Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Oompa Loompa 23rd May 2011 19:15

Споко бе Неллс , това си е голяма травма :) нормално е да си подута и всичко ще спадне.Моите очи бяха напълно затворени и още не съм си правила блефаропластика :)

Нелка 23rd May 2011 19:34

Цитирай:

Първоначално написано от Yob (Публикация 740763)
Споко бе Неллс , това си е голяма травма :) нормално е да си подута и всичко ще спадне.Моите очи бяха напълно затворени и още не съм си правила блефаропластика :)

Ама колко време отне да ти спадне напълно отока? Аз мислих, че седмица е достатъчно?

Oompa Loompa 23rd May 2011 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 740764)
Ама колко време отне да ти спадне напълно отока? Аз мислих, че седмица е достатъчно?

Оооо докато си възвърнах нормалния вид минаха поне 2 седмици :)
И между другото ако не се харесаш след като ти махнат лонгетата , винаги можеш да си останеш с нея , тъй като с нея така или иначе изглеждаш по добре хахахаххахаха

ИЗТ 23rd May 2011 23:24

Цитирай:

Първоначално написано от Yob (Публикация 740780)
Оооо докато съм възвърна нормалния вид минаха поне 2 седмици :)
И между другото ако не се харесаш след като ти махнат лонгетата , винаги можеш да си останеш с нея , тъй като с нея така или иначе изглеждаш по добре хахахаххахаха

хахахахахахахаха:D :D

Нелка 24th May 2011 21:57

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 740780)
Оооо докато си възвърнах нормалния вид минаха поне 2 седмици :)
И между другото ако не се харесаш след като ти махнат лонгетата , винаги можеш да си останеш с нея , тъй като с нея така или иначе изглеждаш по добре хахахаххахаха

бла

Нелка 24th May 2011 23:33

тцъ

ИЗТ 24th May 2011 23:41

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 740921)
Колко месеца минимум след рино може да се направи следващо?? 6?
Още един въпрос - къде?? Извън бг, искам клиника/хирург с отлични резултати. Дойде момента, в който цената вече няма значение.
За Палаоро се колебая, защото съм виждла само 3 негови носове. Мисля, че Марисабела беше споменала някаква клиника в Чехия? Ще се радвам ако се включи с координати. Не ме интересува, дори да е на Луната, въпросът ми е Кой ще ми направи хубав нос на 100%? За 4-та ринопластика мога и да събера сили, но ако ми се наложи 5-та, наистина ще си тегля ножа. Буквално!

Нещата наистина никак не ми звучат добре....Какво е направил с носа ти?!......Толкова много се радвах с теб,тръпнах,вълнувах се,чаках те, а то виж какво стана........Не мога да коментирам-нямам сили:((((

Oompa Loompa 24th May 2011 23:45

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 740921)
Колко месеца минимум след рино може да се направи следващо?? 6?
Още един въпрос - къде?? Извън бг, искам клиника/хирург с отлични резултати. Дойде момента, в който цената вече няма значение.
За Палаоро се колебая, защото съм виждла само 3 негови носове. Мисля, че Марисабела беше споменала някаква клиника в Чехия? Ще се радвам ако се включи с координати. Не ме интересува, дори да е на Луната, въпросът ми е Кой ще ми направи хубав нос на 100%? За 4-та ринопластика мога и да събера сили, но ако ми се наложи 5-та, наистина ще си тегля ножа. Буквално!

Неллс хайде стига ! Мисля че е твърде рано за да си правиш каквито и да било заключения! пък и изобщо не те намирам за грозна с този ти нос! Наистина мисля че преувеличаваш!

Oompa Loompa 24th May 2011 23:47

Момичета хубаво е когато някой иска ринопластика да има нормални очаквания и да знае че от всеки нос не става малко и хубаво носле! И фотошопа е едно а ринопластиката съвсем друго !

ИЗТ 24th May 2011 23:53

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 740926)
Момичета хубаво е когато някой иска ринопластика да има нормални очаквания и да знае че от всеки нос не става малко и хубаво носле! И фотошопа е едно а ринопластиката съвсем друго !

Susan,става бе човек.Много снимки съм изгледала преди и след,повечето са оперирани в чужбина-ами разликата е от тук до небето.Явно нашите хирурзи толкова могат.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.