Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   КОНКУРС - 'Най - яко зарязване на гадже' (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11934)

fiona55 6th April 2011 08:11

КОНКУРС - 'Най - яко зарязване на гадже'
 
Хайде, всеки от нас е късал с някого. Споделете най - интересните си случки, как зарязахте последното си гадже или кое е най - якото скъсване, което сте предлагали на някого. :)
Моите са доста пикантни, хубавото е, че пичлетата си го заслужиха, след това почувствах ужасното облекчение, но повече искам да чуя вас, да видим кой ще е на върха :2052:

Неспокойната моторетка 6th April 2011 09:40

Цитирай:

Първоначално написано от Noela (Публикация 731625)
[COLOR="Red"]пичлетата си го заслужиха

Пичлетата винаги го заслужават! А пичитлетчиците са невини в 99,99% от случаите. Аз пък за зла слука случих на номера 0,01%. Та се наложи да ставам лош. То не че съм много мил и симпатичен, но не обичам да се стига до кривака или до кухненския нож. В конкретния случай- употребих "македонския ултиматум" и се бях приготвил да произвеждам огнестрел.... Абе лошо.. Тежката врата на Централния кауш направо ми смигаше и ме канеше "Моля, заповядайте"...

ЛИСКУ 6th April 2011 09:48

Нещо нищо не разбрах от историята на Дезиро...:-)

Неспокойната моторетка 6th April 2011 09:53

Кое не ти е ясно? За македонски ултиматум ли? Или за това че не съм симпатичен? Определено НЕ съм.

mishelle1607 6th April 2011 09:58

Ами аз винаги съм се стремяла да няма ексцесии,истерии,простотии ....казвала съм в прав текст,че няма смисъл да подължаваме.Когато съм стигала до този момент, е изчезнала страстта и сексуалното желание от моя страна

Неспокойната моторетка 6th April 2011 10:12

Значи не сте стигали до македонския ултиматум?

fiona55 6th April 2011 10:16

И аз като Мишел не си падам по цирковете, има случаи, в които обаче и да не искаш се случва. Примерно ако другия няма против тях. Когато се разделям с някого започвам бавно и полека да се отдръпвам докато съвсем изчезна, или направо му казвам не се получава, случвало ми се е да мислят, че се шегувам. Последния, с който се разделих стоя пред вратата ми цяла нощ и сутрин и ми правеше 'серенади', което ми беше супер смешно... пуснал Майкъл Джаксън и прави лунната походка на улицата с две повехнали рози в ръка - бяла и червена. :D Ужаст! И си викам, тоя уж скърбеше...
Натирих го след 2 часа рев и до там беше... толкова месеци се борех, накрая като почна да ги редува едни обиди, ту к*рва ме нарича, ту ми се молеше да не го напускам... Това бе една от причините - нулево уважение...
После идва и ме следи и ми оставя някакви смешни бележки с надпис нашите букви с + между тях = любов като от детската градина... Аааа, всякакви индивиди ги има...
Дезиро е случил на мадама, обаче... да ти имам късмета. То не че моя е по - различен де, как ги привличах такива не знам...

Неспокойната моторетка 6th April 2011 10:22

Цитирай:

Първоначално написано от Noela (Публикация 731643)
Дезиро е случил на мадама, обаче...

О да! Случих на мъдама! Мъдеама отвсякъде! С времето се усетих, че до всяко отверстие е стоял дежурен по един Ташо.

fiona55 6th April 2011 11:41

...кофти личност. Добре че си и показал пътя...

daliq 6th April 2011 12:55

Бързо , лесно и просто , патент .... първа среща , най много втора , говорят ти за звездите и зодията ти , или за последното избухване в най пичарския клуб, извиняваш се учтиво отиваш до тоалетната и не се връщаш.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.