Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 30th September 2013 12:17

Тази седмица започва чудесно, ей така най ви обичам :2012:

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 792911)
Ти откога ми стана секретарка?Мисля че въпроса беше отправен към мен.Веждите са си мои и ще си ги правя както искам.

Така трябваше да реагираш още в начало и да не си триеш снимките, аз примерно отрицателните мнения за мен си ги слагам познайте къде :girl_haha: Want има е едно тънко чувство за хумор, което повечето хора не могат да го усетят, изглежда сериозна когато говори, но всъщност не е така. Тя се забавлява, когато вижда хората как и се връзват на сериозно. Нали и с мен така се закачаше в една тема, но аз бързо я усетих, та нали това е и мой специалитет :mrgreen:. Беше ми достоен опонент, а такива почти не съм срещал ! :2043:

Dii 30th September 2013 13:04

То тва хубаво, ама аз исках да видя ноздрите на Гери, а сега трябва да слушам за веждите и....няма ли тема за вежди във форума, че се коментират подобни неща тук?

rimi 2nd October 2013 22:12

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 792925)
То тва хубаво, ама аз исках да видя ноздрите на Гери, а сега трябва да слушам за веждите и....няма ли тема за вежди във форума, че се коментират подобни неща тук?

Дии кога беше операцията пак ли при Асенов се оперира Дано този път всичко да е наред

Dii 3rd October 2013 12:05

Да, пак при него, на 24-ти беше, за сега всичко е наред..

Ачелия 4th October 2013 08:39

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 792499)
Доктор Дилбер ми е пратил снимките от прегледа онзи ден и ги качвам тук. Снимките са преди / след, като след е на третия месец. Да ви кажа, снимките от консултацията преди операцията гигледам понякога сама и си мисля "Благодаря ти, че не изглеждам вече така"

Супер си Ели!Ти си любимия ми "резултат" на д-р Дилбер!Все пак това,че не си "ревизия" си оказва влияние,относно резултата! :bravo: :2024:

Elly Stefanov 4th October 2013 13:02

Цитирай:

Първоначално написано от Ачелия (Публикация 793059)
Супер си Ели!Ти си любимия ми "резултат" на д-р Дилбер!Все пак това,че не си "ревизия" си оказва влияние,относно резултата! :bravo: :2024:

Благодаря!! И аз съм много доволна, наистина и бързо се възстанових :)

Pufpaf 4th October 2013 13:30

Ели не само, като корекция на нос е един от най добрите резултати, които съм видял във форума, а и като цялостна промяна във визията преди и след риното ! Дано не ми се обиди, но с предишният нос хич не ми допадаше, а сега каква хубавица е сладка и секси ! Голямо браво на д-р Дилбер :2043:

Elly Stefanov 8th October 2013 00:33

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 793077)
Ели не само, като корекция на нос е един от най добрите резултати, които съм видял във форума, а и като цялостна промяна във визията преди и след риното ! Дано не ми се обиди, но с предишният нос хич не ми допадаше, а сега каква хубавица е сладка и секси ! Голямо браво на д-р Дилбер :2043:

Не ти се сърдя, споко :1207: и аз преди не се харесвах, особено на снимки винаги изглеждам кошмарно :)) наистина гърбавия нос визуално състарява.

Получи ми се и на мен калциране, незнам дали казах по-рано. На пипане се усеща доста, но незнам защо не се вижда - трябва да се вгледаш и да го знаеш. Имам въпрос от чисто любопитство - какво представлява пиленето? Иначе за почти 4 месеца възстановяването си върви нормално, нямам странни отоци, дишам си, имам обоняние.. Върха ми се оформя все по-добре!

titi1 8th October 2013 11:35

Ели, не мисли за пилене, няма смисъл, щом така или иначе не се вижда, според мен може с времето даже да се махне това калциране, при мен се получи така

wooly 9th October 2013 08:43

Калцирането няма да се махне с времето - стига глупости ! Ако не се вижда не го пипай !

titi1 9th October 2013 13:23

Аз заставам твърдо зад думите си, моето калциране се махна, 4 месеца след ринопластиката ми го нямаше.

Pufpaf 9th October 2013 13:56

Понякога самото образование, което е твърдо на пипане не винаги е костно натрупване и за това трябва да се изчака и то ще си покаже ако не изчезне. Преди бях постнал едно инфо и в тази тема, което го намерих от друга тема във форума, в което добре се обясняваше за тези натрупвания и образования. Има натрупвания от съединителна (епителна) тъкан, която се образува и тази тъкан не остава за постоянно и при всеки е различно, при някой ще изчезне за по кратко време, а при други може да си остане с години. По късно ще го потърся това мнение и ще го постна отново !

Pufpaf 9th October 2013 14:18

Ето го:


Цитирай:

"Лично аз не съм виждала след ринопластика да се образува допълнително кост като ръбче в областта на счупването, но това е просто лично мнение. На какво могат да се дължат ръбчетата след ринопластика? Може би на костен ръб в линията на счупване, или на реакция на периоста, за което вече споменах. Тук ще добавя малко обяснения. Всяка кост е обвита от плътна ципа, наречена периост (както бананът е обвит в кора). Дълбокият слой на периоста е богат на клетки, които при счупване на костта се активират и произвеждат костно вещество, за да споят счупеното. При активиране клетките на периоста се размножават, увеличава се броят на съдовете в това място, което води до това, че периостът се удебелява. Може би това е нещото, което се напипва. Ако е така, след окончателното моделиране на костта подуването трябва да спадне (а това става за около 1 година). "

"Само да допълня: според Тепавичарова моята "бабунка" се дължи на реакция на периоста (нещо, което и Диастема споменава някъде в темата). Три месеца и не е спаднала. Каза, че понякога такива подутини се превръщат в кост, друг път - не; не каза кое от двете колко често става. Ако се образува нова гърбица от кост, се пиляло, преценявало се след 6-я месец."

"Аз да кажа за калцирането, че на мен доктор ми каза, че при всеки 1 от 5 случая се образува нови гърбици в следствие на калциране, но се оправят лесно с малка корекция, която нямала този травматичен ефект на ОП"


wooly 9th October 2013 15:34

как ако е натрупване на кост - "калциране" от само себе си ще се стопи. Това няма да коментирам. Ако калцирането се махаше без интервенция , много хора няма да правят ревизии, включително и аз. При теб тити не е било калциране ...

titi1 9th October 2013 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от wooly (Публикация 793241)
как ако е натрупване на кост - "калциране" от само себе си ще се стопи. Това няма да коментирам.

Ще ти отговоря с нещо подобно, което се случва при човека.
Вероятно си чувала за дегенериране на трета сливица например, как си го обясняваш това!?
Ако си го изясниш, ще разбереш как може да изчезне калцирането с времето:-)

Elly Stefanov 11th October 2013 18:44

Аз предполагам, че е калциране, понеже е твърдо на пипане, не си спомням на консултацията какво каза доктора, май потвърди, но наистина направо ми е мъгла.. Не мисля за корекция де, нито се вижда, нито ми пречи на дишането, просто споделям :)

extatic79 13th October 2013 23:10

эдравейте интресувам се дали някой е чувал за Назим Черкес в сайта му има много добри резултати....как ви се струва?

extatic79 13th October 2013 23:16

дали има хора които са се оперирали при него? Важно ми е, тъйкато имам среща с него за 4-та рино.

extatic79 13th October 2013 23:22

води се един от водещите в Турция...

ai6erasimova 14th October 2013 08:54

4uvalasim za nego li4no ne go poznavam i kato nesim rabotila s nego nemoga da kaja nisto

ai6erasimova 14th October 2013 08:57

Ako imate nujda ot nesto moga da vi pomogna moya nomer o5312487950 sega daje sim vbg0897675870 ako ima nesto moje da mi zvinete

Rabiosa 14th October 2013 19:31

Цитирай:

Първоначално написано от extatic79 (Публикация 793352)
эдравейте интресувам се дали някой е чувал за Назим Черкес в сайта му има много добри резултати....как ви се струва?

Когато преди една година проучвах хирурзите в Турция се бях спряла на него. В сайта му наистина има уникални резултати, а и е председател на Образователния съвет на ИСАПС. Уви, обаче, като се поровиш в турските форуми, първо- не намираш много инфо, както за Дилбер и Илхан например, второ- и малкото, което пише е колкото хубаво, толкова и лошо.....общо взето малко ми е неясен той.
Как сте, момичета и момчетаааа :1207: Малко се загубих, извинявам се. Ели, мила, страхотна си :2046: Хайде като чукнем годинката да се организираме на едно посещение в Истанбул.....

extatic79 14th October 2013 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 793387)
Когато преди една година проучвах хирурзите в Турция се бях спряла на него. В сайта му наистина има уникални резултати, а и е председател на Образователния съвет на ИСАПС. Уви, обаче, като се поровиш в турските форуми, първо- не намираш много инфо, както за Дилбер и Илхан например, второ- и малкото, което пише е колкото хубаво, толкова и лошо.....общо взето малко ми е неясен той.
Как сте, момичета и момчетаааа :1207: Малко се загубих, извинявам се. Ели, мила, страхотна си :2046: Хайде като чукнем годинката да се организираме на едно посещение в Истанбул.....

Дааа разбирам....резултите Назим Черкез са уникални, особено за реконструктивната ринопластика....ако всепак някой има инфо нека пише, аз мисля да му гласувам доверие-бях на консултация и ми хареса... ама всепак ми се иска да чуя нещо от някой кйто го е оперирал...

extatic79 14th October 2013 21:51

моя нос е толкова смлян от един `МЙСТОР` че наистина ми трябва добър хирург за да го пооправи малко...

extatic79 14th October 2013 22:05

Тука като че ли повече за Авшар, Илхан и Дилбер се говори...а всепак Назим Черкез е президент на Турската асоциация на пластиците....много странно че никой не се е свързал с него още...иначе се води за 3-ти в света по носове.....

extatic79 14th October 2013 22:11

дори е и почитен член и на американската асоциация на пластите...

Rabiosa 14th October 2013 23:01

Цитирай:

Първоначално написано от extatic79 (Публикация 793395)
Тука като че ли повече за Авшар, Илхан и Дилбер се говори...а всепак Назим Черкез е президент на Турската асоциация на пластиците....много странно че никой не се е свързал с него още...иначе се води за 3-ти в света по носове.....

Моля?! Тази статистика къде я намери?!?! Това го гарантирам, че не е така. Хирурзите в Турция са на много високо ниво и повярвай ми отделила съм прекалено много време в проучване на хирурзите от цял свят, но на статистики не съм попадала. Още повече, че макар да боготворя турските хирурзи, в частност Илхан, смея да твърдя, че далеч не са в топ 3 в света. Камо ли Назим Черкеш, при когото текуществото от пациенти е къде-къде по- малко в сравнение с Илхан и Дилбер, а повярвай това е много важен показател най-малко от гледна точка на опит. Аз съм си писала с него и то доста пъти (с асистентите му) и това, което ме спря е че още на фотошопа не ни съвпаднаха вижданията. Но пък това е доста индивидуално. Мисълта ми е, че при една такава операция, и то повторна, недей да вярваш сляпо на статистики, биография, дори и на мнения. Спри се на 2ма-3ма и отиди на консултация- визуалния контакт е много важен. Ако вижданията и разбиранията съвпаднат, това е едно добро начало. Вече другите фактори не зависят от теб, а от хирурга и дори късмета. Казва ти го човек с 3 ринопластики и бая ядове. :2045:

extatic79 15th October 2013 13:11

Ами да права си, аз също смятам че личният контакт е супер важен... мойта щте е 4-та... А за инфото за на коеесто е щте го потърся и ще пратя допълнително. Ама знам определено че е прецедател на турското им дружество... и "education concil" на ISAPS. И всепак това си е постижение де....аз друго не казвам...не го познавам изцяло.

extatic79 15th October 2013 13:21

Аз всъщтност само питам всеоще за него...иначе съм го виждал 1 път и не е зле като човек, мсля че може да помогне.... всепак е доста известен той...

Dii 15th October 2013 14:26

Може ли линк към сайта на този доктор, искам да разгледам и аз резултатите?

extatic79 15th October 2013 15:49

Да може, жалко обаче че тука никой не се е срещал лично, освен мен...искаше ми се да чуя още мнения на правени от него хора.
Все пак това може да ви даде ровече инфо и за него, така може да се даде информция за друг хирург, но всеки трябва сам да си избере доктора-това си е строго лично и не бива да се прибързва с избора....Аз лично щте видя поне 3-ма преди да избера. Ето вижте сайта- http://www.cosmed-clinic.com/aesthet...zim-cerkes.htm

extatic79 15th October 2013 16:01

може да не ти хареса то всичко е относително ама така поне щте има избор и може и да помогне на някой... Аз като се оперирам ако го избера щте пиша, важното е да си помагаме с информция а останалото е вече личен избор и вестна доза късмет...

extatic79 15th October 2013 16:27

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 793435)
Може ли линк към сайта на този доктор, искам да разгледам и аз резултатите?

може да не ти хареса то всичко е относително ама така поне щте има избор и може и да помогне кой знае, ето линка на ISAPS-там той е EDUCATION CONCIL ако това изобщто е от значение...аз лично гледам тези неща...www.isaps.org/education-council.html

Dii 15th October 2013 19:18

Moite uvajeniq kum doktora no nikak ne sum vpechatlena vsichki nosove koito vidqh predi operaciqta sa osnovno s gyrbici I dobri kolumeli. Ti zashto se reshi na 4_ta pri kogo sa ti prednite tri. Syjalqvam za neadekvatnoto pisnane no se mycha na tableta na dyshterq mi.....

extatic79 15th October 2013 20:28

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 793454)
Moite uvajeniq kum doktora no nikak ne sum vpechatlena vsichki nosove koito vidqh predi operaciqta sa osnovno s gyrbici I dobri kolumeli. Ti zashto se reshi na 4_ta pri kogo sa ti prednite tri. Syjalqvam za neadekvatnoto pisnane no se mycha na tableta na dyshterq mi.....

Ами аз съм много развален от един доктор, не са ме разваляли в българия ама не само в българия се развалят носове....сега аз го проучвам тъйкато той е много хвален от ISAPS и е президент на Турската асоциация на пластичните хирурзи както и член на поне още 3 асоциации....американската и още го водят спецялист по тежките случаи...аз имам слепване от едната страна с много съедиителна тъкан кято трябва да се отлепи без да се скъса носа..... изобщо ужас....
А на теб какво ти има? Гледам че доста често си тук и си доста активна в форума ;-)

Dii 15th October 2013 20:36

Аз преди 20 дни си правих втора ринопластика тук в България, първата беше преди 9 месеца, но сега вече съм добре...като за моя случай, понеже ноздрите ми са малко по-особени..

П.С. Някой има ли идея какво става с Keery?

extatic79 15th October 2013 20:39

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 793454)
Moite uvajeniq kum doktora no nikak ne sum vpechatlena vsichki nosove koito vidqh predi operaciqta sa osnovno s gyrbici I dobri kolumeli. Ti zashto se reshi na 4_ta pri kogo sa ti prednite tri. Syjalqvam za neadekvatnoto pisnane no se mycha na tableta na dyshterq mi.....

Ако знаеш анииски ето ощте инфо но пак казвам че всеки си решава сам... личната среща е решаваща!http://www.zoominfo.com/s/#!search/p...rgetid=profile

extatic79 15th October 2013 20:48

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 793458)
Аз преди 20 дни си правих втора ринопластика тук в България, първата беше преди 9 месеца, но сега вече съм добре...като за моя случай, понеже ноздрите ми са малко по-особени..

П.С. Някой има ли идея какво става с Keery?

супер-значи си доволна? кой беше лекаря? При мен нещтата са сложни затова и съм се запътил към Турция....там има тешки случаи и докторите имат глям опит.

extatic79 15th October 2013 20:57

Дай Боже всеки да си оправи нослето че е голям кошмар иначе, аз същто ще мина под ножа ама другия месец...още се колебая малко за доктора ама знам че ще трябва да се стегна и да скоча както се казва в морето, пък да се надявам този път да стане.

Dii 15th October 2013 21:11

Цитирай:

Първоначално написано от extatic79 (Публикация 793460)
супер-значи си доволна? кой беше лекаря? При мен нещтата са сложни затова и съм се запътил към Турция....там има тешки случаи и докторите имат глям опит.

Аз бях при Асен Асенов и за двете операции


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.