Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Мариса 16th August 2010 10:47

offf моя ми изглежда пак доста голям и широк.....незнам дали е от жегите....дано спада бързо

Liona 16th August 2010 15:13

Марисабела, аз вече живея с мисълта за второ рино. Знам, че 2 месеца е още рано, но все си мисля, че няма да се смали кой знае колко. Искам да е с 2-3мм по-малък в профил и по-тесен в анфас. И извивката никаква я нямааааааааааааа :girl_cry2: Още си стои онова надигнато и кораво над върха :? Мисля, че мястото, през което е ровичкано вътре.

simone 16th August 2010 16:11

Цитирай:

Първоначално написано от Liona
аз вече живея с мисълта за второ рино. Знам, че 2 месеца е още рано, но все си мисля, че няма да се смали кой знае колко. Искам да е с 2-3мм по-малък в профил и по-тесен в анфас. И извивката никаква я нямааааааааааааа :girl_cry2: Още си стои онова надигнато и кораво над върха :?

Ллелелел това, не бива аз да съм го писала :lol: :? :(

Мариса 16th August 2010 16:57

хич не ми дреме,да си стои камба мойта....повече не лягам под ножа!!!!!

mimsie 24th August 2010 11:20

аийде и аз да попитам нещичко,че се шашкам :( имам насрочена консултация за 11 септември,а операцията ми беше на 6 юли..Във ВМА си правих операцията-доц.Евстатиев.
При мен случая беше с гърбичка :?Всичко изглеждаше перфектно,но преди няколко седмици забелязах,че горе се е показало пак лека кривинка,кокалчето все едно е щръкнало малко :shock: ?!!На пипане изглежда като хрущялче и не знам може би си въобразявам,но като го натисна лекичко и сякаш се прибира малко и линия :shock: а на нослето пак стажа правилна уфф :cry: нямам търпение да отида на консултацията и да го попитам,но реших да пиша и тук...знам,че крайния резултат се вижда след 6-12 месеца..
благодаря ви!

Мариса 30th August 2010 16:53

Цитирай:

Първоначално написано от mimsie
аийде и аз да попитам нещичко,че се шашкам :( имам насрочена консултация за 11 септември,а операцията ми беше на 6 юли..Във ВМА си правих операцията-доц.Евстатиев.
При мен случая беше с гърбичка :?Всичко изглеждаше перфектно,но преди няколко седмици забелязах,че горе се е показало пак лека кривинка,кокалчето все едно е щръкнало малко :shock: ?!!На пипане изглежда като хрущялче и не знам може би си въобразявам,но като го натисна лекичко и сякаш се прибира малко и линия :shock: а на нослето пак стажа правилна уфф :cry: нямам търпение да отида на консултацията и да го попитам,но реших да пиша и тук...знам,че крайния резултат се вижда след 6-12 месеца..
благодаря ви!


хмм,
ом от сега виждаш такива неща....незнам времето какво ще покаже...голата истина

mimsie 30th August 2010 19:31

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от mimsie
аийде и аз да попитам нещичко,че се шашкам :( имам насрочена консултация за 11 септември,а операцията ми беше на 6 юли..Във ВМА си правих операцията-доц.Евстатиев.
При мен случая беше с гърбичка :?Всичко изглеждаше перфектно,но преди няколко седмици забелязах,че горе се е показало пак лека кривинка,кокалчето все едно е щръкнало малко :shock: ?!!На пипане изглежда като хрущялче и не знам може би си въобразявам,но като го натисна лекичко и сякаш се прибира малко и линия :shock: а на нослето пак стажа правилна уфф :cry: нямам търпение да отида на консултацията и да го попитам,но реших да пиша и тук...знам,че крайния резултат се вижда след 6-12 месеца..
благодаря ви!

ом от сега виждаш такива неща....незнам времето какво ще покаже...голата истина

Здравей,ами мисля,че става дума за калциране аз разгледах други теми в сайта..Доволна съм иначе като цяло,но явно кожата ми там е по-тънка и ги прави явни тези подробности :? ама има и по-кофти случаи,а при мен не беше чак толкова зле..доцента ще ми каже :?

Мариса 31st August 2010 03:51

ми ок,нека ти каже...ама думите надали имат значение,имаш очи все пак:)

nikanor 17th September 2010 14:40

Здравейте
 
Искам да попитам кой от двата метода е по-добър отворения или затворения? И при отворения метод после остава ли белег на "разделителя" на ноздрите? Благодаря ви предварително за отговора!

rossi_spi 19th September 2010 09:44

Зависи каква корекция ще ти правят. Отворения позволява по-прецизна работа и резултатите са по-добри. Белезите за няколко месеца избледняват и ако мажеш с Контратубекс, няма и следа от тях :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.