Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Почвам диетата Зоната!!! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3796)

sneji_suni 1st April 2007 17:37

Почвам диетата Зоната!!!
 
Кой е със мен,заедно да я почнем :)

blagovest 1st April 2007 17:56

Re: Почвам диетата Зоната!!!
 
Цитирай:

Първоначално написано от sneji_suni
Кой е със мен,заедно да я почнем :)

И аз мисля да я почна....

apoklistika 1st April 2007 18:09

Re: Почвам диетата Зоната!!!
 
Цитирай:

Първоначално написано от blagovest
И аз мисля да я почна....

За теб май няма помощ :?

ribka 1st April 2007 18:14

"Зоната" е начин на хранене,бих казала,не е диета.

Nosferatus 1st April 2007 18:43

Re: Почвам диетата Зоната!!!
 
Цитирай:

Първоначално написано от blagovest
Цитирай:

Първоначално написано от sneji_suni
Кой е със мен,заедно да я почнем :)

И аз мисля да я почна....

Вземи се в ръце бе, мой човек :). Гледах ти диетата в бб-тийма и се фанах за главата ! Вземи малко червено месо, пилешко, риба, повече мляко и млечни продукти !

blagovest 1st April 2007 23:07

Re: Почвам диетата Зоната!!!
 
Цитирай:

Първоначално написано от Nosferatus
Цитирай:

Първоначално написано от blagovest
Цитирай:

Първоначално написано от sneji_suni
Кой е със мен,заедно да я почнем :)

И аз мисля да я почна....

Вземи се в ръце бе, мой човек :). Гледах ти диетата в бб-тийма и се фанах за главата ! Вземи малко червено месо, пилешко, риба, повече мляко и млечни продукти !

Млечни ям много...като извара,мляко всякакво и кисело и прясно...
Виж за червеното месо си прав!
Мерси!
А за диетата мисля ,че е начин на хранене а не толкова за отслабване...по скоро да се чувстваш по-добре! :wink:

ron_da 2nd April 2007 11:14

Аз отдавна я практикувам, но много се радвам, че има нови последователи :D Трудно беше да я почна и нямаше кого да попитам, а да си бъдем честни то си е сложна работа. Но сега ще може да си споделяме я рецепти, я продукти ... Стискам палци и да Зоната е начин на хранене според някои и начин на живот, но каквото и да е действа :!:

sneji_suni 2nd April 2007 15:24

за зоната
 
Момичета как сте.Аз взех вече да свиквам със режима.Даже си готвих лозови сърмички според ЗонатаVСтанаха точно за обяд ивечеря.Ако искате рецептичка,ще дам.Кажете ми как се оправяте със сладкото и хлебеца.А супичките-готвите ли :)

ron_da 2nd April 2007 16:55

Аз лично не се лишавам нито от сладко нито от хляб, а просто ги "смятам" така че да постигна необходимото съотношение В М Б. За хляб ям бонус energy. Стават чудни сандвичи. Обаче не знам ти коя Зона правиш, някаква определена с дадени менюта и т.н. ли? Защото аз сама си ги съставям и изчислявам отделните компоненти.

ribka 2nd April 2007 19:47

След Великден мисля пак да почвам.Понеже сега правя на Байкова,та като я свърша и тогава.Помня,че бях постигнала много добри резултати,докато постепенно-постепенно не почнах пак да ям какво ли не.
Иначе аз си бях взела българския вариант на книгата "Ние и Зоната".Вътре имаше доста интересни рецепти.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.