нашия пазар.
Иначе Веледа онзи ден забелязох че се предлага тук.
Виждаш ли разлика м/у тези натурални и другите продукти ?

На Нюкс имам няколко покупки и бих казала че са ми добри попадения.

пп. ей незнаех, че имаш детенце, спомням си че обсъждахме преди време за колички и багажници на автомобили. Да ти е живо и здраво. :bebe:

Бобето 23rd October 2008 23:23

Всичко ми е на Лореал, аз съм си мн доволна, не че имам нужда от някакъв ефект просто кожата ми е суха иначе не се боря още срещу стареенето рано ми е.
Това е кремът ми за лице.

milena127 24th October 2008 11:56

Celine, благодаря за пожеланията!

Точно това е проблемът с добрата козметика, много неща не се намират в България. За момента от това, което съм си извадила като записки са тези трите. Веледа е немска натурална козметика. Отскоро се продава в нашите аптеки. За съжаление цените са двойни на тези в Германия и аз си поръчах оттам. Просто ми е много по-изгодно. Смятам да я използвам главно за детето, понеже имат много нежна детска серия. Изобщо преоткривам немските козметики. Ще потърся информация и за споменатата по-горе от piff.
Nuxe се предлага тук. Оказва се сравнително добра козметика. Не е 100% натурална, но приблизително и има доста хубави активни съставки. Моята кожа е проблемна за съжаление и имам нужда от малко по-агресивни съставки. От техните продукти съм си харесала почистващата пяна с 3 рози и кремът Cr

Celine 24th October 2008 16:11

А за козметиката на Korres и L'occitane също съм чувала че е натурална. :roll:

А миналата седмица видях брошура на OE - козметика без консерванти.

За Веледа дори си мислех че е изцяло детска.

xxxxx 24th October 2008 21:23

По принцип не ползвам никакви кремове - не защото мисля, че нямам нужда, а защото не съм попадала на такива, които ми понасят. Всъщност кожата си ми изглежда много добре, като се изключат всички малки появяващи се бръчици - нямам пъпки, зачервявания, не се лющи, не е мазна, суха, чувствителна ... Но всеки път, като се опитам да я подхраня с нещо, резултат е, че ми се появяват малки пъпчици. Кремът ли не насям правилно? Има ли кремове, които почти не омазняват кожата? Като е по-скъп даден крем означава ли, че е по-добър или просто е по-скъп заради рекламата му?

dododod 26th October 2008 22:12

Използвам домашно приготвен крем :P -съдържа зехтин и борова смола :D

ludoto_kotence 30th October 2008 10:25

не мога да не се похваля
 
здравейте,
аз ползвам продуктите на Collin-paris и мога дави кажа че това е страхотна козметика за лице и тяло и ефекта е впечатляващ!Всяка от нас заслужава такава грижа!!!Опитайте няма да съжалявате!

bi4am 30th October 2008 10:28

аз използвам крем на COLLIN и околоочен на NEODERMA.професионални са на нормални цени но ги има само в 1-2 салона.адски сам доволна от тях.ако започнеш навреме да ги ползваш наистина имат резултат против бръчки.аз си ги взимам от салона в който ходя-салон пепе в пловдив.пробвайте няма да съжалявате.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.