Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Hermiosa 11th September 2012 14:19

Цитирай:

Първоначално написано от _strawberry (Публикация 777726)
Аз не съм запозната...и на мен ми предстои операция на носа (около твоята дата) пожелавам ти всичко да мине, гладко и резултата да е такъв какъвто го искаш

Мерси много,и аз ти пожелавам всичко да е много добре!
Ако има някой отговор към моя въпрос,или иска нещо да ми каже ще се радвам много! :)

Hermiosa 12th September 2012 19:33

Има ли болки след операцията,кога изчезват отоците? Помогнете ми малко.. :/
След 7 дена ми е операцията.

Tytik 2 12th September 2012 19:41

Цитирай:

Първоначално написано от Hermiosa (Публикация 777772)
Има ли болки след операцията,кога изчезват отоците? Помогнете ми малко.. :/
След 7 дена ми е операцията.

Няма никакви болки след операцията.При мен отоците и синините изчезнаха на единадесетия ден,когато всъщност се върнах и на работа.Добре е ,да не се тревожиш за тези неща.Концентрирай вниманието си в положителна насока.:)

Hermiosa 12th September 2012 23:08

Благодаря ти много!
Много ме е страх...Най-много ме притесняват отоците,сигурно 2 седмици няма да мога да ходя на училище.. :x

_strawberry 13th September 2012 15:04

Предстои ми операция съвсем скоро, но датата, която ми е определена съвпада със месечният ми цикъл? Чувала съм, че не е желателно да се оперира по това време? Попитах в клиниката и ми отговориха, че не е проблем...

Ще се оперирам в чужбина и комуникацията е малко сложна и не мога да задавам купищата си въпроси на тях, затова се допитвам до вас.. Моля, кажете ми какво трябва да знам, не искам да рискувам... Ще се радвам, колкото се може повече хора да изкажат мнение:) Ако има и нещо друго не го спестявайте

Tytik 2 13th September 2012 20:54

Цитирай:

Първоначално написано от _strawberry (Публикация 777792)
Предстои ми операция съвсем скоро, но датата, която ми е определена съвпада със месечният ми цикъл? Чувала съм, че не е желателно да се оперира по това време? Попитах в клиниката и ми отговориха, че не е проблем...

Ще се оперирам в чужбина и комуникацията е малко сложна и не мога да задавам купищата си въпроси на тях, затова се допитвам до вас.. Моля, кажете ми какво трябва да знам, не искам да рискувам... Ще се радвам, колкото се може повече хора да изкажат мнение:) Ако има и нещо друго не го спестявайте

Кажи какво искаш да знаеш?

Hermiosa 14th September 2012 19:10

След като махнат лонгетата,ще мога ли да ходя на училище? ;d
Колко най-много може да си стоя в къщи?
И като се прибрахте у дома лежахте ли или..? :D

lililota 14th September 2012 22:45

Hora daite mi savet ako moje nqkoi da mi pi6e da mi razqsni vsi4ko 6te sam mnogo blagodarna :)

_strawberry 15th September 2012 12:32

Tytik 2 ами какви може да са усложненията и защо не е желателно да се прави операция по време на месечния цикъл

кукумицинка 15th September 2012 14:47

Цитирай:

Първоначално написано от _strawberry (Публикация 777821)
Tytik 2 ами какви може да са усложненията и защо не е желателно да се прави операция по време на месечния цикъл

Ако напишеш "цикъл" в търсачката на форума, раздел "Ринопластика", ще видиш, че вече се е коментирало. По време на цикъл кръвта се съсирва по-бавно от нормалното. Затова не е желателно, но все пак е възможно, защото ринопластиката не е от операциите, при които се губи много кръв. Разбира се, информирай опериращия лекар предварително, че ще си в цикъл.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.