Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

titi1 3rd July 2015 21:09

Сурита, адски отекъл ми се струва носа.
Иначе формата е ок.
Ноздри смалявала ли си?
Какво всъщност ти прави Дилбер?
И пишеш, че имаш сега забележки, кое не ти харесва?

morena000 7th July 2015 17:20

Здравейте, моля ви спешно, може ли някой да ми даде номера на Зюлейха? Искам някой да ми превежда утре при Дилбер, за махане на конци съм, но искам да му кажа някои неща, а в последния момент останах без преводач. Благодаря ви!

rabuf 7th July 2015 21:36

Здравей, морена!

Номера на Зюлейха е +90 538 275 5152

@yoube, ще може ли да разкажеш малко повече за новия доктор.

мерси предварително!

yoube 8th July 2015 00:20

ами засега няма чак толкова за разказване. Препоръчаха ми го силно като топ ревизионист. Едно момиче от форума тук отиде на консултация при него и остана доста доволна като отношение и спомена че вдъхва доверие. Не и се чакаше толкова за Илхан и мислеше да мине след това и при Авшар за консултация, но се отказа защото той (Ташкин) наскоро поправил успешно неуспешна операция на Авшар. Намерих в интернет инфо за него и виждам че наистина има доста ревизии. Все пак най-важно е след 4 дни какво ще ми каже на консултацията и дали дава някакви гаранции, щом е толкова добър. Преподавател е в университета в Истанбул, дори Илхан му бил ученик на времето. Нещо интересно ми направи впечатление във фейсбук където се гласува за определения доктор със звездички-Дилбер имаше доста недоволни, Илхан с повече операции и с повече доволни хора, Ташкин имаше най-малко недоволни от всички, но той имаше и най-малко оперирани от тия тримата с наистина завиден рейтинг. Моя нос е доста зле, освен че е изкривен на ляво е и много стеснен и имам проблеми с дишането. След риното ще разпратя снимки на който иска, дори да е лош резултата. Бих искал да го направи по-голям, да го изправи и да коригира дишането. Яко ще се добавя материал май май :D За мен ще е трета операция и доста ще внимавам при избора.

lucky89 11th July 2015 18:14

Може ли да напишеш фейсбука на ташкин?

yoube 14th July 2015 10:38

грешката е моя. Аз през цялото време съм следил информацията за Yucel Taskin, но доктора който ме оперира вчера беше Umit Taskin. Оттам и грешката с фейсбук. Като цяло всичко мина супер, казвам ,,като цяло,, защото накрая се изложиха малко. Преди час когато вече едва си стоях на краката една от сестрите остана само да ми свали иглата за абоката, само че обърка нещо и ми пукна вената шурна и ми изтече и малкотo останала кръв :D Доктора има страхотно отношение, доста е внимателен и самоуверен. Беше доста зает, но ми обърна достатъчно внимание. Оперира всеки ден, в понеделник бяхме трима. Казвам самоуверен защото го попитах дали ще е трудна операцията, каза ,,да, но за аз ще се справя страхотно,, Сега остава само да свалим в понеделник лонгетата и да се окаже прав. Днес като ми извадиха тапоните преди да ми се напълни носа с кръв дишах страхотно, от години не съм си изпълвал дробовете само с дишане през носа. А на всичкото отгоре имам и лонгета която доста стеснява носа, като цяло мисля че дишането го е поправил на около 100 процента. Нямах нито отоци нито издувания, чак се шашнаха сестрите, а дори не си слагах лед. В понеделник ще разпратя снимки, ако има нещо друго ще допълня, че сега съм малко изморен и замаян все още. Ако някой го интересува нещо да пита.

yoube 14th July 2015 10:49

забравих да спомена че на мен ми присажда от реброто материал, понеже исках да е по-голям. Явно доста е взел защото боли супер много. При носа няма никаква болка но това ребро ме убива направо, има и белег все едно съм ръган с нож :D Едва си движа дясната ръка, ходя доста трудно понеже е на скелета и дори като съм легнал с 300 зора се изправям. Трудно станах до тоалетата снощи, чак ми се насълзиха очите, така че внимавайте, тампоните са последното нещо на което обърнах внимание тоя път.

rabuf 15th July 2015 09:13

@yoube, честито! Дано доктора е постигнал желаният резултат който търсеше.
Като си починеш и имаш повече време, бих искал да те разпитам малко повече.

Поздрави и дано се въстановиш по-бързо!

Yoni 15th July 2015 14:22

:)
 
Здравейте момичета и момчета. Нова съм във форума и нямам време да изчета всички коментари за турските херурзи. Точно когато реших , че искам доктор Енчев да ме оперира ,попаднах на този форум , което е знак от съдбата :D . Въпреки грубото му отношение и определяне на носа ми като ,,кюфте" , беше единствебия доктор на когото смятах да се доверя. Както и да е ,нослетата които сте публикували след операция са страхотни. Спрях се на Мухамет Дилбер и дори си писахме. Има свободна дата за преглед на 15.09 тази година , и дата за операция 17.09. Цената която ми обяви е 3 000 евро. Причетох че има пазарене за цената ,но на мен не ми се отдава. Ако някой е успял да си направи намаление ще ми напише ли с колко :) Благодаря предварително . Радвайте се на хубави нослета ,аз още 2 месеца ще стоя с ,,кюфтето '"

kati_25 21st July 2015 19:32

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 805022)
Нещо не можах да кача всички едновременно

Sandy0979 За колко часа ви е записана консултацията, пишете ми налични да се разберем. Аз също имам консултация при него на 24

brazilkata 22nd July 2015 10:06

Здравейте! Нова съм във форума и както предполагам се досещате, искам да си оперирам носа, но от мненията , които прочетох за българските хирурзи, май е най-добре да се насоча към Турция. Засега от българските май най-много ми допада Йорданов. От това, което прочетох в темата, май се насочвамкъм Дилбер. Можете ли да ми кажете кой би могъл да ме свърже с него за дати за консултация и операция. Също така по колко взима горе-долу за първа операция? Аз продължавам да чета темата, че е бая дълга. Поздрави :)

Yoni 22nd July 2015 14:02

:)
 
Здравей , аз също избрах Дилбер , ако искам се свържи с мен във фб и ще ти разкажа подробно какво ми каза относно операция , цени и свободни дати

brazilkata 22nd July 2015 14:13

Искам, да. Само че как да те намеря във фб? :)

Yoni 22nd July 2015 14:58

Yoana Vasileva от Стара Загора съм.. ако не ме намериш аз ще опитам

brazilkata 22nd July 2015 15:10

Нещо не мога да те открия, прекалено много ми излизат и не знам коя си ти. Пробвах и лично съобщение да ти пиша, но не ми дава. Можеш ли линк да ми пуснеш? :)

brazilkata 22nd July 2015 15:11

Имам и още един въпрос. Случайно някоя от вас да е имала алергичен ринит и да си е правила операция на носа? Това може ли да усложни операцията? Дилбер е УНГ, нали така?

Yoni 22nd July 2015 15:31

;)

brazilkata 22nd July 2015 15:49

Цитирай:

Първоначално написано от Yoni (Публикация 805279)

Пратих ти покана :) Ако искаш си махни линка :P

sandy0979 24th July 2015 13:18

Цитирай:

Първоначално написано от kati_25 (Публикация 805227)
Sandy0979 За колко часа ви е записана консултацията, пишете ми налични да се разберем. Аз също имам консултация при него на 24

Kati не знам защо но нито мога да получавам нито да изпращам лични съобщения.фейсбукът ми е Aleksandra Nikolova Doytcheva :)

rabuf 27th July 2015 19:45

@yoni привет!
и аз искам да те питам няколко неща, но нямам фб.
ако имаш скайп, моля, добави ме marinov151

поздрави!

yoube 29th July 2015 14:25

нямам много време да пиша тия дни, защото нямам интернет, но до края на седмицата съм на линия. Тия които ми писаха на лични ще им пратя снимки до неделя, нямам време да им отговарям сега и снимки не мога да пратя че съм от зала. Аз съм доволен като цяло, изправен е вече, не клони на дясно, дясната страна е много по стабилна и носа като цяло, преди направо ми бяха залепнали двете страни и говорих ,,носово,, Направо не ми се разбираше думите с повече ,,н,, или ,,м,, Беше ужас, сега е много по-добре. Носа е симетричен и малко по-голям (както го исках) като днес вече е 10 дни без лонгета и значително спадна големината и се изправя. Ако след свалянето на лонгетата бях доволен на 70 процента от външния вид вече са към 85 и се подобрява. Не е 100 процентова точност от двете страни, но минаха едва 2 седмици от операцията, ако се вгледаш виждаш малка неточност,но мисля това е от лонгетата която ми опираше от едната страна малко по-силно и е малко по-вдлъбната. На външен вид е бомба. Вътре също е много по-добре. Притеснява ме само горната част на носа отвътре която е все още силно подута и твърда, все още и конците стоят, но щели да паднат от самосебеси. Дишам по-добре след операцията, единствено ме приъеснява дали ще спадне от горната страна вътре, доста е твърд като го пипам, не се сещам как беше предния път. Защото е доста подут и двете страни са стиснати една до друга. До месец положението ще е друго. Като цяло се възстанових много бързо, никакви проблеми след упойката, дори кръв почти не ми тека. Страхотно отношение и в болницата, може да ги похваля. До 2 седмици ще мога да дам по-точна оценка, защото на мен ми е все пак трета ринопластика, възстановяването става значително по-бавно. Но дори да остане в това положение по лично мнение операцията ми минава за успешна, положението ми преди това беше плачевно. Не знам дали щеше да се справи по-добре Илхан, може и за добро да се объркаха нещата при него. Благодарности на едно момиче от тук която ме нави, тя си знае ;)

Мечта 1st August 2015 16:34

yoube, носът ти ще се подува на различни места още известно време. Колкото и грижлива превенция да си направил на отоците, такива ще има, макар и минимални. Дребните несъвършенства ще са още по-дребни след година. Подутините отвътре и упоритото втвърдяване на върха при мен се задържаха най-дълго, дори и към момента върхът ми е твърд, но това не ми пречи по никакъв начин за нищо. Дано при теб се движат по друг сценарий.
Аз съм много доволна от резултата след година при мен.Имам чувството за леко различно обоняние, в смисъл малко по-бавно сякаш идентифицирам миризмите, но не знам доколко съм обективна в тази си преценка.

KHALEESI 3rd August 2015 00:11

Някой има ли повече информация за Taskin Yucel?

yoube 3rd August 2015 16:21

ами да, преди 5 дни беше повече подут от едната страна, сега е съвсем другата, това ме успокоява че там (подутото) е значително по меко и го мисля за оток. Иначе и с върха е точно това, един ден е по подут отдясно, другия ден от лявата страна. Мисля че и проблема с подуването отвътре започна да се оправя, тия дни доста конци изпопадаха. Не очаквам резултат 100 процента, тия на които ми дадоха мейли виждат какво ми е бил носа преди това, най-точната му дума за описване е ,,силно деформиран,, Дори не приличаше на нос.

krisivi 13th September 2015 08:22

Операция при доктор Емре Илхан
 
Здравейте,
И аз смятам да се оперирам при доктор Илхан. Това ще е първата ми ринопластика и от доста време събирам куража да се подложа на такава операция. Бих искала да помоля да споделите с мен ако е удобно вашите впечатления от доктора и дали сте доволни от резултата. Също така бих искала да попитам дали освен посочената от него цена трябва да се заплати и за още нещо допълнително на място, за да го имам в предвид. Благодаря ви предварително

Maria -Maria 14th September 2015 13:13

Здравейте ,Krisivi ! Каква цена са Ви казали, мисля, че е включено всичко без упойката и едно общо изследване преди операцията. Аз също се интересувам как протича операцията при др.Емре Илхан. Дано има някой от оперираните при него, който все още влиза тук ,за ни каже повече.Надявам се ,че знаете вече ,че операциите при Илхан вървят около 1 година напред.

krisivi 14th September 2015 19:46

Здравей Мария, да моята дата е през септември 2016, цената, която ми дадоха е 12 хиляди турски лири. Всичко поне до колкото аз разбрах е включено в цената включително и за престоя на придружителя в самата болница.

dessi_999 15th September 2015 09:49

Здравейте.Нова съм във форума и искам да попитам има ли някой наскоро опериран при Доктор АВШАР и ако може малко повече информация да ми даде за метода на опериране,колко време трябва да остана в Турция,за колко време ще се възстановя така че да мога да ходя на работа,колко ще чакам и цената.Много ще съм благодарна ако някой ми даде малко инфо.Благодаря предварително :)

Maria -Maria 15th September 2015 14:23

do Krisivi
 
Привет! На мен също ми казаха тази цена, но моята дата е по -рано, юли месец е, и аз честно казано нямам много инфо какво включва тази цена,общо взето това ,което написах,че е без упойката и общото изследване съм го чела някъде тук в този форум,плащането мисля че става на място и в брой, и ако е в евро било за предпочитане.Можете да намерите страницата на др.Илхан във Фейсбук,там видях ,че има снимки с оперирани момичета от България, може би така трябва да се допитаме до тях ,ако е удобно, защото тук явно не влизат вече.Аз все още не съм разпитвала, защото има много време :)

surita 79 19th September 2015 09:47

Цените които са ви дадени за д-р Илхан включват всичко по операцията.Лекарствата за след това си ги купувате вие,трябва да си предвидитете и разходите за 2 седмичен престой там :)

lovelygirl105 20th September 2015 15:23

След една година проучване и питане се спрях на д-р Дилбер. Интересува ме каква би била цената ако става въпрос за първа операция на гърбица, камбест връх и най-вероятно някакъв вид проблем с преградата (преди години имах инцидент - блъснах си главата челно в една стена - и от тогава имам гърбицата и ми се запушва редовно носа, говоря леко носово)?

Мечта 21st September 2015 08:43

surita 79 ще се радвам да споделиш за нослето. Всичко наред ли е?
Аз вече толкова свикнах с "новия" ми нос, че въобще не се замислям доволна ли съм или не.

lovelygirl105 , правилният избор, според мен. Най-добре направи консултация за да разбереш за цена. Под 3000 евро няма да е.

Maria -Maria 28th September 2015 22:48

do Surita 79
 
Здравейте, Сурита! Бих искала да задам няколко въпроса във връзка с операцията при доктор Илхан. Как е за предпочитане да стане плащането при него, в смисъл като отида на консултацията ще може ли да занеса и паричките в брой,защото аз имам консултация и след няколко дни операция. Друго ,което ме интересува е след самата операция как протичат нещата, колко често се ходи до болницата,аз видях ,че е в азиатската част.Имате ли представа от Европейската до Азиатската част какви са разтоянията и кой е най-удачният транспорт. След операцията има ли някакъв хранителен режим, може ли да се излиза да се хапва навън или трябва да се стои в хоризонтално положение в къщи :) ...защото все пак са си 2 седмици .Благодаря много предварително !!!

simona_80 29th September 2015 16:14

Момичета, имам насрочена дата за консултация на 01.10 и операция на 02.10 при Авшар, а мен взе да ме хваща шубето сериозно. :)
Парите са преведени, билета е купен, остана да събера багажа утре , а аз обикалям из къщи и не успявам да си намеря място :)
Тук е мястото да благодаря на Руми и Диляна, че отговориха на въпросите ми ... Благодаря и на двете от сърце.
Стискайте ми палци ! Дано след няколко дни се похваля, че всичко е минало добре !

surita 79 29th September 2015 20:42

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 805934)
surita 79 ще се радвам да споделиш за нослето. Всичко наред ли е?
Аз вече толкова свикнах с "новия" ми нос, че въобще не се замислям доволна ли съм или не.

lovelygirl105 , правилният избор, според мен. Най-добре направи консултация за да разбереш за цена. Под 3000 евро няма да е.

Здравей,Мечта !Наред е долу горе :) то няма такава дебела кожа като мойта. Отоци още доста имам.Пак имам леки забележки,скоро ще кача снимки че сега така съм се изпъпчила само ми е до снимки :)

surita 79 29th September 2015 20:51

Цитирай:

Първоначално написано от Maria -Maria (Публикация 806006)
Здравейте, Сурита! Бих искала да задам няколко въпроса във връзка с операцията при доктор Илхан. Как е за предпочитане да стане плащането при него, в смисъл като отида на консултацията ще може ли да занеса и паричките в брой,защото аз имам консултация и след няколко дни операция. Друго ,което ме интересува е след самата операция как протичат нещата, колко често се ходи до болницата,аз видях ,че е в азиатската част.Имате ли представа от Европейската до Азиатската част какви са разтоянията и кой е най-удачният транспорт. След операцията има ли някакъв хранителен режим, може ли да се излиза да се хапва навън или трябва да се стои в хоризонтално положение в къщи :) ...защото все пак са си 2 седмици .Благодаря много предварително !!!

Здравей,Мария!Плащането става на 2рата консултация ,преди операцията.Плаща се в брой на място,в турски лири.Един ден ти е престоя в болницата,после отиваш на 3тия ден на преглед.После на 6-7 ден ти махат част от конците, 8-9 ден лонгетата.След това стоиш с лепенки до 14-15 ден.Разстоянията не са толкова големи но много зависи все пак къде ще отседнеш.Задръстванията са ужасни,гледай да си близо до някой от мостовете на Босфора.Две седмици се спи седнал,не се яде солено.По едно кафе максимум ,много вода.Без спорт 1,5 месеца и също толкова без очила.Но за очилата аз препоръчвам след 3 месец,за по сигурно :) Това е малко се поувляках в писането :)

Maria -Maria 30th September 2015 15:40

do Surita
 
Не сте се увлякли изобщо ,Сурита :) ,напротив ,много полезна информация! Иначе няма начин да разбера каквото и да било, ако някой минал по този път не ми го каже ! БЛАГОДАРЯ! Значи разбрах,че след операцията 3 пъти ще се ходи до болницата...и ,че ще се спи в седнало положение ...е ,това последното няма да е лесно и то толкова дълго време:) ...Друго исках да попитам, според Вас ще мога ли да се оправя сама или ще трябва да си взимам придружител с мен, в смисъл човек в състояние ли е да се обслужва и да се справя с ежедневно необходимите неща ,да си напазарува примерно ,да става ,да си ходи насам -натам.Аз съм ходила на екскурзия до Истанбул,но все пак си е непознато място,не зная дали ще успея да се оправям с градския транспорт и таксита:), там не говорят доколкото разбрах много английски.. Благодаря отново!

krisivi 30th September 2015 20:29

Здравей, Сурита, благодаря ти за информацията :)

krisivi 30th September 2015 20:30

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 805914)
Цените които са ви дадени за д-р Илхан включват всичко по операцията.Лекарствата за след това си ги купувате вие,трябва да си предвидитете и разходите за 2 седмичен престой там :)

Здравей, Сурита, благодаря ти за информацията :)

surita 79 30th September 2015 22:26

Цитирай:

Първоначално написано от Maria -Maria (Публикация 806023)
Не сте се увлякли изобщо ,Сурита :) ,напротив ,много полезна информация! Иначе няма начин да разбера каквото и да било, ако някой минал по този път не ми го каже ! БЛАГОДАРЯ! Значи разбрах,че след операцията 3 пъти ще се ходи до болницата...и ,че ще се спи в седнало положение ...е ,това последното няма да е лесно и то толкова дълго време:) ...Друго исках да попитам, според Вас ще мога ли да се оправя сама или ще трябва да си взимам придружител с мен, в смисъл човек в състояние ли е да се обслужва и да се справя с ежедневно необходимите неща ,да си напазарува примерно ,да става ,да си ходи насам -натам.Аз съм ходила на екскурзия до Истанбул,но все пак си е непознато място,не зная дали ще успея да се оправям с градския транспорт и таксита:), там не говорят доколкото разбрах много английски.. Благодаря отново!

Разбирасе,че ще можеш да се обслужваш сама.Това е единствена пластична операция при която няма болка.Просто трябва да си пазиш нослето,и да не вдигаш прекалено тежко.Колкото до компанията ,можеш да си вземеш да не ти е скучно все пак са си 2 седмици.Доктора говори перфектно английски,колкото до хората в Истанбул и те повечето особедно младите говорят.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.