Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Patrick 28th October 2012 09:23

Здр Соленка успех на операцията дано всичко мине гладко а на жената ако и идва работата в повече можеда си потърси друга работа нямам намерение да плащам за грубо отношение повече веднъж допуснах тази грешка и не мисля да го правя пак в чужбина отношението към пациента е много по добро ако нашите доктоторя искат цените им да са почти като там би трябвало да се организират по добре и нивото им на работа и отношението им да е по добро все пак ние си плащаме
Някой знае ли добър доктор във Варна питам за там понеже разбрах че след операцията се ходи на няколко прегледа и манипулации и Варна ми е по близо
Благодаря предварително

whatsupman? 7th November 2012 23:48

Някой оперирал ли се е при др Юрий Анастасов ? Какви са отзивите за него и как вървят цените ?

Dii 8th November 2012 08:23

Hermiosa се е оперирал при него, ако прочетеш темата малко по-назад ще видиш постовете му.

darito_bulgaria 9th November 2012 11:38

Цитирай:

Първоначално написано от Patrick (Публикация 779050)
Здр Соленка успех на операцията дано всичко мине гладко а на жената ако и идва работата в повече можеда си потърси друга работа нямам намерение да плащам за грубо отношение повече веднъж допуснах тази грешка и не мисля да го правя пак в чужбина отношението към пациента е много по добро ако нашите доктоторя искат цените им да са почти като там би трябвало да се организират по добре и нивото им на работа и отношението им да е по добро все пак ние си плащаме
Някой знае ли добър доктор във Варна питам за там понеже разбрах че след операцията се ходи на няколко прегледа и манипулации и Варна ми е по близо
Благодаря предварително

Здравейте,

Аз също имах изкривена носна преграда, както и доста полипи в синусите, откриха ми ги, когато отидох на консулт за ринопластика и ми направиха скенер.Оказа се, че първо трябва да оправим синусите и преградата, и после естетическата част.Вариантите бяха два - проф.Джамбазов и доц.Цветков от ВМА-София.Единствено те в България оперират полипи с най-добрия и нов метод, който гарантира по-ефективно отстраняване на полипи и намалява много повече вероятността за нова поява (функционална ендоскопска синусхирургия). Тъй като тук съм изчела доста положителни мнения за Джамбазов, реших да отида при него, но при опита да си запиша час, говорих с една много нелюбезна госпожа (може и да е същата), която с тон тип "не разбираш ли, че сме заети, какво ни занимаваш" ми каза, че записването е чак за Декември (аз звъннах през август), че операцията ще е през 2013 и ако искам ще ме запише в дългия списък с чакащи, но не било много сигурно кога точно ще стане...Отказах се и се насочих към ВМА.Смея да твърдя, че попаднах на най-подходящото място при най-добрия специалист - доц.Цветков.Освен функционални операции, той също прави ринопластика.Преди две седмици ме оперира - синуси и преграда, чакам сега да се възстановя и да отида за ринопластика.Отношението беше префектно, не само той, но и целият му екип са търпеливи и любезни.Той също е много зает, но успява да отдели време на всеки пациент и да му обясни подробно за проблема.Не се съмнявам и в професионализма на проф. Джамбазов, сигурно и въпросната жена е много заета, но когато човек има нужда от помощ, а на среща получи такова отношение, не е никак приятно.
А във Варна бих препоръчала д-р Янков.При него ходих на консултация за ринопластика.Записах си час в частния му кабинет на Червения площад, прегледа ме много детайлно и ми отговори на всичките въпроси.Също останах много доволна.
Дори сега се колебая - дали да не си направя ринопластиката при него, той все пак е пластичен хирург и се е съсредоточил върху това.А и съм от Варна, наистина ще е много по-лесно с последващите прегледи.

Успех и поздрави!

Dii 9th November 2012 12:23

Това, че е пластичен хирург е по-скоро в минус от колкото в плюс за ринопластиките. А защо не си я направиш при същия, който е правил и септопластиката? Все пак УНГ-тата са по-наясно с анатомията на носа, а и съм останала с впечатление, че пластичните правят повече устни, гърди и ботокс...и доста по-малко носове...

darito_bulgaria 9th November 2012 12:45

Колебая се - от една страна, Доцентът вече ме е оперирал веднъж, знае къде и как е пипнал От друга страна, за Янков знам, че е специализирал ринопластика и е добър в това.Има и още два фактора, които по принцип не са толкова важни спрямо качеството и резултата на операцията - пътуванията и престоя в София, също и разходите...А в друга тема тук прочетох и доста отрицателни мнения на хора, на които Цветков е коригирал нослетата...Наистина не знам, дайте съвет.

Rabiosa 9th November 2012 13:17

Dii, изобщо не съм съгласна с теб! Когато имаш функционален проблем отиваш при УНГ, а когато е естетически- при пластичен хирург (ако е УНГ е само предимство). Затова двете са различни клонове на медицината. Цветков може да е отличен УНГ специалист (все пак е завеждащ отделение), но в пластичните операции е гола вода. Не знам какво ти представлява носа и дали има много работа по него, но бъди много внимателна при избора си. Аз съм се оперирала при Цветков и съм страшно недоволна от работата му. Прекалено изпилена гърбица, страничните ми кости не са събрани, върхът ми не беше намален, беше страшно дълъг (вследствие на което много падна надолу). По-късно Емил Георгиев ме доокепази, но това е друга тема...ааа и понеже е страшен УНГ, когато му казах, че имам странна подутина в лявата ноздра, той ми отговори, че не знае какво е това. след като отидох на друг УНГ разбрах, че това е изкривена носна преграда, вследствие от операцията. Даже нямаше смелост да каже, че я е изкривил. Както и да е, това е моят разказ, събери мнения и накрая вземи решение, но не бързай!!

Patrick 9th November 2012 13:29

Здравейте Дари ,
колко време чакахте от прегледа до операцията в София
операцията скъпа ли е? При Джамбазов здравната каса поемаше разходите или поне онази жена така ми беше казала в София и Варна как стои въпроса ?

Dii 9th November 2012 13:29

Емил Георгиев не е УНГ

darito_bulgaria 9th November 2012 13:47

Rabiosa, много жалко, че си преживяла толкова неща :-( Като знам с какво желание и чувства човек иска да му коригират носа и после ако резултатът не е желаният....:-(
Тъй като все още се възстановявам, а идват празниците и отпуските, реших ринопластиката да я направя през март-април, така, че наистина да мога да събера повече мнения и надявам се, да взема най-правилното решение.
Благодаря за съветите!

Patrick, ходих на преглед през месец Август, после Доцентът беше в отпуска 1 месец, аз също имах ангажименти и така нещата се отложиха до Октомври, по принцип ми беше казал, да звънна 10 дни по-рано преди датата, която желая и да ми кажат дали ще е възможно на самата дата или около нея.И наистина, обадих се 16-ти и ми дадоха дата 24-ти.Относно цената, септопластиката се поема от Здравната каса, аз платих също и 1000 лв за консумативите, необходими за операцията на синусите.И болничният престой по здравна каса, 30 лв за пет дни.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.