Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

aleina84 31st July 2012 20:15

Здравейте момичета имам въпрос - за да си запиша час за котролен преглед (6 м. след рино) в Синумед ли трябва да звъня и кога започваха записванията?

Krissstin4enceto 1st August 2012 10:44

Цитирай:

Първоначално написано от aleina84 (Публикация 777127)
Здравейте момичета имам въпрос - за да си запиша час за котролен преглед (6 м. след рино) в Синумед ли трябва да звъня и кога започваха записванията?

Джамбазов август е в отпуск...Ще се записват часове за септември, да, в Синумед звъниш, както за консултация.

aleina84 1st August 2012 18:22

Цитирай:

Първоначално написано от Krissstin4enceto (Публикация 777132)
Джамбазов август е в отпуск...Ще се записват часове за септември, да, в Синумед звъниш, както за консултация.

Благодаря ти Kriss,както винаги изчерпателна :-):-):-)

gery_1309 3rd August 2012 12:02

Аз пък да попитам,след два дни правя един месец от операцията...носа ми е адски запушен,много повече от колкото първите дни.С всеки ден имам чувството,че повече ми се запушва.Промивам го със стеримар, слагам ринолекс, но нищо не става. А от десетина дни ме боли постоянно главата, дали може да има нещо общо... :))) иначе днес потичах в парка, добре се чувствам, силно се надявам се да не съм повредила нещо... :D

Krissstin4enceto 9th August 2012 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от gery_1309 (Публикация 777158)
Аз пък да попитам,след два дни правя един месец от операцията...носа ми е адски запушен,много повече от колкото първите дни.С всеки ден имам чувството,че повече ми се запушва.Промивам го със стеримар, слагам ринолекс, но нищо не става. А от десетина дни ме боли постоянно главата, дали може да има нещо общо... :))) иначе днес потичах в парка, добре се чувствам, силно се надявам се да не съм повредила нещо... :D

Аз съм на 5 месеца и носа ми още е почти винаги запушен, или наполовина отпушен...При всеки възстановяването е различно, ти си твърде прясна и си е съвсем нормално :) Пръскай и мажи, няма страшно :)

kal1__ 10th August 2012 01:52

аз ще си напиша цялата процедура как протече :) та пристигнах в 8 сутринта в пловдив, 5 юли, жега. В стаите нямаше климатици тъй като правеха ремонт и беше чукане и тропане от всякъде. А и отделно, че на 10 метра има влакови релси и постоянно се чуват някакви сирени,бръмчилки, аз щях да полудея. Но както и да е.. към 5-6 следобяд ми биха някакво успокояващо и ме вкараха в операционната чак в 9:30-10 вечерта. Бях доста изплашена незнайно защо :д сигурно защото съм на 17, но се разплаках когато легнах на операционната:д сестрите бяха много мили де.. а и оттам само чух "упойка 30 мг еди какво си" и бях до там хаха:) събудих се аз.. нямам много спомени освен че ми слагаха лед на очите, беше ми отпаднало и сънливо и абе не беше много приятно. по-неприятното беше когато към 3 сутринта излязох от упойка и почнах да осъзнавам какво се е случило и ми текна една кръв,цялата възглавница стана червена.. гадното е, че аз спях на пресекулки, не знам за вас, но се будих през минимални интервали от време защото гърлото ми беше пресъхнало. оттам нататък пропускам подробности, странното беше че не видях Д-р. Джамбазов нито веднъж след операцията, но за сметка на това Д-р. Димитров е най-големия пич! :) не можех да си отварям много много устата,поради опъване на шевове, но се преживява наистина, неприятно е, но това което направи д-рът направо.. чудесно! много съм доволна да чукам на дърво, харесвам си носа много, ще пусна снимки скоро :) а до синини и отоци- не съм имала. бяха ми подути бузите и бях като катеричка складирала лешници за зимата :Д ама за 2-3 дни минава. абе много добре се получи като цяло, и сестра ми е доволна, майка ми пък има операция септември (стискайте палци) и така.. вече 1 месец и 5 дни минаха, а лонгетата я махнах през нощта вече преди 1-2 седмици. надявам се един лек белек на върха на носа да се заличи, предполагам е от натиска на лонгетата, но го мажа с контрактубекс и понамалява. препоръчвам Джамбазов, професионалист е и си знае работата. :) поздрави

marrinella 13th August 2012 17:49

Цитирай:

Първоначално написано от aleina84 (Публикация 774242)
Qagodka незнам дали ще го опиша правилно,изглежда като малка подутинка,аз съм вече три месеца след рино благодаря за отговора :-)

И аз мисля,че имам такова нещо. Говорила ли си с Димитров за третиране с нещо?

laleva 14th August 2012 18:13

Преди една година си правих ринопластика в окръжна болница при д-р Нешков.Отстраниха ми гърбица.Първоначално бях мн доволна от резултата.Носът ми не беше съвсем прав но аз така исках,не исках корекцията да личи прекалено много.Имам малко черни точици по носа и ми е много лош навик да ги стискам.След поредното стискане преди няколко седмици като че ли ми се появи отново гърбица,по малка от предишната и малко по-ниско(не на предишното ниво).Възможно ли е да е оток от стискането или просто носът ми се изменя към по-лошо?Моля ако някой е имал подобни проблеми да сподели?

Лудите клавиши 14th August 2012 20:48

Аз не съм оперирана, но съм чела тук, че това, което имаш, може да се появи при калциране. Питай доктора си.

laleva 15th August 2012 14:02

Благодаря ти,за сега ще се въоръжа с търпение и ще изчакам да мине малко време,ако нещата не се подобрят ще го мисля


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.