Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

hasibekapsiz 28th April 2013 18:45

Това е приятелката ми кояато се оперира преди две години в Истанбул
 
5Прикачено(и)
Прикачен файл 568

Прикачен файл 569

Това е приятелката ми кояато се оперира преди две години в Истанбул
от др Мухаммет Дилбер

Прикачен файл 570

Прикачен файл 571

Прикачен файл 572

Metroport Alışveriş Ve Yaşam Merkezi Metroport Busidance Kültür Sokak No:1 Kat:7 Daire:140 34880 Bahçelievler
İstanbul

тел;0090212 442 66 99
0090532 650 55 02

klarisina 28th April 2013 20:37

Кое по-точно, защото на някои от снимките е друго лице, очи и контур на устните?!

sibi 28th April 2013 20:59

И на мен ми се виждат различни, но пък на третата снимка носът е уникален!

Нелка 28th April 2013 21:48

Две различни момичета ми се виждат на мен.

Уникален е единия нос наистина.. :)

klarisina 28th April 2013 21:53

Не знам, явно в Турция са видяли, че от жадните за красиви нослета българските момичета има голяма печалба и е започнала масова кампания!!! Във фейса тече луда реклама на Авшар (на руски език), както виждаме тук Дилбер намира почва Илхан все още се губи, но той така или иначе си е един Енчев в турски вариант, така че няма да закъснее! Не че има лошо, ама като почне някой да ми се саморекламира/самопредлага и ми се повдига, а и за тия космични суми дето взимат на притиснатите до стената момичета е непочтенно!

Elly Stefanov 28th April 2013 23:24

Да, този пост си е чиста реклама, форума разрешава ли го? В Турция лекарите се рекламират доста агресивно, трябва да им кажем, че тука не минават такива.

Нели, ти как си? Пиши, като ти махне тампоните как си! И му кажи на др. Дилбер да не се излага така :)

Нелка 28th April 2013 23:50

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 786464)

Нели, ти как си? Пиши, като ти махне тампоните как си! И му кажи на др. Дилбер да не се излага така :)



Утре ще махаме тампони, нямам търпение, защото не се диша и през тях - прекалено много секрети, засъхват и става ужас.. не мога да спя. Броя часовете.

Какво да казвам аз - аз си чакам резултата! Хич не ме интересува кой каква маркетингова стратегия изполва, стига да си върши работата!


Стискайте палци и хвърляйте чоп! Това е от мен! :1229:

Elly Stefanov 29th April 2013 10:53

Нели, махнаха ли тампоните, как е нослето :):)

rimi 29th April 2013 20:43

Нелка как е положението всичко нормално ли е махнаха ли тампоните

Нелка 29th April 2013 22:11

Свалихме лонгетата, носът е много голям и безформен. Док каза, че поне 3 месеца трябва да минат за да се види нещо.

Личи си, че е повдигнат върха, чип е. Но е много голям. Иначе формата ми харесва, винаги съм искала чип нос. Придава ми по-детско излъчване.

Хора, от моя нос малък не става. Док каза, че моя нос има лимит , до който може да се реже, ако се премине, има опсаност от загниване. Поне това разбрах от превода. Дилбер е хирургът, който съм виждала да реже най-смело. Щом той не ми намали камбата, мисля, че е дошъл момента да спра да се режа и да тръгна на психотерапия.

Няма да пускам снимки още.

keery 30th April 2013 05:08

Нели , дай му време да поспадне, поне големите отоци за около месец . Щом формата му харесваш значи този път е ОК

Nose 30th April 2013 07:33

Нелка,съжалявам,че не ти изглежда малък :( Поне като форма харесва ли ти, колумелата,която те дразнеше оправил ли е я?
И аз знам,че като се пипа върха отоците са по-големи и наистина вероятно за това ти изглежда огромен.
Ти прибра ли се вече в Бг? :2012:

Ако не съм писала,аз съм на консултация при Дилбер на 16 май.Чакам с нетърпение да видя какво ще ми каже.

Elly Stefanov 30th April 2013 08:17

Нели, и аз мисля, че ще спадне и ще се смали драстично, ощемалко търпение... Nose, ри операция с консултация или само консултация?

Nose 30th April 2013 08:30

Ели,не съм събрала парите,затова само консултация ще направя.На мен ми иска близо 5000Е за ревизия,което е..... Иначе той ме пита дали не искам 2в1.Това е добър вариант наистина, за хора,които не искат да се разкарват по няколко пъти..
Ти кога щеше да ходиш?

Elly Stefanov 30th April 2013 08:33

Средата на юни съм аз, ако не беше фактора пари и аз щях да отида възможно най-рано, но... Всяко зло за добро :) нели, как уплътняваш вречето в Истанбул, излизаш ли?

Нелка 30th April 2013 08:37

Колумелата е прибрана, това супер много ме радва. Точно висящата колумела придава на лицето един леко навъсен вид. От сега си личи, че е много по-"светло" изражението. :)
Не разбирам защо Джамбазов твърди, че колумелата не се барала. След като сега успешно я е прибрал доктора?
Скъсен е на дължина. Това също е едно от нещата, които ме притесняваха.
Единствено размера. Обаче аз имам голяма глава поне, големия нос не ми стои фрапантно зле :1228:
Наистина е много подут, връхчето е доста отекло. Обаче аз си мисля, че просто имам прекалено много кожа на върха, която няма как да се свие. Просто естетически съм леко прецакана от Майката природа...
Разбира се, чакам да спада доста, но аз имам опити с ринопластики, не очакват извънземни разлики в размра. Искам поне 2 месеца да минат преди да постна снимки. Само на бъдещите пациенти на Дилбер ще пратя като придобие вид, за да са спокойни. :)

Нелка 30th April 2013 08:39

[QUOTE=Elly Stefanov;786496]Излизам до маркета и обратно. Не ставах за гледане поне до сега, и постоянно ми течаха някакви секрети. Сега махнахме лонгетата и тампоните, само с лепки и синки съм. Ще се нагримирам и днес съм на шопинг терапия! :2042:

zara_6666 30th April 2013 09:23

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 786461)
Не знам, явно в Турция са видяли, че от жадните за красиви нослета българските момичета има голяма печалба и е започнала масова кампания!!! Във фейса тече луда реклама на Авшар (на руски език), както виждаме тук Дилбер намира почва Илхан все още се губи, но той така или иначе си е един Енчев в турски вариант, така че няма да закъснее! Не че има лошо, ама като почне някой да ми се саморекламира/самопредлага и ми се повдига, а и за тия космични суми дето взимат на притиснатите до стената момичета е непочтенно!

Цените са високи за нас....за там съвсем не така и да не говорим,че никоѝ не ни кара да отиваме там да си правим носовете.За ревизии съм съгласна на 100 % че са доста високи цените,но да сме мислили преди.А Илхан съвсем не е като Енчев и кое по-точно няма да закъснее?Един няма коѝто да не е доволен.Говоря с много от момичетата които вече са били при него и после са водили маѝка,сетра,братовчедка и т.н.Реклама му правят по-скоро пациентите,но на бялото черно ли да кажат!?Факт е че за ревизии е много добър...гледала съм и съм видяла момичета с 4 та рино и човека е направил от нищо нещо!Всеки има право на мнение,но това че идват от наѝ-различни страни да си правят ревизия говори достатъчно!

zara_6666 30th April 2013 09:29

[QUOTE=Нелка;786498]
Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 786496)
Излизам до маркета и обратно. Не ставах за гледане поне до сега, и постоянно ми течаха някакви секрети. Сега махнахме лонгетата и тампоните, само с лепки и синки съм. Ще се нагримирам и днес съм на шопинг терапия! :2042:

Нелка,имаѝ търпение ще стане все по-хубав:2035:

titi1 30th April 2013 09:38

Нелка, носът със сигурност няма де по-голям като обем от преди, няма откъде да дойде допълнителната тъкан просто.

aur0ra 30th April 2013 10:25

Цитирай:

Първоначално написано от hasibekapsiz (Публикация 786454)
Прикачен файл 568

Прикачен файл 569

Това е приятелката ми кояато се оперира преди две години в Истанбул
от др Мухаммет Дилбер

Прикачен файл 570

Прикачен файл 571

Прикачен файл 572

HOLLY JESUS, а си мислех ,че моя нос ще е сложен

Нелка 1st May 2013 18:10

Деца, аз взех да си го харесвам носа :) Определено не е малък, но формата е много сладурска. А съм още с лепенки и конци.
Тази вечер ще ги махаме и тръгвам за Бг.

Дано като спадне отока да е тази форма, т.е. да не се променя много.
Предните ми операции носът беше по-добре с оток, след като спадна се разкриха причудливите форми..
Надявам се този път вече изненадите да са приятни. :)

Нелка 1st May 2013 18:19

Най си харесвам профила. Док каза, че като спадне отока ще се оформи лека извивка, която всъщност видях на снимката от операционната.
Само връхчето да се прибере!!

За малко качвам тази снимка и отивам да сваляме лепенки. :)

Nose 1st May 2013 19:03

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 786593)
Деца, аз взех да си го харесвам носа :) Определено не е малък, но формата е много сладурска. А съм още с лепенки и конци.
Тази вечер ще ги махаме и тръгвам за Бг.

Дано като спадне отока да е тази форма, т.е. да не се променя много.
Предните ми операции носът беше по-добре с оток, след като спадна се разкриха причудливите форми..
Надявам се този път вече изненадите да са приятни. :)


:2013: :girl_in_love::1229: Това исках да прочета! Лек път!
п/с Сега видях и снимката - определено е доста повдигнат,много ми харесва!!!!

Elly Stefanov 1st May 2013 19:39

Нели, носа е брутално променен от това, което беше! Наистина ти придава сладурско изражение :) лек път и от мен!

zara_6666 1st May 2013 20:47

Нели,много по-малък и хубав нос имаш ...радваѝ се:dirty_dance:

Oompa Loompa 1st May 2013 20:57

Нелке, профила е наистина хубав :) Сигурна съм че ще спадне още .
Абе ти да не си му показала моя профил ;) вече с сигурност ще ме мислят че съм ти майка :)

Нелка 2nd May 2013 00:20

Bunny, много си млада за да си ми майка, ни съ пръй! ;)

Мацки, махна конците, но пак сложи лепенка. За из път вика.. ;) Утре сутрин пътувам.

Не знам кога да се снимам. Док каза, че моя нос поне 4 месеца ще спада. Каза поне един месец да избягвам огледала, защото ме усети, че съм лабилна.. :)

diliana_mihaylov 2nd May 2013 22:11

Здравейте,
аз ще се оперирам при Др. Авшар следващата седмица. Исках да попитам оперираните при него, колко време стояхте в болницата? И кога ще мога да излизам навън? Той ми каза, че по принцип на 2 ден ще съм ок. Даже ще се върна в БГ на 3 ден от операцията и после ще отида на 8-ия за последен преглед. Стискайте палци и ще пусна снимки след това да покажа моите резултати.

titi1 2nd May 2013 22:18

Стискаме много палци и да се похвалиш с едно прекрасно носле като мине всичко! Много успех, сигурна съм че всичко ще е наред!

katia13 2nd May 2013 23:21

Nelka , много се радвам че се харесваш . Кой ден ти е след операцията махането на коците ? 7 ли ?

Нелка 2nd May 2013 23:36

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 786695)
Nelka , много се радвам че се харесваш . Кой ден ти е след операцията махането на коците ? 7 ли ?


Мерси! :*

На 7 ги махна, въпреки, че ме предупреди, че е малко рано. Просто той пътува днес за накъде, а мен не ми се стои в Истанбул да го чакам да се върне. Нито ми се махат конци в Бг предвид какво се случи с предните конци...
Дано да няма проблем.
Днес ме видаха близки и приятели. Всички са очаровани. Някои, които са запознати с цялата ми предистория, даже пророниха по сълза... Много мелодраматичен ден днес...

Диляна, успех!! Стискаме палци, макар май да няма нужда ;)

katia13 3rd May 2013 11:34

Нелка :bravo: . Сега вече са зад гърба ти лошите моменти :) и ще има само хубави :)

Нелка 3rd May 2013 13:20

Дилбер е единствения мъж, който ми е казвал, че нещата ще стават по-добре с времето, и не ме е лъгал...
Просто предните трима хирурзи ме убеждаваха , че ще става все по-добре, а носът все по-зле ставаше. Вътрешно просто не му вярвах на Дилбер, защото съм много лъгана, обаче жестоко съм подценила таланта му!
:2015: :bravo:

Не мога да повярвам каква промяна за 2-3 дни при драстично спадане на отоците. И не мога да спра да се гледам. С тази скорост, да не казвам голяма дума, има вероятност резултатът дори да надмине очакванията ми.
Физиономията ми е променена. Гледа ме друг човек в огледалото. Усмивката ми е различна....
И това е на 9-ти ден.

Нямам търпение да видя какво ще се случва от тук нататък. :2018:

titi1 3rd May 2013 16:29

Еее, това е страхотна новина:-)
Чакаме да се похвалиш и със снимки, като прецениш че е време.

Savi 3rd May 2013 20:34

Браво, Нелка много се радвам за теб!Дано да става по-хубав и по-хубав носа ти :) Така си и знаех аз, че ще стане хубав, отдавах песимизма на Дилбер на това,че имаш 3 операции преди това и той не е можел да проумее колко некадърни трябва да са неговите колеги от Бг и не са успяли цели три пъти да го смалят;)
Радвай се на новия си вид!!!
Успех на всички, които им предстои да се подложат на тази интервенция!Хубави празници!

rimi 3rd May 2013 22:06

Нелка, като ти chетях поста направо настръхнах толкова съм щастлива за теб, che изпита най на края тази прекрасна емоция да се харесаш и да останеш доволна от своя доктор аз изпитах същото- прекрасно е за такива изстрадали от некадърни и нагли ако могат изобщо да се нарекът лекари. Много се радвам за теб.

rimi 3rd May 2013 23:21

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 786693)
Здравейте,
аз ще се оперирам при Др. Авшар следващата седмица. Исках да попитам оперираните при него, колко време стояхте в болницата? И кога ще мога да излизам навън? Той ми каза, че по принцип на 2 ден ще съм ок. Даже ще се върна в БГ на 3 ден от операцията и после ще отида на 8-ия за последен преглед. Стискайте палци и ще пусна снимки след това да покажа моите резултати.

Дилиана в страхотни ръце ще бъдеш Авшар работи с уникални инструменти и усещането от този вид ринопластика е съвсем разлиchно понеже аз съм се оперирала и по двата метода това е съвсем разлиchно изживяване Няма да имаш тампони в носа аз лиchно нямах и отоци и синини дишах идеално веднага след излизане от упойката В болницата се спи една веchер на 2 ден към седем следобед те изписват и те карат в хотела поне при мен беше така Ако те интересува още нещо питай Пожелавам ти кьсмет за резултата не се сьмнявам Предай много поздрави на доктора от мен

diliana_mihaylov 4th May 2013 12:56

Благодаря за отговора rimi,
ще му предам поздрави обезателно, само ми кажи името си :2035:
На консултацията той ми каза, че няма да имам тампони. Вече броя часовете. Той каза, че от моя нос можело да стане много хубав нов нос. Надявам се да ми е първа и последна ринопластика. На теб прави ли ти модел от гипс на новия и стария нос? Казаха ми, че ще имам такива за спомен :crazylove:
Пожелавам на всички ви да се сдобиете с мечтаните нослета. А на БГ хирурзите пожелавам да се осъвършенстват, да ходят на повече обучения, за да не ни се налага да ходим в други държави.

Нелка 4th May 2013 14:13

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 786764)
Пожелавам на всички ви да се сдобиете с мечтаните нослета. А на БГ хирурзите пожелавам да се осъвършенстват, да ходят на повече обучения, за да не ни се налага да ходим в други държави.

На Бг ринопластиците пожелавам да останат без клиентела!

Съжалявам, че съм толкова крайна, но от такива арогантни , лицемерни, нехаещи и неможещи медицински лица, от тук нататък добри пластични хирурзи на става...
Освен да чакаме новото поколение.
Дилбер е на 35. Илхан и той някъде там. Те са си имали потенциала да станат брилянтни. Обученията и квалификациите са плюс само за тези, от които става нещо..

Аз махнах лепенките и не мога да спра да се гледам. Във всяка витрина, всяко огледало, направо съм във възторг! :girl_in_love:

Диляна, успех!
Нямам търпение да се похвалиш!
:good_luck:

Рими, чистосърдечно ти завиждах! И си го пожелах същото. И сега ми се сбъдва! :) :) :)
Който е минал през това, което ние сме минали, може да ни разбере. Никой друг не може...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.