Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Hermiosa 15th September 2012 15:27

Цитирай:

Първоначално написано от Hermiosa (Публикация 777812)
След като махнат лонгетата,ще мога ли да ходя на училище? ;d
Колко най-много може да си стоя в къщи?
И като се прибрахте у дома лежахте ли или..? :D

Някой да ми помогне..:oops:

_strawberry 15th September 2012 16:33

Добре, не съм се сетила да го направя по-рано, мерси все пак

sibi 15th September 2012 19:56

Цитирай:

Първоначално написано от Hermiosa (Публикация 777832)
Някой да ми помогне..:oops:

Ти и с лонгетата можеш да ходиш, стига да не те е срам. Иначе болнични дават доста - може и месец дори. Ти си преценяваш колко да ползваш.

Hermiosa 17th September 2012 12:56

Операцията ми се отложи за другата седмица...... :|

aleina84 17th September 2012 18:48

Привет момичета имам въпрос- забравих да си поискам епикризата на 14 ден от операцията,но вече минаха 6 мес. от къде да си я потърся ?

keery 17th September 2012 22:12

Цитирай:

Първоначално написано от aleina84 (Публикация 777868)
Привет момичета имам въпрос- забравих да си поискам епикризата на 14 ден от операцията,но вече минаха 6 мес. от къде да си я потърся ?

Поискай си я от Димитров, тези епикризи се пазят споко

Dii 20th September 2012 20:38

застраховка?
 
Някой ползвал ли е обезщетение за операцията от здравна застраховка / ако е имал такава/?

DanaG 22nd September 2012 23:12

Цитирай:

Първоначално написано от Hermiosa (Публикация 777832)
Някой да ми помогне..:oops:

:lol: Hermiosa, аз и на море отидох на втория ден (без да си пека лицето, естествено) и Рила изкачих след още седмица, така че не се притеснявай. Единствено е леко гадно ако е юлска жега навън, защото тогава се подуваш леко от топлото първите 4-5 дни, но иначе си си напълно ок физически. Много ми беше смешно втория ден като излязох и трябваше да платя бензина за колата, влизам в бензиностанцията (вътре малко като коридор в панелка, в Нова Загора) и срещу мен излизащ клиент - като се опули тоя ми ти човек, само едно "А!" излезе от устата му, а аз ще си умра от смях :lol: Но повечето хора не те гледат особено и си мислят че си имал произшествие някакво - дори и близките, на които не си казал. За останалите зяпачи, дет се вика - "ако имаш проблем с мен, проблема си е твой!" Някои дами си взимат 30 дни болничен, но според мен е излишно след като свалиш лонгетата 2 седмици афтър оп (тогава вече синките и отоците ги няма), освен ако не искаш да си починеш :) За справка, на запад хората се връщат на работа след 2-3 дни, макс седмица.

Hermiosa 23rd September 2012 19:44

:D Хехех .. мерси много! :)
Охх аз малко се разболявам(дано да не е така)..в четвъртък ми е операцията..Ами сега! :(
И боли ли като махат лонгетата,тампоните? :|

Dii 24th September 2012 09:24

Херимоса ти колко време чака от консултацията до операцията? И по ЗК ли ще си?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.