Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

simona_80 21st October 2015 15:23

chikitaa, можеш да ползваш Зюлейха за превода. Пенсионирана медицинска сестра доколкото разбрах, българска туркиня, която живее в Истанбул. Доста е изписано тук в темата за нея, можеш да прочетеш.
Много мила жена е и е помагала на много хора тук, включително и на мен.
Има вайбър, така че просто и звънни ... +90 538 275 51 52

Chocolate9 21st October 2015 17:25

chikitaa, освен за превод, можеш да се обадиш на Зюлейха и за квартира. Взима 20 евро на вечер на човек. Къщата й е малко далече от кабинета на Илхан, но има доста удобен транспорт. Наистина е много добра жена и ще ти помогне с цялата организация.

yoube 21st October 2015 22:46

Цитирай:

Първоначално написано от sweet_dreams (Публикация 806307)
Здравейте! Аз се оперирах на 7-ми октомври при д-р Юмит Ташкин. Беше ми втора ринопластика, първата беше при Джамбазов преди 8 години. От първата ринопластика бях сравнително доволна, но бяха останали доста неща за дооправяне. Проблемът ми беше основно в анфас - носът ми беше леко изкривен на една страна, върхът ми беше топчест, с голяма колумела. Ташкин каза, че ще се справи без проблем и че носът ми не е труден. По това, което виждам до този момент, мисля, че се е справил. Колумелата я е изрязал много добре, не прекалено, както го помолих. Носът е по-малък и прибран, но от едната страна все още е по-подут. Надявам се да е оток и с времето да стане още по-симетричен.

Пускам снимки от преди и сега - 13 дни след операцията (първите 2 са преди, другите 2 са сега).

Само аз ли виждам този хубав нос или всички изгубихте ума и дума като я видяхте :D :P Така де, носа не е зле, надявам се подутото за което говориш да е оток наистина, макар че от снимките точно не се вижда. Колко ти струваше като цена? Като оставим скандала който се разрази около този доктор (за което той няма никаква вина) мисля че се справя добре на ревизиите. Дали работи така и с първичните операции проедстои да разберем, защото едно момче от форума се оперира при него. Много хора ме попитаха как да се свържат с него без да ползват услугите на Айше, скоро ще напиша телефонния му номер и актуален и-мейл. Всичко си правите на собствен риск, коментарите и снимки могат да ви служат само за ориентир как се справя доктора, това съвсем не значи че не може да окипази точно вашия нос. Доктора е сравнително евтин 2000 евро за първа операция, ревизията е около 3000, но най-добре да изпратите снимки на доктора и да говорите и с него, защото чух и за много по-евтини цени и може да греша. Иначе за времето не се чака уговорите ли се по меила ще ви оперира още след няколко дни, заедно с консултацията и цялата операция ще ви отнеме около 7-8 дни в Истанбул, където и оперира самия доктор.

DanKem 22nd October 2015 14:38

SweetDreams, нослето се е получило много добре, особено в профил. Предишният нос не е визуално зле, с изключение на колумелата, а сега в профил си е екстра ;) В анфас ще спада, така че ще се разкрасява :)

Симона, искам и аз да ми е такова фино и сладко нослето от толкова рано. Много хубава :dirty_dance:

Аз съм си в България - Илхан ме пусна на 8мия ден след операцията :2013: С лепенки съм и носът ми е доста подут, но при мен ще отнеме повече време, защото почти целият ми нос ми е в присадки - (Асенов ме е бил оставил без хрущяли), а на мястото на присадките се подува повече. Така че все още нищо не виждам естетическия резултат, но ДИШАМ :) Дишам без какъвто и да е проблем, просто невероятно, след толкова месеци недишане се надявах да се подобри след ревизията, но такова пълно възвръщане не съм си представяла. Много съм благодарна на доктора, че ми оправи функционалния проблем. Такава лекота и спокойствие отдавна не бях изпитвала.

chikitaa 23rd October 2015 09:39

Благодаря за насоката към Зюлейха. Ще й пиша скоро. Аз вече имам час за риното- през ноември догодина. Дата няма да споменавам от чисто суеверие:) В първия мейл Кансу писа, че първо рино е 12000ТЛ, във втория мейл каза, че е 14000 ТЛ. Явно са се вдигнали цените и аз точно на вдигането се натъкнах, но здраве да е, важното е да получа желаното носле.

simona_80 23rd October 2015 10:32

И при Авшар се очаква повишаване на цените... това го разбрах от асистента му, докато бях там.
То при него е достатъчно скъпо, но пък ми направи впечатление, че има достатъчно пациенти ...

Явно като вдигат цените го правят едновременно :)

DanKem 23rd October 2015 16:33

Илхан напълно разбирам защо го прави - лирата се обезцени безумно - реално няма промяна в цената, ако се обърне в БГ лева. На мен 15 000 лири ми излязоха малко под 9 000 лв, а в началото на годината като четях темата и си правех сметка какви пари ми трябват, ревизиите бяха 14 000 лири и това се равняваше на над 11 000 лв!

Chocolate9 23rd October 2015 21:06

Здравейте. Илхан най-после ми изпрати снимките от преди операцията. Не помня на кого ги бях обещала, който иска да му ги изпратя да ми пише на titi_8323@abv.bg.

DanKem 26th October 2015 23:22

1Прикачено(и)
Предварително се извинявам, явно мога да качвам само по една снимка от тела. Вече съм на 13 дни, но снимките са от 10-тия. Всеки ден спада и става по-фин и хубав. Дишам прекрасно, дано все така добре да върви възстановяването. Нямам никакви синини, кръвоизливи и всичко някак мина с лекота. База за сравнение с първата операция нямам, просто нямам думи какви некадърници ни оперират в България.

DanKem 26th October 2015 23:23

1Прикачено(и)
В профил, сега е по-спаднал някак, тези дни ще направя нови снимки ;)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.