Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 5th February 2014 16:15

Не се притеснявай за белега, така или иначе той е отдолу и никой няма да ти го вижда ;)

За синините доктора изписва Арника гел,, който купуваме оттам, в БГ специално този го няма.

surita 79 5th February 2014 16:32

Благодаря за отговора,Ели :)

simona_80 6th February 2014 14:05

А не си ли пие нещо предварително за по-бързо спадане на отоците и синините?
Имам спомен, че някъде тук съм чела нещо такова, но може и да се бъркам.

Elly Stefanov 6th February 2014 18:34

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 796340)
А не си ли пие нещо предварително за по-бързо спадане на отоците и синините?
Имам спомен, че някъде тук съм чела нещо такова, но може и да се бъркам.

Не, няма нужда да приемате или правите нищо предварително. Доктора изписва Арника гела в деня преди операцията и казва да се намажите хубаво предната вечер и ако не ме лъже паметта непосредствено преди операцията също. После слагате лед и мажите Арника няколко дена и това :)

surita 79 9th February 2014 11:30

Ели,на тебе бързо ли ти дадоха дата за операцията?Знаеш ли дали може конците да ти ги махнат тук в България,и колко време беше с превръзка?

surita 79 9th February 2014 14:24

Aйше,колко време се стои с превръзката?

simona_80 9th February 2014 20:49

surita 79, имаш ли дата за операция вече ?

surita 79 10th February 2014 09:36

Не още simona_80,днес Айше трябва да говори с др.Дилбер дали може консултацияи на следващия ден операция,че съм с малко дете и съм ограничена с времето .А ти имаш ли дата?

Elly Stefanov 10th February 2014 17:16

Аз също бях с ограничено време заради работата ми, затова отидох на консултация с уговорката, че ако доктора прецени ще ме оперира на следващия ден и ще ми махне конците по-рано. Така се случи при мен, отидох на консултация в петък, оперира ме в събота и на следваща неделя ми махна конците. За дата моожех да отида седмица - две след като се свързах с него, но след месец щях да съм на сватба затова направо отидох след сватбата.

Конците могат да ти ги махнат в БГ, но не ти го препоръчвам поради две причини:
1. Малко доктори ще се навият да довършат работа, за която не им е платено солидно (БГ манталитет, какво да се прави) л
2. Той си знае как те е шил и няма да пропусне конец, който да започне да ти набира в носа.

Превръзки няма, имаш лонгета, която седи 4 дена на носа ти и една марля с лепенка залепена под носа, която се сменя през няколко часа, онеже от носа текат кръв и секрети. На мен лично спря да ми тече няколко часа след операцията, после се смях до пръсване и пак текна и така 3 дена :)

На 4-тия ден като махне лонгетата и тампоните носа и отоците падат много бързо, аз на 9-тия ден си бях на работа с малки синини под бузите, понеже отока се придвижва надолу по лицето.

surita 79 10th February 2014 17:27

Много изчерпателен отговор Ели,ти май като мен си от Варна имаш ли нещо против да ми дадеш телефон на лични да те питам още някои неща


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.