Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Как се гримирате? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9326)

IoNiToO 2nd August 2009 22:34

Как се гримирате?
 
Такаа! Ще се радвам, ако тук напишете всяка стъпка от вашето гримиране. Какви продукти използвате за идеалния грим и в каква последователност го нанасяте.

want 2nd August 2009 23:26

Спирала и малко гланц за устни :)

diadora 3rd August 2009 06:13

Малко сенки на очите-цвят ванила , малко спирала ,молив за устни и гланц. Понякога лек руж :D В тази последователност .Време - 5 мин :D

stiuardka 3rd August 2009 06:51

В ежедневието и аз предпочитам лекия грим - малко спирала,молив и гланц :)

xxxxx 3rd August 2009 08:31

На месец я се гримирам веднъж, я не, но все пак когато се реша, идеалният грим за мен включва - лек крем за лице - в момента съм с Планте Систем и съм много доволна. След него нанасям коректор по всичкви розовеещи, синеещи и там каквито са се появили петънца - антибактериалния на Манхатан. Също така от него нанасям и под очите, за да изсветли. Така очите изпъкват и се отварят повече. Нанасям балсам за устни - нямам любима марка. Понеже червилата ми стоят много тежко, когато искам да придам цвят, очертавам устните, а след това ги попълвам със същия молив. Отгоре отново нанасям балсам, за да направи цвета равномерен. Очите почти не ги пипам, но все пак съм установила, че леко опушеният грим ми стои сравнително добре. Затова долните клепачи съвсем леко очертавам с черен молив и то във външната им част, след което с четчица внимателно размазвам, изтегляйки към слепоочията. На горните смесвам светлосиви и светлокафеви сенки, които по-скоро нанасям като много дебела линия на молив.

heavenkata 3rd August 2009 15:55

Като излизам и то не винаги се гримирам.
Крем за лице ( за да се размазва по-лесно всичко после ) -> Фон-дьо тен на Ейвън ( слагам малко, колкото да ми се изравни тена ) -> Спирала ( с четката от Maybelline Define-A-Lash ръчкам в една двойна на Лореал ) -> гланц ( първо един леко розов и плътен и после течен безцветен ) :wink:

* Понякога се слагам и молив за очи и ги подчертавам страхотно ( макар тази снимка да е отвратителна ), но после много ми сълзят и гледам да избягвам.

Danito:) 3rd August 2009 16:13

Рядко се гримирам с нещо повече от спирала и гланц.Ако все пак реша първо слагам пудра с блясък(не е покривна,по-скоро за блясък на лицето),черен молив(много съм доволна от автоматичния на Ейвън),руж(Буржоа),гланц за устни и рядко сенки.

Monique 4th August 2009 03:13

фондиотен Dior - след това си рисувам веждите със светло кафяв молив Bourjois - слагам черна
линия and im done. :cool:

Lilith 4th August 2009 09:21

Преди не се гримирах изобщо, напоследък съм редовна :D Използвам задължително руж Bourjois или бронзиращи перли на скулите, спирала, балсамче за устни. В жегите използвам и минерална пудра върху Т-зоната.

Оnly 4th August 2009 17:02

Основното при мен е , че разнасям сенките с пръст , а не с апликатор . Руж лятото не ползвам , ако ползвам - съм без сенки , но с молив и спирала . Червилото ми е обикновено с цвят , който прави зъбите да изглеждат по-бели . Балсам за устни не обичам . :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.