Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Dreamer.x 18th July 2011 11:32

Цитирай:

Първоначално написано от Tytik (Публикация 749371)
Благодаря за отговора:)Интересува ме още придружителя при теб ли спа?Колко дни преди интервенцията трябва да звънна до клиниката,за да запазя легло и за придружителя?А на Джамбазов трябва ли да се обадя,за да потвърдя?

да,при мен спа,но си платихме за самостоятелна стая и легло на придружителя,
ако си през здравната каса ти дават стая,но може и да не е самостоятелна (в зависимост от това дали има много пациенти) Аз не съм звъняла предварително нито на доктора нито в клиниката,настаниха ни в същия ден на операцията...

Miss_ME 18th July 2011 14:06

Радвам се за теб, че всичко е минало ОК! :) А ти по здравна каса ли беше? И ако си по здравна каса не може ли пак да си доплатиш за самостоятелна стая и придружител?

Dreamer.x 18th July 2011 17:32

Цитирай:

Първоначално написано от Inspiration (Публикация 749417)
Радвам се за теб, че всичко е минало ОК! :) А ти по здравна каса ли беше? И ако си по здравна каса не може ли пак да си доплатиш за самостоятелна стая и придружител?

Мерси,
Ами аз минах чрез здравната каса и да ,може да си доплатиш за самостоятелна,именно това направих :)

Dreamer.x 18th July 2011 19:53

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749343)
да,мина операцията добре,лекарите са доста учтиви и като цяло съм доволна,имам един въпрос,днес е 4 ден,лявата ноздра е леко отпушена,но когато преглъщам ме боли адски много и носа и гърлото,с какво може да се облекчи :(
Питах доктора и той каза ,че може да е заседнала пластината,смъркам ,за да я изместя,но нищо не става ......



моля виии Helpp :2014::-|
тия пластини могат ли да се разместват,побърквам се,че ще зарастне накриво :1252:

Oompa Loompa 18th July 2011 20:00

Кажи на доктора да погледне и да я намести :)

ИЗТ 18th July 2011 21:35

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749431)
моля виии Helpp :2014::-|
тия пластини могат ли да се разместват,побърквам се,че ще зарастне накриво :1252:

Как разбра,че са изместени пластините?Не ги ли махат на 3-тия ден след операцията?!

Dreamer.x 18th July 2011 21:53

Цитирай:

Първоначално написано от Tytik (Публикация 749437)
Как разбра,че са изместени пластините?Не ги ли махат на 3-тия ден след операцията?!

усещам режеща болка като преглъщам,но само от лявата страна..доктора ми каза,че е възможно да се е изместила
.. не са ми ги махнали,днес е 5ти ден :(

Oompa Loompa 18th July 2011 22:08

Оххх ама кво си седнала да искаш хелп от форума! Само доктора ти може да ти каже какво ти има .И кви са тия приказки че май не знам си кво било изместено ...той изобщо погледна ли те ! Ако не те е погледнал - настоявай !

ИЗТ 19th July 2011 07:53

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749442)
усещам режеща болка като преглъщам,но само от лявата страна..доктора ми каза,че е възможно да се е изместила
.. не са ми ги махнали,днес е 5ти ден :(

Обаждай се на доцента да те види.Обясни му всичко,но задължително трябва да те види.Ако съм аз така бих постъпила.Хайде миличка,успех ти пожелавам и дано после качиш снимки:))

Miss_ME 19th July 2011 08:32

Dreamer.x - единственото правилно решение в случая, действително е да се обадиш на док и той да те види! Форумът и хората тук, могат да ти помогнат за много неща, но не и за това! Толкова време си чакала това рино, недей да рискуваш!

Аз се присетих да питам - има ли разлика дали ще те оперират по отворения или по затворения метод, от гледна точка на възстановяването?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.