Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Последната книга която прочетох ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4510)

Бонбонка 27th September 2008 15:43

Мемоари на един откачен младеж - Фредерик Бегбеде
Изключително много се забавлявах, интересен стил и още по-интересна история за безгрижния живот европейските хаймани :lol:

MiCskillZ 27th September 2008 15:55

"De Puta Madre" на един Бг автор ама му забравих името озни ден я почнах и онзи ден я свърших, много е готина... препоръчвам я на всички...

milinkoto 3rd October 2008 10:13

Цитирай:

4inthemorning Пуснато на: Нед Авг 31, 2008 5:25 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

"Души в окови" на Съмърсет Моъм


това е последната книга, която и аз прочетах. Много много хубава, накара ме да осъзная колко много обичам човека до себе си и какво наистина искам

monita_g 3rd October 2008 10:54

Последно прочетох кногата "Парфюмът. Историята на един убиец" на Патрик Зюскинд - има и филм по нея...препоръчвам и филма и книгата...

Сега чета на Орхан Памук "Черна книга"

monita_g 3rd October 2008 10:57

Цитирай:

Първоначално написано от Allure_
Сълзите на мама - много добра.

Поздравявам Allure за добрия избор :), а и останалите да не се чувстват пренебрегнати :)

Allure_ 3rd October 2008 14:54

Цитирай:

Първоначално написано от monita_g
Цитирай:

Първоначално написано от Allure_
Сълзите на мама - много добра.

Поздравявам Allure за добрия избор :), а и останалите да не се чувстват пренебрегнати :)

Искам да ги прочета всичките от тази поредица "Съвременна европейска проза"-все интересни ми се струват.А Парфюмът и други хора ми го препоръчаха,явно си заслужава.

monita_g 4th October 2008 10:23

Цитирай:

Първоначално написано от Allure_
Цитирай:

Първоначално написано от monita_g
Цитирай:

Първоначално написано от Allure_
Сълзите на мама - много добра.

Поздравявам Allure за добрия избор :), а и останалите да не се чувстват пренебрегнати :)

Искам да ги прочета всичките от тази поредица "Съвременна европейска проза"-все интересни ми се струват.А Парфюмът и други хора ми го препоръчаха,явно си заслужава.

И аз така - мисля, че има доста добри попадение от поредицата, нещо различно, нетипично, но актуално за наши дни ... "Бозайници" също я бива ...

chokladkaka 4th October 2008 11:01

Има много добри попадения в поредицата, например "Измерването на света" на Даниел Келман, "Корабът на глупците" на Грегъри Норминтън, както и "Пубертет" на Анна Старобинец. "Къщата на съня" също я прочетох за 1 ден. Много ми харесва и как са оформени книгите. Има и някои книги, които не ми допаднаха, но като цяло идеята е чудесна. А преди уж не харесвах съвременна литература. :lol:

heavenkata 4th October 2008 11:09

Цитирай:

Първоначално написано от monita_g
Последно прочетох кногата "Парфюмът. Историята на един убиец" на Патрик Зюскинд - има и филм по нея...препоръчвам и филма и книгата...

СТРАХОТНАААААААААА КНИГАААААААААА! :roll:

beladona 5th October 2008 17:13

Аз изнамерих ,в шкафа тайният живот на Мерилин Монро не беше последната ама беше интересна сащо и "Мадона" аз по някви биографични си падам:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.