Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 3rd June 2013 22:10

Моето вкостяване е по същия начин - на пипане вкостяането е повече от ляво, но на гледане си личи повече отдясно. Това е типично за вкостяванията, и на братовчетка ми е така. Просто са калциеви натрупвания с неправилна форма..

titi1 3rd June 2013 22:13

На братовчедка ти вкостяване ли е:|
Въбще не прилича на вкостяване

rimi 3rd June 2013 22:21

В анфас нищо не личи и е много хубав но в профил ме дразни страшно Аз затова си мисля че проблема е горе в страничните кости защото гърба на носа не е толкова фин колкото на Дилиана а тя се оперира след мен

Нелка 3rd June 2013 22:21

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 788396)
На братовчедка ти вкостяване ли е:|
Въбще не прилича на вкостяване

На такова го оприличаваме. Не знам, нейното е много силно изявено, може да има недовършена работа..
Вкостяването винаги го свързвам с малка бабунка, като гърбичка. Има носове, които са оле-мале, мазало, и пак ги минават за "вкостяване"... Знам ли къде е разликата?

Oompa Loompa 3rd June 2013 22:35

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788397)
В анфас нищо не личи и е много хубав но в профил ме дразни страшно Аз затова си мисля че проблема е горе в страничните кости защото гърба на носа не е толкова фин колкото на Дилиана а тя се оперира след мен

Kaто почнете да пишете глупости направо се хващам за главата ...
представи си един триъгълник и ми кажи как страничните стени се отразяват на гърба на носа ! Достатъчно е да имаш елементарни понятия по геометрия, за да можеш да си обясниш някои неща. Просто не са ти го изпили в права линия отгоре за това и така се е получило!
За мен лично проблема не е голям и ако съм на твое място изобщо не бих се притеснявала. И вече не знам за кой пореден път го казвам, че ринопластиката не е фотошоп!

diliana_mihaylov 4th June 2013 00:50

Рими, аз пък искам твоя връх. Знаеш ли как се успокоявам - че при всички положения съм по-добре от преди. Доверих се на един много добър хирург и ще продължавам да му се доверявам. В смисъл, за всички мои притеснения изпращам мейл. Другата седмица съм на контролен. Моят нос всеки ден е различен. Ту подут, ту перфектен. Днес едната ми ноздра е по-голяма. Говорих с мой познат в САЩ, който след тежка катастрофа му е възстановявано почти цялото лице. Изграждан му е нос с 10 операции. Та тай ми каза - масаж. Било много важно да се махат течностите. И да се предотврати скар тишу. На БГ е белезна тъкан - нещо такова. Носовете се променят дълго време и наистина ни е рано за констатации. Бъди позитивна и знай, че наистина имаш страхотен нос.
Относно веждите, и аз съм фен на плътните вежди. Никога не бих си оскубала моите. Плътни вежди са символ на младостта. А относно отправените критики от Bunny, не съм много запозната, за което се извинявам, но вие в качеството си на какъв експерт ги казвате тези неща? Лекар ли сте? Просто любопитство!

Oompa Loompa 4th June 2013 01:15

Не е необходими да си лекар или медицинско лице за да разбереш, че някои хора пишат абсолютни глупости.

rimi 4th June 2013 07:39

Аз нямам предвид че страничните кости са изрязани а че не са събрани достатъчно една до друга и отгоре се получава вдлъбване което се напипва като прокарам пръст по гърба на носа

rimi 4th June 2013 07:45

Дилиана и аз като тебе се доверих на 100 процента направо сега не мога да повярвам че ми се случва това Надявам се само доктора да корегира този проблем Ти като пишеш имейли отговарят ли ти веднага аз вчера пратих казаха ми че ще покажат снимките на док и ще ми отговарят надявам се това да стане скоро А за върха не се притеснявай ще ти стане страхотен сигурна съм

katerina27 4th June 2013 08:57

Знам, че не е много по темата, но, Нелс, устните ти естествени ли са, защото са просто идеални? (:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.