Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

резервна модераторка 23rd August 2011 00:27

Някоя от жените с ринопластика имат ли проблем с омазняването на кожата след определен период от операцията? А проблем с черните точки? Мисля, че бях чела подобно оплакване някъде. От вчера взех да чета темите в раздел "Ринопластика", доста неща са ми интересни. Едва ли някога ще се осмеля на такава стъпка, но все пак събирам информация.

Rabiosa 23rd August 2011 00:40

Да, аз имам такъв проблем. Носа ми се омазнява адски много и адски бързо. Преди това не съм имала такъв проблем и не знам защо се получава. Иначе с черните точки няма промяна- всичко си е по старому.

Нелка 23rd August 2011 10:06

Цитирай:

Първоначално написано от ALEXATA (Публикация 752590)
Някоя от жените с ринопластика имат ли проблем с омазняването на кожата след определен период от операцията? А проблем с черните точки? Мисля, че бях чела подобно оплакване някъде. От вчера взех да чета темите в раздел "Ринопластика", доста неща са ми интересни. Едва ли някога ще се осмеля на такава стъпка, но все пак събирам информация.

Непосредствено след операцията кожата на лицето ти се омазнява адски много, това е свързано с отока. Колкото пъти съм имала отоци в областа на лицето, било заради зъби или филъри, винаги няколко дни след това лъщя като месечина. После се нормализират нещата.
За носа в частност - черните точки също се увеличават, но с месеците пак всичко се нормализира.

petiarad 25th August 2011 11:31

Здравейте момичета! Ето,че вече мина месец от моята операция / изкривена носна преграда/ Все още имам вътре в нослето конци,които се виждат и понякога ме боцкат и смъдят. Кажете ,моля ви знаете ли кога падат тези конци? Единственото ,което знам е, че са резорбируеми, но ми се вижда странно все още да си стоят там ....

titi1 25th August 2011 11:56

и аз имах същия проблем, много е неприятно, боцкат и са като месина. Последните ми паднаха след 6-я месец. Накрая вече се бях отчаяла, че ще си остана с тях.
Не се безпокой, това да ти е проблема:-)

petiarad 26th August 2011 12:32

Благодаря за бързия отговор! Сега вече се успокоих и ще си ги чакам да си паднат сами...

Нелка 26th August 2011 18:28

И аз все още вадя конци, операцията ми беше май месец. Организма винаги се стреми да се отърве от чуждото тяло, така че не се притеснавай.

Dreamer.x 29th August 2011 13:14

имам проблемче :( нещо се случва с дясната част на носа ми,като че ли се изкриви леко ..и при падане на конците ме наболява леко отвътре,а също така и вечерно време към 9-10 започва лек дискомфорт свързан с болки в главата в дясната част,от какво може да е? Притеснявам се,дали е нормално или е сериозно ,да звъня на лекаря?!

Oompa Loompa 29th August 2011 18:22

Болки при падането на конците ??? хахахах сори ама не можах да се сдържа :)Според мен просто се втеляваш :)

ИЗТ 29th August 2011 18:49

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 752909)
имам проблемче :( нещо се случва с дясната част на носа ми,като че ли се изкриви леко ..и при падане на конците ме наболява леко отвътре,а също така и вечерно време към 9-10 започва лек дискомфорт свързан с болки в главата в дясната част,от какво може да е? Притеснявам се,дали е нормално или е сериозно ,да звъня на лекаря?!

Скъпа,звънни на доцента.Той най-добре ще ти каже как да постъпиш:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.