Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

dessi_999 15th July 2016 13:11

Цитирай:

Първоначално написано от veronika.stoqnova.33 (Публикация 809392)
Някой може ли да ми каже, след като сте писали на Дилбер във фейсбука, кога ви е отговорил? Аз му писах за моят случай, преди седмица, прочел го е, но не ми е отговорил...( сигурно съм го шокирала с моя случай и снимките които му пратих след всяка операция как съм изглеждала...

Здравейте.Не знам в коя страница сте писали,но ако е в Турската ,може и да не ви отговорят,освен ако не сте писали на Турски език.Ако искате,пишете на Българска му страница,за която отговарям аз,също така доктора ще идва септември месец,и може да се видите лично с него,и да се консултирате по вашия въпрос.За ваше удобство пишете на Българската му страница.
https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...10087/?fref=ts

dessi_999 15th July 2016 13:29

Здравейте на всички!! През месец септември доктор Дилбер ще бъде отново в България за консултации с пациенти.Всички който се интересуват могат да ми се обадят на 0896629990 или да пишат на Българската фейсбук страница
https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...10087/?fref=ts
Поради големия интерес ,доктора ще бъде тук 2 дни 24 и 25 септември.Започнах да записвам за 25 след това най вероятно ще пуснем и 24 септември.Всички който имат въпроси свързани с операцията,могат да ми се обадят или пишат.

mitkui 15th July 2016 20:34

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809399)
Mitkui, колко дни след операцията ще се прибираш? Тези тръбички някакви дренажи ли са или са да пазят носната преграда? Благодаря за пожеланията.
Аничка, чела съм , че не трябва да си в седмицата на цикъла на операция.

Здравей , Илхан пуска пациентите си 10 дена след операцията , това установих от
моите дати , като и от други оперирали се при него . Предполагам обаче , че това е масовият случай , т.е. всичко е по преценка ба Илхан . Тръбичките са плоски от едната страна - към носната преграда , можеш да дишаш през тях , освен ако не са запушени :D .

anich4ka 15th July 2016 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от Ellennaa (Публикация 809391)
Ако напишеш "цикъл" в търсачката на форума, раздел "Ринопластика", ще видиш, че вече се е коментирало. По време на цикъл кръвта се съсирва по-бавно от нормалното. Затова не е желателно, но все пак е възможно, защото ринопластиката не е от операциите, при които се губи много кръв. Разбира се, информирай опериращия лекар предварително, че ще си в цикъл.

Благодаря, Ellennaa :)

anich4ka 15th July 2016 21:10

Тези, които сега отскочиха до Истанбул, кажете има ли го още това с "визата"?

Преди 3-4 години като ходих, на летището имаше едни гишета, където се плащаше нещо като "такса виза" при пристигането.

Сега така ли е или направо слизаш от самолета и излизаш от летището?

И относно плащането... кой в каква валута плаща? Знам ,че може в TRY, USD, EUR от Джансу. Реално ако е в евро, носиш няколко банкноти, а не цяла пачка пари...

Някой плачал ли е в евро и как сте се разбрали за точната сума защото все пак курсът се мени, а Илхан държи плачането за е чак на последната консултация...

mitkui 16th July 2016 00:11

Визи няма , ама има военен преврат . Честито на печелившите , дано нещата се успокоят бързо .

gabura7 16th July 2016 07:11

Ей сега вече не може да се ходи до Турция...
Mitkui, ти кога се прибираш?

gabura7 16th July 2016 07:12

Дали д-ра не може да идва да оперира тук пациенти отвреме навреме, нали Токуда стана част от турската Acibadem.

anich4ka 16th July 2016 09:06

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809419)
Визи няма , ама има военен преврат . Честито на печелившите , дано нещата се успокоят бързо .

Митко, вчера веднага се сетих за теб.
Кога трябва да се прибираш и с какъв транспорт?
Надявам се всичко да е наред.

anich4ka 16th July 2016 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809421)
Дали д-ра не може да идва да оперира тук пациенти отвреме навреме, нали Токуда стана част от турската Acibadem.

Gabura7, мисля, че всички на това се надяваме, но дали това е възможно...

Shtur4e 16th July 2016 10:58

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809419)
Визи няма , ама има военен преврат . Честито на печелившите , дано нещата се успокоят бързо .

Mitkui, дано всичко при теб е наред! Как ще се придвижваш в града сега? Нали се ходи за смяна на лепенките? Докторът продължава ли с операците?

gabura7 16th July 2016 11:31

Anich4ka, а обмисля ли се изобщо такъв вариант, знаеш ли? Ако да, всички можем да зачакаме. Ти нали комуникираш с Джансу? Ставало ли е на въпрос това може ли да се случи в близкото бъдеще? Ние нали с теб сме през една седмица горе долу.
Дали не можем да питаме chocolate или направо Джансу. Ако се окаже , че възнамерява да идват догодина тук с екипа си само дето ще сме се чудили да ходим ли ,да не ходим ли до Турция при тези събития.

Chocolate9 16th July 2016 13:09

Здравейте на всички. С д-р Илхан сме обсъждали вариант за извършване на операции в България, но за съжаление, това няма как да се случи в близкото бъдеще.

mitkui 16th July 2016 13:54

Благодаря за загрижеността , за съжаление днес ми отложиха последния преглед и махане на
конци за понеделник . Като цяло в Истанбул е спокойно , или поне в райна в който съм , но от кабинта се обадиха да не ходя . Вероятно ще поостана още 2 дни , бях планирал да се прибирам в неделя , но уви . :) Пътувам с кола и това е още по забавно , предвид неяснотата по границите .
Поздрави .

aliona 17th July 2016 16:49

Здравейте на всички,чета форума от няколко месеца,искам да споделя моето нещастие с доктор Асен Асенов от Пловдив и да предпазя всички от този касапин!!!
Декември месец 2015 г. беше ми направена септопластика,имах изкривена носна преграда,след тази операция нещата се влошиха доста-изгубено обоняние 95 %,почти никакво дишане през носа,мега изкривена лявата ноздра, от дясната ноздра постоянно хвърлям топки слуз с някакви накъдрени неща вътре,изчаках 6 месеца след операция и потърсих друг лекар за преглед и консултация,спрях се на професор Румен Бенчев.И ето какво имам -накриво поставена носната преграда,срастване на меки тъкани и най бруталното и трагичното е ------ отрязана доста напълно здрава лигавицата :( :( която в момента е атрофирана.Когато го чух това само дето не получих удар,изпаднах в шок,измери ми и дишането през носа-през лявата ноздра дишам едвам 30% през дясната около 70% и като цяло нямам и 50% дишане през носа!!! В момента с такива поразии повторна операция не може да бъде направена, иначе ще станат по зле нещата :( Сега месец и половина ще съм на спрейове и мазила за да може да се съживи лигавицата,за което професора не дава напълно гаранция,и има доста голям процент лигавицата да не се възстанови, защото много е отрязано от нея.Професора в голямо недоумение и въпрос какви са били доводи на Асенов да режи напълно здрава лигавицата...Имам малка надежда на турските доктори,макар че изгубих вяра и сега съм в ужасна депресия ,нямам желание и за живот, защото един долен боклук (доктор няма как да го нарека) с лека ръка решил да ме осакати и да ме направи инвалид ей така,сякаш съм за него някакво свинче...Така че мили момичета стойте на далеч от този изрод и касапин Асен Асенов ако не искате да останете сакати като мен!!!! Господ да ми е на помощ да стане чудо тази лигавица да живне,иначе не знам как ще си живее нататък без обоняние,без пълноценно дишане през носа,защото с такова "сакато" дишане има и кофти последствия и за другите органи и цялото ми здраве.....
П.С. понеже съм новобранец тук и не знам как да кача снимката на носа :(

aliona 17th July 2016 17:09

Ето ги снимките

http://dox.bg/files/dw?a=2c80c982da

http://dox.bg/files/dw?a=206f717275

veronika.stoqnova.33 17th July 2016 19:04

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809435)

Здравей, алиона, съжалявам да чуя и твоята история. 3-4 страници назад и аз описах моята, но моето е след пластична операция, за нос който не харесвах, а не за проблеми с дишането... разбирам болката ти, но горе главата.. ако имаш желание няма да оставиш така нещата. Ще почакаш нужното време, за следваща операция, но преди това ще провериш по-добре при кой. Аз ако публикувам снимки мои, всички ще се уплашите, което явно е направил Дилбер, защото не ми отговаря вече седмица и повече а е прочел съобщението ми. Успех на всички

veronika.stoqnova.33 17th July 2016 19:10

Цитирай:

Първоначално написано от dessi_999 (Публикация 809414)
Здравейте.Не знам в коя страница сте писали,но ако е в Турската ,може и да не ви отговорят,освен ако не сте писали на Турски език.Ако искате,пишете на Българска му страница,за която отговарям аз,също така доктора ще идва септември месец,и може да се видите лично с него,и да се консултирате по вашия въпрос.За ваше удобство пишете на Българската му страница.
https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...10087/?fref=ts

Благодаря за отговорът, писах му на тази, българската му страница - и на английски и на турски, вярно с преводача гугъл, но мисля че ме е разбрал и особено и снимките бяха доста ясни какво трябва да искам. За нещастие, не ми е удобно края на септември, защото живея в Англия, а отпуската ми е края на август до 5 септември. Много исках да разбера дали може да ме оперира, защото ако ли не да се насоча към друг с който да успея да си уговоря час и самото патуване, защото и паспорт трябва да си правя, а и моренце ми сеискаше да си организирам и го отлагам заради него.

yoube 17th July 2016 19:51

Ами аз се убих да повтарям Асенов колко е некадърен ама никой не ми вярва, след моето мнение винаги изкачат няколко потребителя с два или три написани коментара от както са си създали профил да ми обясняват колко съм краен и ,,на тях колко много им помогнал,, Хора, Асенката постоянно следи този форум аз лично видях на телефона му това, кълна се. Проблема е че е много лесно да създадеш нов профил и да пишеш от свое име, а снимки в интернет е лесно да се намерят. Най-лесен начин да провериш дали една снимка е автентична е http://tineye.com/ Само слагаш снимката там и ако я има някъде в интернет въобще тя ти излиза веднага, можеш и от компа да я заредиш или с линк. Алиона, ориентирай се към Илхан или Дейвис, със сигурност ще ти подобрят състоянието, струва си поне на консултация да отидеш. При моя нос и двете ноздри бяха смачкани като твоята лявата, въздух не минаваше през дупките, сега дишам над 80 процента. Доктора първо се хвана за главата после започна да коментира, но за щастие всичко е Окей вече. Опитай, защото си нямаш и представа това какви проблеми може да ти създаде за в бъдеще, сума болести, измореност, нервност, дори няма да можеш да спиш вечер, постоянно ще си болна и трудно ще оздравяваш-горе главата медицината е доста напред вече.

Ellennaa 18th July 2016 09:59

Съжалявам, че има пострадали хора от него.
Ама естествено, че чете бе, срамота, че е УНГ специалист.

veronika.stoqnova.33 18th July 2016 16:07

Здравейте, разбрахте ли кога ще е посещението на Илхан в България?

aliona 18th July 2016 17:38

Цитирай:

Първоначално написано от veronika.stoqnova.33 (Публикация 809436)
Здравей, алиона, съжалявам да чуя и твоята история. 3-4 страници назад и аз описах моята, но моето е след пластична операция, за нос който не харесвах, а не за проблеми с дишането... разбирам болката ти, но горе главата.. ако имаш желание няма да оставиш така нещата. Ще почакаш нужното време, за следваща операция, но преди това ще провериш по-добре при кой. Аз ако публикувам снимки мои, всички ще се уплашите, което явно е направил Дилбер, защото не ми отговаря вече седмица и повече а е прочел съобщението ми. Успех на всички

Здравей и ти благодаря за подкрепата,два дена бях в такава депресия че не можех да си намеря място,но станало е станало,ще се боря за здравето си :) Надали Делбер се уплашил,аз също му писах в фб ,на първото съобщение получих отговора много бързо,на второто не,макар че също беше прочетено,но така и не отговориха,по скоро някоя секретарка ги чете.Сега ще чакам Илхан в София,така и така месец и половина съм на спрейове i мазила ,имам време чакам :D :D

aliona 18th July 2016 18:04

Цитирай:

Първоначално написано от yoube (Публикация 809438)
Ами аз се убих да повтарям Асенов колко е некадърен ама никой не ми вярва, след моето мнение винаги изкачат няколко потребителя с два или три написани коментара от както са си създали профил да ми обясняват колко съм краен и ,,на тях колко много им помогнал,, Хора, Асенката постоянно следи този форум аз лично видях на телефона му това, кълна се. Проблема е че е много лесно да създадеш нов профил и да пишеш от свое име, а снимки в интернет е лесно да се намерят. Най-лесен начин да провериш дали една снимка е автентична е http://tineye.com/ Само слагаш снимката там и ако я има някъде в интернет въобще тя ти излиза веднага, можеш и от компа да я заредиш или с линк. Алиона, ориентирай се към Илхан или Дейвис, със сигурност ще ти подобрят състоянието, струва си поне на консултация да отидеш. При моя нос и двете ноздри бяха смачкани като твоята лявата, въздух не минаваше през дупките, сега дишам над 80 процента. Доктора първо се хвана за главата после започна да коментира, но за щастие всичко е Окей вече. Опитай, защото си нямаш и представа това какви проблеми може да ти създаде за в бъдеще, сума болести, измореност, нервност, дори няма да можеш да спиш вечер, постоянно ще си болна и трудно ще оздравяваш-горе главата медицината е доста напред вече.

Здравей,Асенов не само че некадърен,а и подъл до дъното на душата си,аз главата си режа че умишлено ме осакати,защото при преглед при него попитах какво ще ми струва,отговора 600 лв за операция,на което му казах че по здравната каса цената е 420 лв и ми се полага,и питах дали му дължа разликата в 180 лв,физиономия много му се изкриви и изведнъж нищо не трябва да плащам,със сигурност е бил убеден че пак ще дойда при него след тези поразии,ама не съм чак толкова тъпа да стъпя пак при този месар,като цяло отношение му отвратително,за 2 дена престой в клиниката не дойде да ме види освен след операция,тампони ми махаше друг лекар,след изписване звъня му и и питам няма ли да ме видите,небрежен отговор - еми добре мини през МБАЛ,даде ми само някакъв разтвор за промивка и това е,държа ме 20 дена с пластините и конците,пластината в лявата ноздра беше прераснала,конците също,пластини ги дърпаше без да сложи нещо обезболяващо :2005::2005:.В цяла история и аз имам вина,че тъпо се доверих само на един познат който ми го препоръча,още се чудя на акъла си как така не съм седнала поне един път и да го проверя какви отзиви има за този Асенов,след дъжд качулка дето се казва.ОФФФ много добре знам какви проблеми и последствия ще има за цялото ми здраве,вече ги имам,от недостиг на кислород вече и мозъка ми блокира,станах мега разсеяна,забравям най елементарните неща,просто блокирам,това че заспивам към 3-4 сутринта си е в реда на нещата вече и все съм не наспана,нямам настроение,отпаднало и уморено ми нонстоп,каквито и витамини да пия,файда няма.Доста ме притесняват думите на професор Бенчев да се надяваме относно лигавицата,звучи ми сякаш а дано ама надали,но няма да се отчайвам сега :) Звънахме на момичето за Илхан за консултация тук в София,чакаме когато ще знае датите да ни се обади :) :) Радвам се че при тебе всичко е наред,и аз се моля да стане чудо и тази лигавицата да се живне,макар че отрязано доста от нея.Щом Асенов чете този форум да го питам тогава-тази здрава лигавица за вечеря ли си я отрязахте???? и на такива като него трябва да чупят ръцете за да не осакатява по вече хората,искрено се надявам да му се върни претъпкано!!!!!! Колко трябва да бъдеш пропаднал и изгнил алчен безчовечен изрод умишлено да правиш хора сакати?????

Ellennaa 18th July 2016 18:23

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809447)
Здравей,Асенов не само че некадърен,а и подъл до дъното на душата си,аз главата си режа че умишлено ме осакати,защото при преглед при него попитах какво ще ми струва,отговора 600 лв за операция,на което му казах че по здравната каса цената е 420 лв и ми се полага,и питах дали му дължа разликата в 180 лв,физиономия много му се изкриви и изведнъж нищо не трябва да плащам,със сигурност е бил убеден че пак ще дойда при него след тези поразии,ама не съм чак толкова тъпа да стъпя пак при този месар,като цяло отношение му отвратително,за 2 дена престой в клиниката не дойде да ме види освен след операция,тампони ми махаше друг лекар,след изписване звъня му и и питам няма ли да ме видите,небрежен отговор - еми добре мини през МБАЛ,даде ми само някакъв разтвор за промивка и това е,държа ме 20 дена с пластините и конците,пластината в лявата ноздра беше прераснала,конците също,пластини ги дърпаше без да сложи нещо обезболяващо :2005::2005:.В цяла история и аз имам вина,че тъпо се доверих само на един познат който ми го препоръча,още се чудя на акъла си как така не съм седнала поне един път и да го проверя какви отзиви има за този Асенов,след дъжд качулка дето се казва.ОФФФ много добре знам какви проблеми и последствия ще има за цялото ми здраве,вече ги имам,от недостиг на кислород вече и мозъка ми блокира,станах мега разсеяна,забравям най елементарните неща,просто блокирам,това че заспивам към 3-4 сутринта си е в реда на нещата вече и все съм не наспана,нямам настроение,отпаднало и уморено ми нонстоп,каквито и витамини да пия,файда няма.Доста ме притесняват думите на професор Бенчев да се надяваме относно лигавицата,звучи ми сякаш а дано ама надали,но няма да се отчайвам сега :) Звънахме на момичето за Илхан за консултация тук в София,чакаме когато ще знае датите да ни се обади :) :) Радвам се че при тебе всичко е наред,и аз се моля да стане чудо и тази лигавицата да се живне,макар че отрязано доста от нея.Щом Асенов чете този форум да го питам тогава-тази здрава лигавица за вечеря ли си я отрязахте???? и на такива като него трябва да чупят ръцете за да не осакатява по вече хората,искрено се надявам да му се върни претъпкано!!!!!! Колко трябва да бъдеш пропаднал и изгнил алчен безчовечен изрод умишлено да правиш хора сакати?????

По принцип за лека "процедура" като сваляне на конци никъде не се слага упойка. Те си се свалят така.

yoube 18th July 2016 18:59

Абе човек не го прави нарочно, просто е много зле. Толкова е зле че чак хората си мислят че нарочно го прави, никой не му вярва че е толкова некадърен ахахаха.

yoube 18th July 2016 19:16

Цитирай:

Първоначално написано от Ellennaa (Публикация 809448)
Въобще някак това вмешателство в работата на природата си е... всички тези случаи показват, че не е безнаказано и не можем да се мислим за богове.

Това вмешателство в природата не е за да ни накара да се чувстваме богове, в началото е било страхотна идея за поправяне на дихателните проблеми, каквито бяха при мен например, по-късно е започнало да се превръща в машина за пари от която се възползват хора без достатъчно познания в областта. Аз никога не съм имал голям нос или не съм си го харесвал, тренирах бокс от доста малък и след един инцидент в Пловдив се нуждаех от спешна помощ. Не мисля че доцента помогнал ми доста тогава се е мислил за Бог. Просто в България хората са свикнали при голямо количество неуспехи да се утешават някак например че просто това е невъзможно; ами не възможно е! И да, турчуляците колкото и да не ги харесвам са с поне 200 години напред в медицината от нас. Аз който съм изчел доста повече турски форуми и теми от теб смело мога да ти кажа че не видях окипазени, или такива с дихателни проблеми. Малцина бяха и тия които не бяха на 100 процента доволни от резултата си.
А можеби Алиона не е имала предвид упойка, а течност разтвор с който направо се плъзват тия пластини и конците падат по-лесно.

Ellennaa 18th July 2016 21:02

Цитирай:

Първоначално написано от yoube (Публикация 809451)
Това вмешателство в природата не е за да ни накара да се чувстваме богове, в началото е било страхотна идея за поправяне на дихателните проблеми, каквито бяха при мен например, по-късно е започнало да се превръща в машина за пари от която се възползват хора без достатъчно познания в областта. Аз никога не съм имал голям нос или не съм си го харесвал, тренирах бокс от доста малък и след един инцидент в Пловдив се нуждаех от спешна помощ. Не мисля че доцента помогнал ми доста тогава се е мислил за Бог. Просто в България хората са свикнали при голямо количество неуспехи да се утешават някак например че просто това е невъзможно; ами не възможно е! И да, турчуляците колкото и да не ги харесвам са с поне 200 години напред в медицината от нас. Аз който съм изчел доста повече турски форуми и теми от теб смело мога да ти кажа че не видях окипазени, или такива с дихателни проблеми. Малцина бяха и тия които не бяха на 100 процента доволни от резултата си.
А можеби Алиона не е имала предвид упойка, а течност разтвор с който направо се плъзват тия пластини и конците падат по-лесно.

Не знам, но ми звучи доста плашещо с всички тези проблеми и усложнения после :(

Alena5 18th July 2016 21:17

Леле,

krisivi 18th July 2016 21:19

Нова съм в този форум, но от доста време го следя и се нагледах на коментари от горния тип. Всеки си има мнение и всеки сам избира. Това не е форум "за" или "против" ринопластиката! И аз съм една от многото с дихателен проблем и аз като повечето избрах да се оперирам в Турция. Аз не мога да разбера с каква цел и защо си споделяте мненията от този тип и защо човек, който няма да се подлага на подобна операция въобще коментира и чете този форум?! Има достатъчно други теми, предполагам, че ще намерите и сходна до вашите интереси, за жалост Haters тема не съм виждала, но пък ето прекрасен повод да си създадете!

yoube 18th July 2016 21:46

Откъде съм сигурен? Ами постовете ти са направо абсурдни, ето затова. Дори в последното си мнение пак си се изказала неподготвена. Турците успявали по-добре да потулят? Можеш ли да обясниш какво искаше да кажеш с това? Да не би да имат под ръка групи от хакери които хакват всеки сайт на който се напише нещо лошо за тях? Има стотици форуми, страници във фейсбук и други социални мрежи при които човек е невъзможно да контролира информацията там. Какво се сравняваш с човек който "да се върне към нормалното" му беше станало цел в живота? По цели дни и вечери съм чел с месеци. Ама не, сигурно не съм прав, сигурно четеш и ти от месеци? Ако наистина беше изчела колкото мен, нямаше да ръсиш глупусти по форумите, щеше да имаш адекватно мнение с някакъв аргумент защо го казваш. Да си жива и здрава и ти да ти върна съвета-скрий се с нея камба голямата в някой дупка и много акъл не давай, и внимавай да не му извадиш окото на някой докато се целувате ;]

mitkui 19th July 2016 05:55

Амиии пичове и момичета , вчера ми махнаха конците и се видях без лепенки . :))))
С огромна радост мога да споделя , че съм на 110- 200% доволен от резултатът .
На този етап вече дишам нормално , а визуално носът ми е направен
даже по-добре отколкото очаквах . Надявам се занапред , нещата да се подобрят
още . Поздрави на всички . Йеп , йеп , йеп.

VKey 19th July 2016 07:41

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809459)
Амиии пичове и момичета , вчера ми махнаха конците и се видях без лепенки . :))))
С огромна радост мога да споделя , че съм на 110- 200% доволен от резултатът .
На този етап вече дишам нормално , а визуално носът ми е направен
даже по-добре отколкото очаквах . Надявам се занапред , нещата да се подобрят
още . Поздрави на всички . Йеп , йеп , йеп.

Здравей, може ли да споделиш с нас резултата, т.е. да приложиш снимка, а също при кой се оперира и колко струваше операцията с всички последващи разходи като нощувки и храна?

Shtur4e 19th July 2016 09:32

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809459)
Амиии пичове и момичета , вчера ми махнаха конците и се видях без лепенки . :))))
С огромна радост мога да споделя , че съм на 110- 200% доволен от резултатът .
На този етап вече дишам нормално , а визуално носът ми е направен
даже по-добре отколкото очаквах . Надявам се занапред , нещата да се подобрят
още . Поздрави на всички . Йеп , йеп , йеп.

Браво, Mitkui! Радвам се за теб, ако можеш сложи наистина една снимка да видим резултата. Прибра ли се вече? Как е ситуацията в Истанбул, успокоява ли се? Колко дни точно след операцията те пуснаха (теб те оперираха на 06.07, нали така?)

gabura7 19th July 2016 13:13

Mitkui, браво! Вече можеш да си ходиш по живо по здраво с хубавия нос
А какво точно ти прави на теб доктора?

aliona 19th July 2016 14:10

Цитирай:

Първоначално написано от Ellennaa (Публикация 809448)
По принцип за лека "процедура" като сваляне на конци никъде не се слага упойка. Те си се свалят така.

Нямала съм предвид упойка, други доктори леко пръскат Лидокаин ,и конците ми бяха прераснали към месото и едната пластина,няма да пиша за каква болка става въпрос,имах чувство че и очна ябълка ми дърпат :(

aliona 19th July 2016 14:12

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 809450)
Алиона си е правила септопластика, а не ринопластика. Септопластиката е наложителна по здравословни причини основно и се поема от здравна каса. Не е просто операция, продиктувана от каприз за външния вид.
Иначе целият този feedback (както се казва на английски, не знам каква е думата на български) е редно да си бъде в темата за Асенов, а не в тази.

Елена ако бяхте чели по внимателно,нямаше да пишете пълни глупости,аз душевен проблем нямам,явно не сте запознати с термини достатъчно да знаете какво е септопластика ;)

aliona 19th July 2016 14:21

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 809453)
Някой определено има нужда да излекува душата си от злоба.

:cool_new::cool_new::cool_new:,явно самата госпожица има душевен проблем,но го преписва на други хора които не познава...

aliona 19th July 2016 14:23

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809459)
Амиии пичове и момичета , вчера ми махнаха конците и се видях без лепенки . :))))
С огромна радост мога да споделя , че съм на 110- 200% доволен от резултатът .
На този етап вече дишам нормално , а визуално носът ми е направен
даже по-добре отколкото очаквах . Надявам се занапред , нещата да се подобрят
още . Поздрави на всички . Йеп , йеп , йеп.

Честито :) :cool_new::cool_new::cool_new:

VKey 19th July 2016 14:57

Добре

VKey 19th July 2016 15:06

Четох за него


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.