Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 8th April 2013 20:01

Не, не беше тази болница... Видах я отвън, близо е до кабината му. Мен честно казано не ме интересува мястото, а екипът.

Мацки, имам нова дата в края на месеца , но вече няма да казвам кога е точно, че да не се объркат пак нещата! :)

Имайте предвид , че около 25 е Байрям и никой не работи...

katia13 8th April 2013 20:49

Нелка ще стискам палци :)

Аз вече имам почти цялата сума за операцията , сега остава да набавя и за страничните разходи.. колко да предвидя според вас, за път, престой, медикаменти /споменахте че си ги купуваме ние../ ?

Не държа да съм в луксозна болница, но да не е и мизерна.. макар че както някой писа- техните болници, дори и тези дето не са хубави са по-добре от нашите :) , предполагам че е вярно..

Elly Stefanov 9th April 2013 13:13

На мен вчера ми отговориха да се обадя на лекаря да обсъдим моя случай и утре вечерта ще звъним с моята приятелка и ще ви дам повече инфо :)
Нели, много се радвам за теб, успех!

rimi 9th April 2013 14:22

Момичета дойде моя момент довечера излитам утре сутринта ще дойдат да ме вземат от хотела в 7. 30 незнам още в колко ще е операцията може би като ми направят всички изследвания. Много се вълнувам и се притеснявам пак нещо да не ме отложат. Иначе не съм приготвила много багаж с едно куфарче даже смятам да не чекирам да не се бавя на летището, че ще пристигнем в 11. 00 кой знае колко ще ми вземат с такси до хотела но в този ден нямаше друг полет. Ами това е за сега утре вечер ако имам възможност ще пиша ако не мога вдруги ден Дано доктора да се справи и всичко да е перфектно този път че нали ние сме тези с нереалните очаквания надявам се там в Истанбул да изпълняват всякакви желания пък били те реални или нереални а не като тук никакви желания основно обезобразяване . Чао засега пращам целувки на всичи

Elly Stefanov 9th April 2013 14:55

Успех, Рими, да пишеш после как е минало!

rimi 9th April 2013 15:11

Момичета край май ще ми идва цикъла какво да правя да им казвам ли утре то ще ми е първи ден и няма да е много силно или да лягам и каквото е такова

zara_6666 9th April 2013 15:21

[QUOTE=Nose;785299]Нелка,съжалявам,че си отменила операцията! Оправяй се бързичко!

Вчера се чух с моята другарка,влезе да търси къде е чела за Илхан,така и не можа да намери.После ми каза,че като се върне от работа ще провери по-обстойно и ще ми прати линк на Фб,но и това не се случи.
Освен аз да вляза да ровя и да пробвам с Гугъл преводача,не знам и аз... Съжалявам,че ви подведох,но ако разбера нужната информация ще пиша веднага!

Катя,добре дошла!

Редактирам се: Написах в гугъл : недоволни Емре Илхан и 1вото,което ми излезе : http://www.kadinlarkulubu.com/burun-...etigi-215.html Това момиче Sevgi1980 .. Доколкото разбирам има асиметрия.
Такаа....сега след като прочетох това което си написала,прочетох всички мнения написани от нея иии...пише че е мнооого благодарна на Емре Илхан че е много много доволна!Написала е само хубави работи за него.Сигурна ли си,че приятелката ти не бърка турския с циганския,защото аз го знам и писмено и говоримо и почвам да си мисля,че е няква кифла ,която иска ринопластика,но не може да си позволи.Вчера ми беше консултацията при него и видях над 20 нослета правени от него(в чакалнята)един нямаше с кусур.Дори си правехме мухабет и всяка искаше да види нослето на другата от близо.Така че не говоря за снимки дори.Аз съм очарована от всичко което видях!Всеки има право да избира,но не подвеждаѝте хората,които искат да си направят рино при него,защото е факт,че има мнооого добри резултати и то при носове ,които вече са били съсипани от други "специалисти"!Едно ми стига,че ми каза и след 5 год.да се случи нещо,аз съм готов да поправя това което трябва,не да се крие като нашите мишоци!Обърна ми много внимание при условие ,че имаше толкова народ.Направо бяс ме хваща,когато някоѝ каже на бялото черно!!!:1302:

Nose 9th April 2013 15:54

Зара,
Първо - аз съм тази, със записан час за консултация при Илхан,а въпросната приятелка я ползвам като услуга,преводач,и връзка с клиниката.На нея разчитам за престоя си там,ако се реша на операция.
Второ - превода,който ЯВНО е неточен го правих аз,дори съм подчертала,че е с Гугъл преводач,и както виждаш съм се съгласила в предния си пост,че е некоректен....! Никой никого не подвежда.Не съм била все още на консултация ,защото съм записана чак за края на юли,така че не давам обективно мнение.

И е крайно некоректно(да не кажа друга дума) да определяш някого дали е циганка,кифла и т.н,без да го познаваш. Много грозно звучи.Момичето(какво ти момиче,тя е на 40) просто ми сподели,че е влязла да чете форума и е видяла И недоволни.Не споря за истинността,понеже не знам турски.За сведение - омъжена е от 20 год за турчин,самата тя е от бг турци,изселени през 89та...
Ама какво се оправдавам и аз като ученичка.

Рими,пожелавам ти много късмет,нека си заслужава всяка стотинка и всяко напрежение! Успех!!

Rabiosa 9th April 2013 18:11

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785422)
Момичета край май ще ми идва цикъла какво да правя да им казвам ли утре то ще ми е първи ден и няма да е много силно или да лягам и каквото е такова

Кажи им за всеки случай- все ще измислят нещо. Добре, де, тоя цикъл наистина ли е толкова важен?!?! В крайна сметка оперират толкова много хора по спешност- едва ли им бъркат в гащите да видят дали са в цикъл. Пък и момичета като мен, на които не им е редовен цикъла какво да правят- ми аз никога няма да мога да си планирам операцията тогава. Ако кървиш повече ще дадат нещо, което да намали кървенето или да съсирваш кръвта по-бързо...

Нелка 9th April 2013 18:30

И аз взех да откачам вече!!!!!
Всички сме с опънати нерви, остана да си наскочим и една на друга!

Абсолютната истина е, че няма хирург с неуспешни операции. Приемете го, осъзнайте го, и си признайте пред себе си, че е нещо нормално.
Говорим обаче за % съотношение на успешни/неуспешни.


Така. Цикълът.

И аз може да съм цъфнала на моята дата, не ми пука вече. Казвам им , че съм в цикъл, да решават какво да ме правят...

Когато си слагах имплантите , хирургът беше категоричен, че не трябва да съм в цикъл. Мисля, че там става въпрос за измененията по гърдите, които настъпват по време на цикъл. Но специално при Джамбазов последното рино, бях на края на цикъла си, казах му, той вика "Няма проблем" и Слава Богу наистина нямаше.

Просто предупредете хирурзите си. В крайна сметка, не на всички ни е редовен, а при записване на дата за операция до сега само Стоянов ме е карал да го съчетавам с цикъла си.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.