Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 20th June 2013 13:45

Нелка утре ли трябва да честитим

rimi 20th June 2013 13:51

При мен носа става все по хубав но горе едната странична кост не се е прибрала достатъчно и от там идва проблема иначе всичко друго е супер стана още по фин белега е доста по незабележим но това много ме дразни и ме хваща яд колко малко е трябвало за да се избавя от това един път завинаги Нелка ти как си това нещо там отгоре намаля ли

geri 89 20th June 2013 13:57

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789288)
Eли много ми харесва това което виждам на снимките ще стане просто уникален а и като се има предвид че ти е и първа операция напълно е възможно да стане като онзи нос който беше качила по рано Гери кой те подреди предните два пъти и къде е проблема най вече

Първия път-Антон Тонев,втория-Ильо Стоянов.Проблемът е във върха-виснала колумела,трябва да се стесни върха и ноздрите.

rimi 20th June 2013 16:27

Ей на тези нашите не им се отдава да правят върхове Кога ти беше последната операция Между другото каквото и да решиш ще ти направят хубав връх И последно да те питам ако не е тайна колко ти обяви Авшар като цена

geri 89 21st June 2013 06:07

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789296)
Ей на тези нашите не им се отдава да правят върхове Кога ти беше последната операция Между другото каквото и да решиш ще ти направят хубав връх И последно да те питам ако не е тайна колко ти обяви Авшар като цена

Последната ми операция беше 2011година.Авшар ми обяви 9000€ ,което включва-ще ми оправи дишането и формата на носа и ще ми изреже от горната устна гадното (според мен)силиконово олио.Дилбер ми каза-5000€

Нелка 21st June 2013 08:53

Geri , писах ти на лс, ще ти го напиша и тук..

За мен 4000 евро са доста скъпа цена за махане на силиконово олио....

Ако ти е мега сложен носа, и Авшар е единствения, който може да го оправи, може би ще е оправдана. Не не мисля, че това е случая..

Ничия страна не заемам, иска ми се да съм напълно обективна, но ме хваща яд като се спекулира с цената и то при ревизии, където хората са наистина отчаяни..

rimi 21st June 2013 09:05

Ей Нелка ако знаех че си тук аз ти честитих рождения ден в другата тема нищо и все пак най важно е да си здрава и много много щастлива А за цената много си права толкова много пари изръсихме и сега пак съм в изходно положение за тази цена трябваше да ми се гарантира на 100 процента пък било то ревизия или не Като слагаш такива цени трябва да си направо перфектен Между другото се свързах с твоята приятелка обеща ми жената че ще дойде на 12 07 дано да чуя нещо обнадеждаващо тогава

Нелка 21st June 2013 09:58

Рими, за съжаление , при ревизия и Бог не може да ти гарантира.. каквото и да е, камо ли 100% перфектност!
Аз за това казвам - ценете си парите, знайте за какво ги давате!
Моята позната ми се обади, каза , че се е уговорила с теб! Тя е супер, много ще ти допадне!

Мерси за пожеланията! :)) Тъкмо отивам на плаж! :)))

diliana_mihaylov 21st June 2013 22:34

Честито на новите нослета и от мен. Пожелавам ви да изпитвате само положителни емоции от тук нататък и никога повече да не извъртате глава, когато мислите, че някой ви гледа в профил.
Аз съм толкова щастлива и за мен д-р Авшар ще остане един от най-важните хора в живота ми.
Моят нос спада все повече, но в тези жеги от време на време подпухва, което е нормално. След една седмица ще си слагам и лингвални брекети - отново промяна, за която жадувам почти през целия си съзнателен живот.
Та по този повод вчера ми правиха снимка на захапката и като си видях профила направо не можах да повярвам. Всичко изглежда идеално право и гладко.
Успех на всички с предстоящи операции и пожелание за едно вълнуващо лято!

ai6erasimova 22nd June 2013 08:07

Mmm pri kogo mislite da se operirate sled treta operasiya

ai6erasimova 22nd June 2013 10:04

Da azsim i za men bese golyamo udovolstviye da bida do vas ii da si govorim na bilgarski

ai6erasimova 22nd June 2013 10:15

Zdr momi4eta ako imate viprosi moje da gi pisete vadresa na doktora tam mojete da vidite snimki adresa ewww.facebook.com/opdrmuhammetdilber www.muhammetdilber.com

ai6erasimova 22nd June 2013 16:48

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789267)
И аз те помня, ако си същата! Като се събудих чух теб първо на български : "Дишай!" :)))
Русичка, със сини очи и много хубава?

Ti kak si kak e nosa dovolnalisi

Нелка 22nd June 2013 17:10

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789381)
Ti kak si kak e nosa dovolnalisi

Да, доволна съм! :) Мерси , че питаш!
Имам само леко калциране, което док каза, че ще пилне след няколко месеца. Така че може пак да се видим с теб! ;)

Нелка 22nd June 2013 19:45

Много ми харесва в анфас! Беше ми най-голяма болка анфаса! Само лекичко пилване на вкостяването над върха, една извивчица би ми заспала! :)
Но дори сега е чудесен!

Pufpaf 22nd June 2013 20:19

5 минути седя и не знам какво да напиша, просто блокирах наистина, аз отивам малко на терасата да си поема въздух и да си събера мислите :dizzy:, съжалявам за оф топика. Това не е реално, аз просто сънувам :-?

Pufpaf 22nd June 2013 20:21

Май трябва да не влизам във форума известно време ! :-?

Мечта 22nd June 2013 20:47

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789389)
Много ми харесва в анфас! Беше ми най-голяма болка анфаса! Само лекичко пилване на вкостяването над върха, една извивчица би ми заспала! :)
Но дори сега е чудесен!

Не знам дали комплиментите за носа продължават да ти носят радост, но след тази операция - много ти отива. Браво на д-р Дилбер.
Аз също мисля да се насоча към него. Нелка, можеш ли пак да напишеш цената за първа операция, ако я знаеш. Коментирахте още двама хирурзи и аз се обърках.

Нелка 22nd June 2013 23:20

Благодаря ви! :)
Разбира се, че ме радват комплиментите! Толкова изстрадах с този нос, ще ги приемам с радост и 100 години напред!

При Дилбер първа варира 6000-7000 лири. Но пак го питай, да не те излъжа!
Ели да каже, на нея й беше първа!
Но пак мисля, че според случая и какво ще се прави ги определя.

geri 89 23rd June 2013 08:09

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789389)
Много ми харесва в анфас! Беше ми най-голяма болка анфаса! Само лекичко пилване на вкостяването над върха, една извивчица би ми заспала! :)
Но дори сега е чудесен!

Малее,наистина е супер нослето....:bravo: и аз искам такова.Мисля 4е ве4е се реших при кого да се оперирам...

zara_6666 23rd June 2013 09:43

Нелка,нослето е супер,но не е само това,защото един нос не прави човек,цялата си хубава!

Нелка 23rd June 2013 09:43

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 789396)
Малее,наистина е супер нослето....:bravo: и аз искам такова.Мисля 4е ве4е се реших при кого да се оперирам...

:2043:

ai6erasimova 23rd June 2013 10:59

Momi4eta napravete pravilniya izbor nossa e nesto mn vajno asmoga da vi da dam siveti as poznavam mn hirurzi ne vsi4ki sa dobri v taya nasoka

ai6erasimova 23rd June 2013 11:04

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789382)
Да, доволна съм! :) Мерси , че питаш!
Имам само леко калциране, което док каза, че ще пилне след няколко месеца. Така че може пак да се видим с теб! ;)

Za men ste e golyamo udovolstviye da se videm pak mn se radvam 4e ti haresva

ai6erasimova 23rd June 2013 11:08

Naistina e super mn hubavi snimki napravila si pravilen izbor da otides pri nego stoto as poznavam mn hirurzi za tova

ai6erasimova 23rd June 2013 11:12

Sis kakvo moje da pomognem spodelete za da vi pomognem

ai6erasimova 23rd June 2013 11:14

Moje da vi dam siveti i da vi pomogna da napravite pravilnoto reseniye

ai6erasimova 23rd June 2013 11:35

Da i namen mi haresva ste stane naisina hubavo nosle

ai6erasimova 23rd June 2013 11:39

Naistina ogromna razlika ima zzabravi za predisniya nos sega imas ve4e hubav nos

ai6erasimova 23rd June 2013 11:45

Tova e lesno da se opravi trabva da namerite pravilniya doktor za da vi opravi problema

Мечта 23rd June 2013 12:45

ai6erasimova , писала съм Ви на лични, но не ми отговорихте. Първия ми въпрос е за цена на първична операция при д-р Дилбер. Нелка се включи, но разбира се ориентировъчно. Посочила сте и сайта на доктора, но аз освен на български и на английски на друг език не мога да му пиша. Има ли кой да преведе написаното?
Извинете ме останалите, че в темата дискутирам лични въпроси.

Elly Stefanov 23rd June 2013 12:46

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 789392)
Не знам дали комплиментите за носа продължават да ти носят радост, но след тази операция - много ти отива. Браво на д-р Дилбер.
Аз също мисля да се насоча към него. Нелка, можеш ли пак да напишеш цената за първа операция, ако я знаеш. Коментирахте още двама хирурзи и аз се обърках.

Доктора работи с няколко болници и цената варира според лукса на болницата. Аз избрах най-евтината болница - Етика, която се намира на една спирка разстояние от кабинета на доктора. За първа операция цената ми беше 3000 евро или 7000 лири, които включват операцията, болничните такси и престоя за една вечер. Консултациите са безплатни!

Аз се прибрах във Варна, вчера доктора ми махна конците. Не бяха заеастнали някои напълно и леко ме заболя и се разкърви, аз понеже лежах и не разбирах какво ми правят малко се разревах от болка и страх :)
Доктора предложи да ми сложи пак лепенки заради пътя, да се чувствам по-сигурна и приех на драго сърце. Преди малко си ги махнах, сега ще вляза в банята да си отмия последната засъхнала кръв и ще пусна снимки. Помолих доктора да ми прати снимките от консултацията преди операцита, за да видите колко е фрапантна разликата.

Помолих доктора за епикриза, смятам да я занеса на преводач и превода да го дам наличната лекарка за досието ми - за всеки случай :)

И едно лично впечатление - доктора е супер, нямам думи да го опиша колко е добър и човечен, според мен е и страхотен специалист. Мисля, че извадих голям късмет с него :girl_flirt:

Мечта 23rd June 2013 12:56

Elly Stefanov и Нелка, благодаря ви!
Аз планирам първо среща с него и обсъждане и след няколко месеца операция. Ако имам въпроси ще пиша на лични.
Чакам снимки с нетърпение.

rimi 23rd June 2013 16:14

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789402)
Momi4eta napravete pravilniya izbor nossa e nesto mn vajno asmoga da vi da dam siveti as poznavam mn hirurzi ne vsi4ki sa dobri v taya nasoka

Айше можеш ли да ми кажеш какво е мнението ти за Авшар като доктор

rimi 23rd June 2013 16:17

Момичета ,дайте ми съвет сега на 12 ,като отида в Истамбул да си запиша ли час за консултация при Диобер ?

titi1 23rd June 2013 16:22

така и така ще ходиш, може да вземеш час, да чуеш още едно мнение.
Но да не вземеш да се объркаш нещо. Дала си маса пари на твоя доктор и ще настояваш да поправи и дооправи нослето. Така като слушам момичетата тук, турците не са като нашите доктори, искат да докарат всичко до успешен край.

Elly Stefanov 23rd June 2013 16:28

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789417)
Момичета ,дайте ми съвет сега на 12 ,като отида в Истамбул да си запиша ли час за консултация при Диобер ?

Рими, толкова ли е зле положението? Според мен отиди на консултацията си и ако не си доволна или имаш съмнения, на място помоли жената с теб да се обади на Дилбер, сигурна съм, че още същия ден ще те прегледа, и без това кабинета му ще ви е по път.

Аз още не съм влизала в банята да се приведа в човешки вид след пътя, така му отпуснахме края, че отидохме двама човека с един куфар и се върнахме с още 3 чанти. В Истанбул е обратното на България - храните и напитките са много скъпи, особено по заведенията - две кафета и една кола в заведение в центъра на квартал ни излезе 15 лири (12 лева), но пък стоките за дома и дрехите са на половина от цените при нас, а разнообразието е огромно. Върнахме се с багаж, сякаш се пренасяме в нов дом :) та още мия, пера и подреждам.

rimi 23rd June 2013 16:30

Тити дано да си права че направо съм се побъркала вече Много ми се попариха надеждите този път мислих че е за последно дано да има решение на проблема А евентуално ако искам да отида на консултация при Дилбер как ставаше записването

titi1 23rd June 2013 16:34

Рими, не се отчайвай, трябва да намери решение твоят доктор.
Успокой се, малко остана, ей го 12-ти наближава, ще ти предложи вариант, така си мисля, не вярвам да допусне да останеш недоволна накрая, а и докторите си имат този спортен хъс...ако се сещаш какво искам да кажа.

rimi 23rd June 2013 16:37

Абе не е толкова зле положението но аз вече съм станала пълен ненормалник отгоре на костта си има проблем надявам се да е поправим Нямам търпение да идва 12 да видя какво ще ми кажат Сега съм на море с децата и вярвайте ми не мога да се зарадвам като хората Ели чакаме с нетърпение снимките на Нелка вече ги видях страхотен е станал Нели още е спаднал и е стана доста финичък


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.