Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 16th July 2013 17:59

Явно с Кларисина сме си писали по едно и също време но наистина няма проблем особено за мен ако някой ми каже че носа ми например след ринопластика е станал по грозен или ми посочи някакви кусури и ако има основание в този момент бих се ядосала единствено на доктора Но ако аз пък съм доволна и си го харесвам хич няма да се повлияя

keery 16th July 2013 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790518)
Ще отговоря набързо започвайки някак от средно странично :)
Перфекционист съм в делата си ! За носа не съм търсила, защото за 1мм наляво или надясно не бих рискувала да се обезобразя, да доста суетна съм, но не съм самоубиец (харесвам го и изглежда много по-хубав от тези на всепризнати красавици-това без грам самохвалство и пр. - само за сравнение и яснота)!

Нещо пак четете, като чели седите на таралежи! Никого няма намерение да ОБИЖДАМ и никога не съм го правила!!!

Нелс, сега нямам време, но в доста теми препоръчваш да се търси вариант навън, а човек трябва да е тъпанар, за да не заключи, че намекваш и за Турция, предвид, че си доволна за себе си!

Аз лично от видяното не препоръчвам на този етап турските специалисти, това е мое мнение и аз има право да го изкажа, защото масово хората се хвърлят в нещо и после си скубят косите!

Раби, прекалено лично си го приела - от нослетата само на Рими и Нелс ги познавам, другите само поглеждам снимките и не се затормозявам да запомня, кое е твоето и кое на Гуна, Мара и др.. ( и не мисля въобще да ти отговарям на тия пълни с жлъч и негативизъм творения)


Ето това е и моето мнение "Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва"
Къде видЕхте, че искам да вменявам комплекси и обиди просто на идея нЕмам?!
НЕПРИМИРИМА съм обаче, когато пре....таковат някого, вие ако го приемате ваше право!
(с гл.букви не крещя-подчертавам)

"НЕПРИМИРИМА съм обаче, когато пре....таковат някого, вие ако го приемате ваше право!" . А Кларисина аз като казах че некадърника Джамбазов ме обезобрази , което трудно се оправя след това и въобще случая е несравним с този при Авшар, не ми се стори толкова непримирима ?

rimi 16th July 2013 18:14

Но за пре ....баването е така. Аз пак се чувствам прецакана. Но оставам на мнение че това което правят в Турция като ринопластики е на голямо ниво, за мен те са много добри. Просто хората правят такива първични ринопластики че не ти се налага после да правиш няколко ревизии след това. На Авшар всички първични ринопластики които съм виждала са просто перфектни но явно с ревизиите човека не е много на ти.От четирите ми ходения в Истанбул ми направи впечатление огромните носове които имат и мъже и жени това е най правената операция в Турция но просто там човек се отървава от големия си нос само с една единствена операция и не му се налага да се оперира 100 пъти

rimi 16th July 2013 18:21

Кери привет прав си при мен проблема не е сериозен просто малък недостатък който дразни основно мен иначе носа ми е доста оправен след обезобразяването на Енчев Но и аз съм малко луда очакванията ми са за перфектния нос не мога да се примиря дори и с тези дребни недостатъци Кери как направи връзката с Илхан чрез имейл или с тел обаждане

Нелка 16th July 2013 18:22

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790518)

Раби, прекалено лично си го приела - от нослетата само на Рими и Нелс ги познавам, другите само поглеждам снимките и не се затормозявам да запомня, кое е твоето и кое на Гуна, Мара и др..

Ето това се искаше - заговприхме с имена. ;)

Pufpaf 16th July 2013 18:30

Във всички постове, които съм чел на klarisina в тази тема още от преди съм забелязал тази нейна предубеденост и веднага ви показвам защо мисля така:

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790518)
Имам огромни резерви за възможностите на турските "специалисти" въпреки преекспонирането им тук и не я съветвам да ходи при други турски лекари! От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми !

Кое е това, което си видяла, кое кое кое, аз искам да знам, мен темата ме вълнува ?

Цитирай:

Аз лично от видяното не препоръчвам на този етап турските специалисти, това е мое мнение и аз има право да го изкажа, защото масово хората се хвърлят в нещо и после си скубят косите!
Добре имаш си право на мнение, хубаво обаче да кажеш, кой други държава, кажи конкретен специалист, дай да видим правени носове преди и след от този специалист ?
Не го приемай за заяждане само, разбирам че всеки си има право на мнение, но в твоето просто се вижда тази предубеденост, която имаш към турските специалисти и за това си има явно причина.

Просто обосновките са ти много слаби, защото така всеки може да си говори - не ми харесва това, което видях и за това така мисля.

Нелка 16th July 2013 18:35

Още повече, че в момента сравняваме първични в България с ревизии в Турция... Разбирате ли колко е абсурдно сравнението?

Кларисина, не ме познаваш, не си ме виждала на живо - преди и сега, за това смяташ ревизията ми за несполучлива. За мен е сполучлива. Уважавам мнението ти и го приемам!

want 16th July 2013 18:52

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790455)
За това как може да изглежда една база имам много близка представа, строителен обект се докарва с пари, това софийските молове, къщите из богатите квартали и пр. да отстъпват по нещо на западните?! Тука не говорим за това колко е лъскаво едно здание, кой знае каква техника не е нужно, не са нужни скенери, лазери или примерно някаква сложна апаратура за диагностика! Става въпрос за прецизност и умения!
За възстановяването на тъкани може и да имат нещо по-добро от това в Англия, но пък английската школа не е сочена за една от водещите в световен мащаб преди нея има около 15тина държави !
Турците са спецове по маркетинг и умеят да се рекламират по света!!!
Бих посочила и още едно носле, по което толкова се прехласвате, а не е добре позиционирано и ...така, но не искам да добивам комплекси на момичето, защото не е нещо драстично и го споменам само поради факта, че ако носа беше правен в БГ веднага щеше да бъде оплют!
Аз съм перфекционист и когато правя нещо зная възможносттите си ако случайно сбъркам си признавам грешката и оценявам дали ще се справя сама или не, за да я коригирам!
Авшар трябва да направи така, че да удовлетвори негодуванието на Рими-дали ще и върне парите или ще преговарят за възможносттите на още една операция извършена от него си е въпрос на преценка на Рими! Но да гушнеш маса кинти и да се покриваш - да не споменавам какво ми е на устата, на сърцето и какво бих направила аз!

Mнението ти е направо смешно , но нямам намерение да те убеждавам в каквото и да е.
Само ще ти спомена че в Англия и Турция правят операции, за които в Бг дори не си и помислят ;) така че не става въпрос за леглова база а за възможности.
Моли се в близките 100 години да стигнем поне на половина турците по отношение на медицина.
На времето като ме обезобразиха в БГ, обиколих всички пластични хирурзи, но никой не се нае да ми оправи носа...

Pufpaf 16th July 2013 18:54

Аз пък искам да кажа, нещо друго, което може би е най важното в случая ! klarisina казва, че не е доволна от това, което е видяла, като резултат, а пък тези хора, които са се оперирали, греят от щастие и са доволни, това как трябва да го разбирам аз, че те не са перфекционисти ли, защото въобще не мисля, че е така ?

Аз бих я разбрал донякъде, но тя много добре знае какви са им били носовете на тези момичета с ревизиите, носове направени на дроб сърма и сега те са щастливи и доволни дори и да има минимални косури, което за нос кълцан 3 пъти преди това е повече от нормално.

Само при rimi не ми хареса тоя доктор най вече като отношение, но един доктор и един случай не променят факта, че там има не само много добри специалисти на носове, ами и въобще, като медицина са световно ниво.

want 16th July 2013 19:06

В никакъв случай не оправдавам доктора, но само заради един доктор да кажеш, че всички не струват си е направо глупост ;)
Кларисина явно не взема под внимание именно това, че ние сме с ревизии и то доста сложни и определено резултата никога не може да е идеален. Аз като знам какво чудовище бях, съм повече от щастлива с новия си нос, макар да имам дребни несъвършенства.

titi1 16th July 2013 20:33

Нели, кутията ти е препълнена, пращам ти ЛС, обаче не можеш да го приемеш.

ai6erasimova 16th July 2013 21:20

Nyama nisto strasni elate v istanbul ste opravim vsi4ko

klarisina 16th July 2013 21:40

Единствено май Рими е разбрала какво искам да напиша, защото дефакто ставаше въпрос точно за реакцията и последващите действия на Авшар!

Обаче съм в дива потрес как персонално сте се хванали за мен, при положение, че както и пуфпаф е написал имам отношение към работата на лекарите в Инстамбул, а не персонално към някоя от Вас!

Нелс, пак не си прочела какво съм написала! Обяснявам - отговорих на Раби, защото тя си позволява грубо да ме обижда и да ме сравнява с лисици, гущери и пр. гнусарски и злобни подмятания, а аз нея не я помня или по-точно не помня носа, за които писах, че е изместен да е нейния.
Твоя нос го помня, защото много си писала виждала съм какво бяха извършили върху теб и факта, че за мен си много красива, за това съм те запомнила, и не визирам твоя нос, като несполучлив!
В същност за нито един нос не съм написла такова нещо, тука ми заприлича на циганска махала, държите се като глутница !

Кери, писали сме си имейли и няма как да си позволя нещо споделено и видяно на лични да коментирам тук!!! Да, Джамбазов определено е сгафил, говори с него, осъди го, каквото ти дойде отвътре това направи, в правото си си да го изискваш!

И не виждам какво ви е толково непонятно в отношението ми към турците, аз не бих понесла подигравка от българин, но от някаква друга националност, направо изкрейзвам-какво да правя, патриот съм, 9 поколения назад зная рода си и никога няма да се примиря да се подиграват със сънародниците ми, където и да е по света!!!

klarisina 16th July 2013 21:46

И никога няма да напиша, че определено нечии нос има проблем, щом човека е щастлив, харесва се, не е моя работа да човъркам в психиката му, а и това не ми е приоритет!

Мога обаче да си коментирам видяното по света, у нас, по форумите и т.н., като принцип, практика, отношения и всякакви подобни некасаещи никой съфорумник персонално!

Rabiosa 17th July 2013 00:10

klarisina, именно заради неточните ти изказвания се получи това нахвърляне върху теб. Имаш и още едно такова изказване. Тогава премълчах, защото освен това, че каза, че един се е получил добре, друг е видимо несполучлив, то трети не бил по твоя вкус. Тогава премълчах, въпреки че отново просто хвърли бомбата в пространството, защото уважих вкуса ти- именно това, че даден нос не ти е по вкуса. Но ти отново хвърляш бомбата ей така, без грам да помислиш. Аз пак ти казвам- мен не ме интересува какво е твоето мнение за носа ми, а сега разбирам, че ти дори нямаш такова. Но много от оперираните тук започват да се замислят дали не става въпрос за техния нос. Всъщност на всяка и минава това пред ума. И се започва едно чудене. Казваш, че не е твоя работа да човъркаш в психиката на един човек, но човъркаш психиката на всички оперирани. Уважавам всяко мнение и всеки вкус. Не уважавам натрапването му. Тези резултати, които са постигнати в Истанбул в България НИКОГА НЯМАШЕ ДА СИ ПОСТИГНАТ. Тук говорим за по-сложни операции или за хора, които искат по-голяма промяна. БГ хирурзите показаха на много от нас на какво са способни- на пилване на гърбичка и повдигане...това е всичко.....или на окепазяване. И понеже контрираш турските хирурзи във абсолютно всички теми, щом стане въпрос, нека изясня още нещо. Когато някой от тази тема каже, да се търси за някой случай спасение в чужбина, това не е препратка за Турция. Далеч сме от мисълта, че единствените добри хирурзи са в Турция. Такива има по цял свят. Факт е, че с по-сложните операции БГ хирурзите не могат да си справят. И понеже всички в тази тема сме сложни случаи , ще си позволя да те цитирам "От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми ! ". Просто непрекъснато се изказваш твърдо против турските хирурзи, без да се аргументираш по абсолютно никакъв начин. Не си те кефят и това е, без причина. Не сме някои туркофили ,а предлагаме изход в Турция като най-добро качество, на най-добри цени и с най-малко разходи за престой, път и т.н. Случилото си с Рими не означава, че всички хирурзи са въздух под налягане.
Рими, ще помагам с каквото мога. Пиши на лични, ако имаш въпроси.

keery 17th July 2013 03:17

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790528)
Кери привет прав си при мен проблема не е сериозен просто малък недостатък който дразни основно мен иначе носа ми е доста оправен след обезобразяването на Енчев Но и аз съм малко луда очакванията ми са за перфектния нос не мога да се примиря дори и с тези дребни недостатъци Кери как направи връзката с Илхан чрез имейл или с тел обаждане

Здрасти Рими,
на този email info@rinoplasti.com ти отговаря сътрудничката му Дениз , която преди е работила при Авшар . Веднага отговарят и мисля , че ще ти съдейства по най-добрия начин. Дръж ме в течение какво става с теб и с комуникацията ти с Илхан. Ще помагам с каквото мога :)

keery 17th July 2013 03:22

@ klarisina - 2 пъти съм ходил на консултация след операцията и според него провисналата колумела не можело да се оправи . Как мислиш дали има смисъл да му позволя повече той да пипа ? Да не говорим че ми сложи на криво носната преграда и ми влоши дишането, не изпилени странични кости от който едната стърчи доста, хлътване и издълбан гръб. Пълна програма . Не благодаря не искам и на снимка да го виждам този човек, който за нито една грешка нямаше доблеста да си признае и да поеме отговорност !!!

Мечта 17th July 2013 07:50

klarisina, грешиш! Няма глутница тука.
Когато кажеш, че нечий нос "не е позициониран добре" много тънка струна дърпаш. И наистина все едно хвърляш бомба. Даже на мен ми стана неприятно, когато го прочетох, и очаквах точно такава реакция от момичетата в темата.
Просто хирургът може да оправи носа, но на вътрешното усещане му трябва време.

Хайде да върнем добрия тон в темата!

Нелка 17th July 2013 08:22

Цитирай:

Хайде да върнем добрия тон в темата!
Да. Хайде!

Нормална е тази реакция, като се хвърли нещо във въздуха.

Това ми напомня, на един постулат във Фейсбук - мине се , не мине време и все някоя госпожица си пуска статуса "Как да искам сериозен приятел, като знам вашите сериозни приятели какви ми ги пишат"
И всяка жена в листата й почва да се пита дали не се визира нейния приятел...

Та и нашата работа същата..

То дори не става въпрос за вкус тук. Аз мисля, че проблема на Кларисина е туркофобията й.
Кларисина, аз напълно те разбирам! Аз принципно ги харесвам турците, имам много добри приятели турци. Но съм краен русофоб. До степен да стана и да си тръгна ако чуя руска реч около мен. Просто ако сега седна да обяснявам какво се случва в мен при сблъсък с руската "култура", само при мисълта ми става кисело и противно на много дълбоки нива...
Разбирам българите, които изпитват такива усещания за турците, но не ги толерирам. Предвид историята ни, може дори да е по-обосновано от моята фобия... Но да дискриминираш някой само защото преди стотици години някой с неговата националност е направил нещо на някой друг... Все едно да е честно мен да ме дискриминират, защото българин е убил Папата... примерно.
Имам много добра приятелка германка, която всеки път плачеше, когато някой я разпитваше за Хитлер! До такава степен ги е срам от този период, и мисли, че хората я мразят просто защото е германка... ?!?
Аз съм на принципа да давам шанс на всеки да се докаже като стойностен или не, независимо от националността си. Дори ако е руснак ;)
С турските хирурзи видяхме, че е същото положение - Авшар отказва да поеме отговорност, Дилбер иска да поеме отговорност, без дори да съм го молила...



Аз още като я пуснах темата си знаех, че ще има доста туркофоби, които ще ми вгорчат живота. И във фейсбук в какви полемики съм влизала, защото открито защитавам турците и смятам, че нямат никаква вина за политическата обстановка в България в моемента. Поне от политика разбирам малко , защото съм работила в тази сфера. И знам колко е опасно това което се случва в моемнта в България - да се наслагва етническо напрежение! При все, че сме единствената балканска държава, която е избегнала етническите сцепления, някой много държи това да ни се случи! И повярвайте ми, това въобще не се турците!

Неприятно ми е, че засягам толкова безвкусна тема в момента, но наистина вярвам, че има резон. Предвид настроенията в моемнта.

Мариса 17th July 2013 10:21

Въпреки че не харесвам турците заявявам,че бих отишла на реконструктивна ринопластика,ако ми се налага!
А относно въпросната потребителка,която няма никакво обяснение и причина за налудничавото си мнение,можем само да се смеем.Не й обръщайте внимание,такива винаги ще има ;)Вие си знаете най-добре дали са ви позиционирани носовете и с какви резултати сте се завърнали!

foggy 17th July 2013 12:47

Това със зле позиционирания нос ми звучи като "гроздето е кисело". И мене ме хваща яд че нямам парите да се оперирам в Турция, като гледам резултатите. Изобщо не могат да се сравняват с нашите прехвалени доктори. И най-тъжното е че някой като даде парите за три ринопластики тука накрая сумата е същата, която би платил в Турция.

foggy 17th July 2013 12:51

и не мога да разбера защо има толкова злоба в раздел ринопластика - нали тука сме да споделяме опит и да си помогнем с информация. После всички се чудят защо няма снимки. Как да има - всеки предпочита да си спести злобата, нали за да се оперираш явно си имал комплекс и тия злобни коментари не помагат на никой.

klarisina 17th July 2013 13:45

Къде го чукаш къде се пука :1229:! (писах за интелигентните, който ме разбра- разбра, за другите :1206: )

ai6erasimova 17th July 2013 13:48

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789362)
Mmm pri kogo mislite da se operirate sled treta operasiya

Podobre e da platis pove4e oba4e da e ka4estveno nyama smisal ot nyakolko operasiii posle stava mn po trudno rezultata nemoje da se garantira 100 prosenta trabva da izberete pravelniya hirurg tova vse pak e nos ako iskate da idvate v tursiya sim gotova da vi pomogna imam mn poznati hirurziii

кукумицинка 17th July 2013 19:01

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 790586)
Podobre e da platis pove4e oba4e da e ka4estveno nyama smisal ot nyakolko operasiii posle stava mn po trudno rezultata nemoje da se garantira 100 prosenta trabva da izberete pravelniya hirurg tova vse pak e nos ako iskate da idvate v tursiya sim gotova da vi pomogna imam mn poznati hirurziii

То по принцип е по-добре с една операция да си решиш проблема, но понякога просто не става... Аз почти последните пари си ги дадох за операция. Към момента на операцията бях безработна с неясно бъдеще. За 1100 лева се сдобих с що-годе приличен нос, с дефекти, но по-добър от предишния, с който мога да живея поне. Със стария бях стигнала до такова душевно състояние, че просто не можех повече да живея така. Сега животът ми е по-добър. Живот и здраве, след година-две, ако все още съм на същия акъл, ще имам парите да си доизкусуря носа в чужбина. Не съм от перфекционистите явно.

P.S. Обаче, ако съм на мястото на Рими, и дам толкова много пари, със сигурност ще се газирам и ще има ривендж. Тя много спокойно го дава. Аз щях да пращам отрязани конски глави по куриер на хирурга сигурно в такъв случай.

rimi 17th July 2013 21:47

Хора дайте акъл написала съм си едно доста остро писмо само трябва да го преведа на английски и да го изпратя просто търся по отговорно отношение от Авшар и леко загатване за високата сума за моята операция и в последствие незадоволителния резултат и в крайна сметка по сериозно отношение от негова страна да го изпращам ли не знам как се процедира с турските доктори вие как бихте постъпили

Rabiosa 18th July 2013 03:01

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790636)
Хора дайте акъл написала съм си едно доста остро писмо само трябва да го преведа на английски и да го изпратя просто търся по отговорно отношение от Авшар и леко загатване за високата сума за моята операция и в последствие незадоволителния резултат и в крайна сметка по сериозно отношение от негова страна да го изпращам ли не знам как се процедира с турските доктори вие как бихте постъпили

Рими, пращай писмото смело!!! Нищо не губиш.

Нелка 18th July 2013 08:42

Рими, ако искаш прати ми го, мога да ти помогна с англиския. И не само ;)

Pufpaf 18th July 2013 11:59

Аз горещо препоръчвам да го пратиш на Нелка, дори да ти го редактира ако трябва, тя знае как да въздейства с думи. Според мен трябва написаното да се върти около, това негово обещание за 100% сигурен резултат и разбира се огромната сума. Също така е добре да споменеш, че си ходила и при други на консултация, но той е бил най категоричен, че ще го направи и за това си избрала него. Пращай го на Нелка тя ще го оформи добре в това съм убеден ! :2003:

Pufpaf 18th July 2013 12:26

Сетих се нещо, което също е доста добре да се напише, да споменеш, че имаш твои приятелки, които при други турски хирурзи и то след ревизия, като не им се е получили перфектно, доктора сам им е предложил да се направи още една операция, за да се стане както трябва.

Друго нещо много важно е, да му кажеш, че си разбрала за него в един форум в който много се пише за турските хирурзи и дори може да споменеш имена и да кажеш, че от добрите резултати, които си видяла и си чула за доброто отношение, което в България го няма, си решила да избереш турски специалист.

Просто ви давам една насока само, това за форума е хубаво да се спомене, та белким нещо се замисли, че и репутацията му зависи и от твоят случай !

Нелка 18th July 2013 13:00

аххаха
Разбрахте ли сега!? Нелката добре се справя с убеждаването! :biggrin:

Пуф, благодаря за доверието! ;)

rimi 18th July 2013 13:32

Нелка прати ми един имейл на който да ти го изпратя ти ми беше дала по рано в темата но трябва да се връщам много назад Даже ако нещо не ти хареса или решиш да добавиш изцяло ти се доверявам Много ви благодаря за съпричастността много ми помагате

Нелка 18th July 2013 13:54

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790662)
Нелка прати ми един имейл на който да ти го изпратя ти ми беше дала по рано в темата но трябва да се връщам много назад Даже ако нещо не ти хареса или решиш да добавиш изцяло ти се доверявам Много ви благодаря за съпричастността много ми помагате

Rimi, пращам ти на лс мейла ми. :) Спокич, ще оправим работата!

titi1 18th July 2013 14:48

Нека и аз кажа нещо по въпроса за нослето на Рими.
Значи, ако този хирург се запече нещо, нито го познаваме като човек...може да и направи още една операция, но дефакто нищо да не оправи.
Не е ли по-добре в случая да настоява за връщане на сумата, или на част от нея, с която вече да търси помощ от друг доктор!
Като изтъкне това, че той е обещал 100 % резултат, който се разминава с действителността, в случая мисля че ще върне сумата.
Незнам...само да не объркам нещо нещата, да не заблудя някой, обаче знаем ли го що за човек е този доктор и какво може да роди главата му при поредна операция:-(
Мен ме хвана страх нещо, понеже не очаквах такъв развой на нещата.

Мариса 18th July 2013 15:26

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 790664)
Нека и аз кажа нещо по въпроса за нослето на Рими.
Значи, ако този хирург се запече нещо, нито го познаваме като човек...може да и направи още една операция, но дефакто нищо да не оправи.
Не е ли по-добре в случая да настоява за връщане на сумата, или на част от нея, с която вече да търси помощ от друг доктор!
Като изтъкне това, че той е обещал 100 % резултат, който се разминава с действителността, в случая мисля че ще върне сумата.
Незнам...само да не объркам нещо нещата, да не заблудя някой, обаче знаем ли го що за човек е този доктор и какво може да роди главата му при поредна операция:-(
Мен ме хвана страх нещо, понеже не очаквах такъв развой на нещата.

Напълно подкрепям,аз не бих позволила втори път да ме реже,ако не е изпълнил първоначалното обещание да оправи нещата.

rimi 18th July 2013 16:38

Нелка пратих ти имейл дано да си го получила Мариса и аз не бих отишла пак при него ама вече нямам пари Следващия път ще си направя консултации и с другите двама доктори и тогава ще мисля вече какво да правя то и без това сега е рано още за каквото и да е

rimi 18th July 2013 18:05

Момичета като ми пращате на лични ме подсещайте че аз там много рядко влизам и така се получава кофти че не ви отговарям Нелка септември като се върнем в София на всяка цена ще си направим една среща и аз много искам Аз съм на морето от юли до август имаме къща тук и с децата се изнасяме за цяло лято на море

Нелка 18th July 2013 18:44

рими, и аз ти пратих мейл! Пиши какво мислиш!

Къде на морето си, може да прескоча! Пиши ми на мейла!

Pufpaf 18th July 2013 21:24

.

rimi 18th July 2013 23:05

Нелка, страхотна си много хубаво си го написала още утре сутринта го пращам. Нелка ти си както Пуф паф е казал изключително добър и отзивчив човек, каквито в днешно време се срещат все по рядко. Ти си зодия рак моите близнаци са също рак ако един ден станат хора като теб аз ще съм една много щастлива майка. Не знам дали откачам ама с твоята загриженост към мен така ме разчувства, понеже много рядко ми се случва да моля някого за услуга защото все ми е неудобно да не притеснявам хората и да не им досаждам но ти направо ме разби с една дума и ми свърши толкова важна работа за мен. Изпадам в лирични отклонения и пълня темата с излишни писаници просто за да ти кажа благодаря. Аз съм в Черноморец цяло лято ако ти е на път или ти е близо ми се обади много ще се радвам на имейла ще ти пратя телефона си.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.