Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 6th January 2016 21:10

mitkui, прав си, имаше и две момчета! Извинявам се за грешката! :D Екипът на Илхан предлага луксозни апартаменти в близост до болницата, на цена 65 евро на човек/ 75 евро за двама човека. Ако цената ви се струва висока, мога да ви свържа със Зюлейха, тя предлага квартира за 20 евро на човек. Далечко е от кабинета на Илхан, пътува се около час и половина, но пък транспортът е много удобен. А и самата тя ще ви бъде от голяма помощ, много мила и отзивчива жена е, може и да ви превежда.

mitkui 6th January 2016 21:26

Звучи прилично , ще ви се обадя тези дни , че ми изникнаха някой дребни административни въпроси , които забравих да задам на срещата . Поздрави . :)

shape93 6th January 2016 23:35

Добре, хора, бъдете малко по-конкретни, нали все пак този форум е за това.Колко ще ви струват операциите, щом са ви дали дати на 4ти януари за кога са ви, какво ще ви правят и т.н.

mitkui 6th January 2016 23:46

12000 турски лири , за първа операция .

sandy0979 7th January 2016 00:28

18 000 за първа ревизия

sandy0979 7th January 2016 00:34

Цитирай:

Първоначално написано от Lakme 29 (Публикация 807579)
sandy0979, мисля, че си на прав път. В ФБ гледах и други жени от Австралия, Англия и др. западни държави, които са се оперирали при него. Ясно е, че от една страна това е т.нар. здравен туризъм ( цената ), но резултатите бяха добри. В САЩ много ли е скъпа ринорластиката, защото там със сигурност специалисти имат. Иначе аз живот и здраве ще съм есента, така че ще се радвам да споделиш опит :)

Лакме след голямо обикаляне и сравняване Илхан единствен е правил носове които се доближават до желанията ми. В Америка ревизията е около 10-15 000$ ,почти толкова ще изхарча и Аз за илхан,но това не е фактор.търся НАЙ-ВЕЧЕ естетически изпипан вид.

shape93 7th January 2016 12:01

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 807585)
12000 турски лири , за първа операция .

А какво ще ти прави и горе долу след колко време ти е датата.
Питам защото и аз вече имам парите...обаче не знам как ще стане с отпуската и още много се колебая между Дилбер и Илхан.

mitkui 7th January 2016 13:46

Изкривена носна преграда / почти не мога да дишам през лявата ноздра /+ козметично изправяне. Насрочихме дата за 20.07.2016 , като престоят ми в Истанбул трябва да е между 16.07 - 02.08 , тъй като преди операцията има две консултации .

Justified 7th January 2016 15:13

Здравейте, момичета ( и момчета, де),
И аз бях на консултацията при д-р Илхан. Моята операция е през Юни. Ще ми бъде първа и цената е 12 000 т.л. Моят нос е леко крив, с гърбица и паднал връх. Тоест, трябва да се работи по всичко! Имам крива носна преграда, но това не сме го обсъждали с доктора на тази консултация. В общи линии той ми обясни, че няма смисъл да говорим за носа ми сега, защото когато отида за операция ще имаме 2 или 3 консултации, на които ще говорим само за него. Помолих го да не стоя много време в Истанбул и престоят ми ще бъде 12 дни. Сигурно ще ви прозвучи смешно, но един от най-големите проблеми за мен е факта, че 2 месеца след операцията не бива да пуша, а аз пуша доста. Притеснявам се, че покрай страха и нервите, които неминуемо ще ме обземат, ще ми се пуши още повече.
Колкото до разликата между Илхан и Дилбер, не съм се интересувала от Дилбер, защото още в началото бях попаднала на някакви негативни мнения и се уплаших. За Илхан не съм прочела нищо негативно. Не знам дали е някаква помощ, но това е всичко, което знам.
Мога да ви кажа защо изобщо реших да се оперирам в Турция. Отидох на една консултация при виден столичен хирург, за която платих 50 лв. и която продължи около 2-4 минути. Каза ми: "Ще ти направя какъвто нос си поискаш.", а когато попитах за пушенето, отговорът беше: "Пуши си, не ми пречи!". Помня ясно как след въпросната консултация се обадих на майка ми и казах: "Някога хвърляла ли си 50 лв. през прозореца? Аз току що го направих..."
Това е всичко, което се сещам да ви кажа, дано да съм полезна по някакъв начин. Ако има нещо, което пропускам, питайте. :)
И искам още веднъж да благодаря и тук на Мартина, която ме записа за консултацията и отговоря на всичките ми въпроси, колкото и нелепи да са те! :)

dessi_999 7th January 2016 16:51

Здравейте. Аз ,моя приятелка и мъжът ми ,който беше само за изкривена преграда се оперирахме при Дилбер и смея да твърдя че лекаря постигна стахотен резултат при нас,който с ръка на сърцето мога да кажа че надмина всичките ми очаквания. Също така докато бяхме там и ходихме на прегледи видях около 10 негови пациенти ,всички с много добри резултати.Така че не може да се каже кой е по добър и двамата имат много добри резултати .Всеки трябва сам да си прецени,за мен лично Дилбер е стахотен избор цената е по достъпна и не се чака толкова време .Дано всички имат късмет , защото и най добрите правят грешки.Все пак трябва да имаме реални очаквания за това как да изглеждаме.Успех на всички :)

mitkui 7th January 2016 19:22

Justified , аз също пуша като комин . Обаче помисли , това е една добра причина да спреш цигарите . :) Поне за два месеца .

Chocolate9 7th January 2016 20:47

Цената за първа ринопластика при Илхан до ноември 2016г. е 12 000 турски лири. След ноември ще стане 14 000. Всички, които дойдоха на консултациите в София, видяха, че докторът много си размести графика и даде много ранни дати, на всички за тази година, на някои дори и в близките месеци. Хубавото е, че от сега нататък ще идва в София за консултации на всеки 2-3 месеца, така че след операцията на никого няма да се налага да ходи до Истанбул повече! :) Планира следващата си визита началото на април месец. Не се притеснявайте да ми задавате каквито и да е въпроси, вече официално съм част от екипа на Илхан, така че това ми е задължение! :)

simona_80 11th January 2016 22:03

4Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 807442)
Симона80 ако все още влизаш във форума ще ни зарадваш ли с някоя нова снимка на нослето. Променили се, спаднаха ли оттоците? Може и на лични.

Момичета, по-рядко влизам вече във форума, но все пак намирам време да ви чета :)
Eто малко нови снимки от мен. Нослето стана на 3 месеца и половина.
Отока между веждите спадна драстично и се изфини доста, но върха ми е още много подут и чакам да спада

simona_80 11th January 2016 22:16

Сега с риск да ме наплюете тука всички, ще си призная, че аз изобщо не съм спирала да пуша.
Сутринта преди да ме оперират пуших, а първата цигара след операцията запалих още на следващия ден, малко след като ме изписаха. Не се гордея, обаче не издържах ...

Justified 12th January 2016 00:45

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 807632)
Сега с риск да ме наплюете тука всички, ще си призная, че аз изобщо не съм спирала да пуша.
Сутринта преди да ме оперират пуших, а първата цигара след операцията запалих още на следващия ден, малко след като ме изписаха. Не се гордея, обаче не издържах ...

Докторът знае ли? :D И извинявай, че те питам, но по колко цигари на ден пушеше след операцията?

sandy0979 12th January 2016 00:51

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 807595)
Цената за първа ринопластика при Илхан до ноември 2016г. е 12 000 турски лири. След ноември ще стане 14 000. Всички, които дойдоха на консултациите в София, видяха, че докторът много си размести графика и даде много ранни дати, на всички за тази година, на някои дори и в близките месеци. Хубавото е, че от сега нататък ще идва в София за консултации на всеки 2-3 месеца, така че след операцията на никого няма да се налага да ходи до Истанбул повече! :) Планира следващата си визита началото на април месец. Не се притеснявайте да ми задавате каквито и да е въпроси, вече официално съм част от екипа на Илхан, така че това ми е задължение! :)

chocolate имаш ли идея има ли други пациентки за началото на май месец?

simona_80 12th January 2016 08:22

Доктора знаеше, че пуша. Предупреди ме, че цигарите ще удължат възтановителния период и толкова, все пак отговорността си я нося аз. Първите дни по 2-3 цигари, защото ме беше страх, а и бях отпаднала...

Chocolate9 12th January 2016 14:44

sandy0979, има 2 за края на април месец.

anich4ka 12th January 2016 22:17

Здравейте :)

Трябва да кажа, че аз също съм с много добри впечатления след срещата си с доктор Илхан в София и съм още по- нетърпелива за операцияата си!

Днешните събития обаче са много обезспокоителни и ми става все по тревожно за това пътуване до Истанбул... Макар че никой никъде не е застрахован...

Моя колежка например ходи за 4 дни в Париж почти след атентатите и ми каза с абсолютен позитивизъм и доза непукизим: "На кой каквото му е писано"

В какъв свят живеем!

surita 79 14th January 2016 15:46

2Прикачено(и)
Здравейте,минаха 7 месеца от моята втора ревизия при др.Илхан.Имам леки забележки но носа има още да спада и се надявам да се оправят

Chocolate9 14th January 2016 20:07

Здравейте, момичета и момчета. Да ви кажа, че имам проблем с вайбър на телефона и не мога да го инсталирам повече по някаква причина. Все още го имам на лаптопа, така че мога да пиша там, но отговарям по-бавно. На когото му трябвам спешно, може да ми пише в whatsapp на същия номер 0877909255. :)

Shtur4e 14th January 2016 23:45

Такааа, след дълго мислене и препрочитане на теми във форума за хирурзи от близо и далеч, най-накрая и аз се записах за консултацията на Илхан през април. Чакам с нетърпение!

simona_80 16th January 2016 18:54

surita 79 , нослето изглежда много добре. Какви забележки имаш ?

surita 79 17th January 2016 15:15

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 807710)
surita 79 , нослето изглежда много добре. Какви забележки имаш ?

Благодаря simona_80, имам на връхчето като леко хлътнало и точно до него ми е по -топчест върха за разлика от другата половина .И горе между очите от дясно имам повече надуто,незнам кост ли е оток ли е.Но мойта кожа е много дебела и като цяло има още да спада носа

dessi_999 19th January 2016 00:05

Момичета,може ли някая от по отдавна орериралите се да каже кога спадат напълно отоците.Аз съм на 2 месеца и половина и се чудя има ли още да спадам.

Chocolate9 19th January 2016 16:21

dessi_999, имаш още много да спадаш. :)

simona_80 22nd January 2016 20:17

И аз нямам 4 месеца още и усещам върха си подут. Знам, че имам да спадам още ....

gabura 25th January 2016 16:40

Здравейте, аз съм нова тук, обмислям вариант за ринопластика в Турция и много се чудя между Илхан и Авшар. Разбрах от вас, че Авшар взима около 7000Е за първа операция, а колко взима Илхан? Те не са май УНГ специалисти, което не е ли малко притеснително? Иначе мислех за др.Асен Асенов, той е УНГ. Турските хирурзи са само пластични, нали, като Енчев? Както и да е, ориентирала съм се натам. Колко ходения има? Един път за консултация и после вече за операцията, нали? Моят нос криви наляво като съм в анфас, иначе е прав с много малко изпъкнало хрущялче, което не ме вълнува. При мен как би била операцията, за да се центрира носа ми в средата на лицето? С чупене и после наместване наново ли според вас? И услугите на Зюлейха мога ли да ползвам , независимо кой от двамата доктора избера?

gabura 25th January 2016 16:42

И още един въпрос- кой от въпросните двама лекари е по-добър по моя проблем с наместването на носа в средата , осевата линия на лицето?

Chocolate9 25th January 2016 22:01

Здравей, gabura. Аз мога да ти кажа само за д-р Илхан, защото само за него имам информация. Той е УНГ специалист, не е само пластичен хирург. При него първата ринопластика струва 12 000 турски лири. Тази цена е валидна до ноември 2016г. След ноември ще бъде 14 000 турски лири. Тъй като д-р Илхан има много пациенти от България, ще идва в София да провежда консултации на всеки 2-3 месеца.Безплатни са. Беше тук януари, следващите консултации ще бъдат април месец. Това означава, че не е нужно да ходиш 2 пъти до Истанбул, а единствено за операцията. Ако желаеш да те запиша, можеш да ми пишеш във вайбър на 0877909255. Относно въпроса ти за това дали трябва чупене - не, не трябва. Носове чупят единствено в България и ако изчетеш цялата тема, повярвай ми ще се откажеш и от Асенов, и от Енчев и от когото и да било друг български некадърник! Д-р Илхан работи чрез ултразвукова техника, която не наранява меки тъкани. Съответно и възстановителният процес е много по-лек и бърз, няма никакви синини. Услугите на Зюлейха можеш да ползваш, когото и да избереш. :)

gabura 26th January 2016 11:37

Благодаря, Chocolate9, аз още вчера те открих във вайбър и се записах за консултацията на д-р Илхан. Още по-щастлива съм, че е и УНГ специалист , разгледах и нослетата, които е правил и сега мога единствено да очаквам срещата с вълнение и да се надявам, че всичко ще е ОК и ще мога да се оперирам и аз и да се харесам най-важното след това. Сега ми е много по-спокойно, когато вече съм взела решение на кой да поверя носа си:)

chikitaa 29th January 2016 12:53

Chocolate, радвам се че вече си част от екипа на д-р Илхан :) По-напред бях писала, че имам час за ноември. Съответно и консултация три дена преди риното. Мога ли въпреки, че ще имам консултация в Турция, да ида април на една такава в София? И там може ли на място да ми направят фотошоп, за да придобия представа какъв ще е бъдещия нос и дали ще покрива очакванията ми?

Chocolate9 29th January 2016 16:17

chikitaa, разбира се, че можеш да дойдеш и април месец. Пиши ми във вайбър на 0877909255 и ще те запиша. Тук в София няма да ти направи фотошоп, но на консултацията преди самата операция ще ти направи, не се притеснявай! :)

Chocolate9 20th February 2016 20:36

Здравейте на всички. Имам добри новини! Очертава се следващото посещение на д-р Илхан в София да е по-рано от очакваното! Ако се съберат достатъчно хора, ще проведе консултации през март месец. Моля желаещите за записване да ми изпратят съобщение в whatsapp na 0877909255 (имам проблем с вайбър на телефона) или в българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/

dessi_999 24th February 2016 21:19

Здравейте! Имам новина за всички който се интересуват от доктор Дилбер.Поради големия интерес доктора ще бъде тук за безплатни консултации през месец май.Всички който искат ,могат да дойдат на безплатна консултация.Също така могат да дойдат и всички оперирани на контролен преглед.Телефона на който можете да се запишете е 0896629990.Пишете ми по вайбър или уотс ап. :)

chikitaa 27th February 2016 09:48

Супер.
Chocolate9, ще ти пиша в страницата му.

anich4ka 7th March 2016 23:26

Здравейте, момичета!

Малко позатихна тук напоследък...

Исках да се консултирам с тези, които имат и други интервенции.
Искам да си слагам хиалурон в устните и се чудя дали не е по-добре да изчакам и да го направя след операцията.
Моя приятелка скоро се оперира и имаше визуално леко издърпване на горната устна, та си мсля дали риното не е по-добре да предхожда устните...

Klementine 10th March 2016 17:39

Anich4ka, аз имам хиалурон в устните и ми предстои ринопластика. При мен резултата не е много добър и обмислям вариант за премахване. Трябваше да изчакам да мине риното. Но при мен не е поставен добре, въпреки че го правих при препоръчана дерматоложка. Писах ти повече на лични.

anich4ka 12th March 2016 00:07

Цитирай:

Първоначално написано от Klementine (Публикация 808204)
Anich4ka, аз имам хиалурон в устните и ми предстои ринопластика. При мен резултата не е много добър и обмислям вариант за премахване. Трябваше да изчакам да мине риното. Но при мен не е поставен добре, въпреки че го правих при препоръчана дерматоложка. Писах ти повече на лични.

Klementine, благодаря ти много :) Писах ти на мейла.

sandy0979 12th March 2016 13:38

Момичета може ли координати на г-жа Зюлейха,защото смятам да се възползвам от нейните услуги.Благодаря!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.