Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Какво ще готвите днес ??? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1942)

ILQNA 8th June 2007 22:45

Цитирай:

Първоначално написано от Rusalka
Настъргвам тиквичките, осолявам ги и ги поставям в гевгир малко да се изцеди водата. След това, слагам към сместа 2-3 яйца, сирене на око( аз слагам доста, защото обожавам сирене), 1/2 глава чесън, една връзка копър и черен пипер на вкус. Слагам получената смес в тавичка и заливам с полив от 2 ч.ч прясно мляко, 1 яйце, сол и брашно ( колкото да стане с гъстотата на боза). Накрая настъргвам обилно с кашкавал и слагам във фурната. Когато порозовее го вадя!
Да ви е сладко!!! :D

п.с Може леко да обезсолите сиренето преди това, за да не стане прекалено солен огретена!

Точно такава ми е рецептата,ама за тиквени кюфтета и ги пържа/макар,че знам колко е полезно пърженото-ама човещина ,дояжда му се на човек :oops: /.Но непременно ще пробвам така .:)

Descarado 8th June 2007 22:47

Цитирай:

Първоначално написано от Night Love
Чакайте да ви се похваля днес какво си измислих. :lol:
Отворих хладилника и викам сега какво да направя набързичко..и се сетих.
Ястието се състои от следното:
няразвам кръгове картофи...нареждам ги в тавата като блат,запичат се с водичка и олио на фурната и съм ги поръсила с пикантина и солчица...след като са готови, настъргвам доста кашкавал отгоре ,така че хубаво да покрие,и по-малко сирене и съвсем малко рендосвам саламче..ама само за аромат и лек привкус..получи се интересно и вкусно. :girl_in_love:

Night love щта зема да ми готвиш :2046:

Night Love 9th June 2007 10:29

Цитирай:

Първоначално написано от Descarado
Night love щта зема да ми готвиш :2046:

Ти ако знаеш още колко работи съм си измисляла..трябва само да се съчетаят вкусовете и се получавт нови и много вкусни неща.Пък и всичко е до това какви продукти имаш в хладилника. :girl_kiss2:

Суетен 9th June 2007 12:14

Свински Гирос+шопска салатка :D
Я кажете момичета как приготвяте броколите че изчетох цялата тема и намерих много малко инфо :? :oops:

Night Love 9th June 2007 12:34

Аз не обичам броколи и нямам представа как се приготвят.
Време е да мисля какво ще правя за обед...

Rusalka 9th June 2007 18:28

Цитирай:

Първоначално написано от ILQNA
Точно такава ми е рецептата,ама за тиквени кюфтета и ги пържа/макар,че знам колко е полезно пърженото-ама човещина ,дояжда му се на човек :oops: /.Но непременно ще пробвам така .:)

да, наистина е почти същото като за кюфтета, но в къщи никога нищо не се пържи и затова кюфтета не ядем.

Днес ще сме на печен сафрид + шопска салата :2034:

Mena 9th June 2007 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от Суетен
Я кажете момичета как приготвяте броколите че изчетох цялата тема и намерих много малко инфо :? :oops:

Дано не се включвам много късно, но виж тук има доста инфо и рецепти с броколи,
и тук също.

karine 10th June 2007 08:47

Я кажете някоя рецепта дето да има повечко кашкавал в нея, че сега ми донесоха 3 кила и с една част от него ми се ще да врътна някой специалитет :girl_dance: ако е и нещо по- диетично ще е добре :1252:

Slyn4islava 11th June 2007 17:44

Rusalkе, сега правя твоя огретен, така вкусно миришеееее...След малко го вадя и ще кажа как е и на вкус.

sladkatony 11th June 2007 18:07

Цитирай:

Първоначално написано от Slyn4islava
Rusalkе, сега правя твоя огретен, така вкусно миришеееее...След малко го вадя и ще кажа как е и на вкус.

И снимки да не забравиш :1242:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.