Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

titi1 19th July 2011 10:33

Съмнявам се да са разместени пластините.
Болка в гърлото може да имаш от получила се херпангина.
При мен така се получи, цялото гърло ме болеше адски, имаше ситни бели точици, като херпеси. УНГ ми каза, че е от тръбата, която се поставя при упойката.

Dreamer.x 19th July 2011 14:11

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 749467)
Съмнявам се да са разместени пластините.
Болка в гърлото може да имаш от получила се херпангина.
При мен така се получи, цялото гърло ме болеше адски, имаше ситни бели точици, като херпеси. УНГ ми каза, че е от тръбата, която се поставя при упойката.


Наистина беше разместена лявата пластина,днес бях при доктора и всичко се оправи :)
а иначе и аз се съмнявах,че може да ме боли гърлото заради въпросната тръба,но нямам такъв проблем ;)
Сега се надявам да не се размести пак,след 2 дена съм отново на преглед.

Miss_ME 19th July 2011 15:33

Dreamer.x - добре, че си отишла! Имаш лично съобщение :)

Dreamer.x 23rd July 2011 17:02

Хора,днес ми е 9 ден от операцията,има ли лошо да седя без лонгета? Доктора ми я смени миналия ден,но лепенката пада и не се задържа върху носа,вчера пак я намести,но пак падна и като я слагам постоянно все пак трябва да натискам носа,за да се закрепи,но ме боли още този участък,махнах я засега,дали е добре??? : ?

Нелка 23rd July 2011 18:52

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749852)
Хора,днес ми е 9 ден от операцията,има ли лошо да седя без лонгета? Доктора ми я смени миналия ден,но лепенката пада и не се задържа върху носа,вчера пак я намести,но пак падна и като я слагам постоянно все пак трябва да натискам носа,за да се закрепи,но ме боли още този участък,махнах я засега,дали е добре??? : ?

На мен ми я махна напълно на 9-ти ден, защото имах ранички по кожата на носа от спарване. Каза само да я слагам, когато спя. Гладай обаче да го пазиш от слънце. Как е? За сега какво мислиш за него?

Dreamer.x 23rd July 2011 19:04

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 749855)
На мен ми я махна напълно на 9-ти ден, защото имах ранички по кожата на носа от спарване. Каза само да я слагам, когато спя. Гладай обаче да го пазиш от слънце. Как е? За сега какво мислиш за него?


Да,обаче лошото е,че точно през нощта най-много ми пада :D Ще я слагам все пак,де.
Доволна съм от резултата,стана точно както исках, и даже не ми е подут много. Върха си е същия,има извивка,но мисля,че ще се изправи малко с времето.

Нелка 23rd July 2011 20:09

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749857)
Да,обаче лошото е,че точно през нощта най-много ми пада :D Ще я слагам все пак,де.
Доволна съм от резултата,стана точно както исках, и даже не ми е подут много. Върха си е същия,има извивка,но мисля,че ще се изправи малко с времето.

Браво!!! Да ти е честито нослето! Ако го харесваш от сега, по-нататъка направо ще се влюбиш в него!:)
Вечер я закрепяй с лентичка лекопласт. Аз поне така правих. Спи с нея поне месец.

Dreamer.x 23rd July 2011 20:30

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 749865)
Браво!!! Да ти е честито нослето! Ако го харесваш от сега, по-нататъка направо ще се влюбиш в него!:)
Вечер я закрепяй с лентичка лекопласт. Аз поне така правих. Спи с нея поне месец.



добра идея,не бях се сетила,опитвах да придържам със старата лепенка,но не върши работа.
Ще кача снимки като ми махнат всичко на 28 ми :))

ИЗТ 23rd July 2011 21:05

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749866)
добра идея,не бях се сетила,опитвах да придържам със старата лепенка,но не върши работа.
Ще кача снимки като ми махнат всичко на 28 ми :))

Честито и от мен!Радвам се,че си доволна от резултата.С нетърпение очаквам снимките ти преди и след.

Miss_ME 25th July 2011 09:45

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749857)
Да,обаче лошото е,че точно през нощта най-много ми пада :D Ще я слагам все пак,де.
Доволна съм от резултата,стана точно както исках, и даже не ми е подут много. Върха си е същия,има извивка,но мисля,че ще се изправи малко с времето.

Много ме зарадва, че пишеш за извивката, значи все пак док ги прави още тези извивки :):):) Прекрасно е, че ти харесва резултата, много се радвам за теб!:1241: И аз да кажа, че ще чакаме снимкииии :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.