Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

mitkui 22nd July 2016 23:06

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809554)
Aко ни спрат в Турция както носим и пари, как ще докажем къде отиваме? Напълно е възможно да ни арестуват там и как ще се оправяме?

Мадам , спри да се филмираш . :) Къде смяташ , че ще те спрат ?
Според мен нещата доста се преекспонират по медиите . Турците
Продължават да пият чай и да пушат наргилета , и т.н .
Просто недей да носиш провокативни материали против Ердоган , както
и открито да го оплюваш по улиците :)))))))

aliona 23rd July 2016 00:00

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 809514)
Много правилно решение си взела. Пожелавам ти всичко да се оправи и отново да се чувстваш пълноценен човек. Ужасно е да идеш за една рутинна операция като септопластика и да получиш това. Лошото е, че с толкова здравословни и естетически щети най-вероятно ще ти искат цена на ревизия, въпреки че на теб дори първа ринопластика не ти е правена. Но пари се печелят, а здравето е най-важно. Ако Илхан те обнадежди, че нещата са поправи, няма какво да му мислиш. Недей да рискуваш пак в България, не мисля, че има кой да ти направи успешно толкова сложна операция. Успех!

Благодаря много за хубави думи,абсолютно съм съгласна с теб че в България няма кой да ме оправи тези поразии,абсурд,категорично съм се отказала да стъпвам при който и да е тук,само че имам малка дилема сега между Илхан и Дилбер,и двама са уникални специалисти,но нослета на Дилбер по вече ми харесват :) :)

aliona 23rd July 2016 00:05

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809515)
Aбсолютно съм съгласна със Starless, да се пооправиш с тези мазила и да отидеш на консултация при Илхан.
Тук няма на кой да се довериш, а Илхан е и отоларинголог. Аз затова избрах него.

То и Дилбер също отоларинголог,и двамата работят с ultrasonic rhinoplasty и като гледам отзиви и двамата са много добри,аа да видим при кой сега :D

aliona 23rd July 2016 00:15

Цитирай:

Първоначално написано от Yanasim (Публикация 809538)
Aliona, моето положение е същото като при теб. От операцията ми при Асенов мина повече от година и дишането ми е като на 5-6 месец. Повече не се подобри. Илхан ми даде дата за ноември, точно година и половина след първата и живея с такава надежда, че ще дишам нормално. Дано нещата в Турция не се влошат.

Ужас,стискам палци да се оправиш напълно,добре че тези турски доктори,че иначе не знам какво щяхме да правим :( и аз първо много се паникьосах относно случилото се в Турция,но слава на бога че по вече излезе лъжа и както винаги медиите изкривяват и преувеличават нещата.Чакам с нетърпение да дойде септември да мина консултации в София

alien01 23rd July 2016 06:53

:)

mitkui 23rd July 2016 07:27

Напротив , в момента при Илхан е малко по-скъпо , освен това операциите поскъпват .
Както бяхме писали на ст.251 , в момента цената за операция при др. Илхан е 12000TRY , от Ноември ще бъде 14000 TRY , а доколкото ми е известно за Май месец следващата година ще е 16000 TRY . За информация за др.Илхан се обърни към Chocolate9 , а за др. Дилбер , мисля
че свръзката е dessi_999 . На мен престоят ми излезе между 1500 - 2000 лв. , като бях отседнал при Зюлейха .

mitkui 23rd July 2016 07:55

Някой опериран би ли споделил , каква козметика е ползвал след операцията , освен слънцезащитен крем . Благодаря .

anich4ka 23rd July 2016 10:39

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809557)
Мадам , спри да се филмираш . :) Къде смяташ , че ще те спрат ?
Според мен нещата доста се преекспонират по медиите . Турците
Продължават да пият чай и да пушат наргилета , и т.н .
Просто недей да носиш провокативни материали против Ердоган , както
и открито да го оплюваш по улиците :)))))))

Като отворя форума и търся позитивизма ти! :)

Аз летя за Турция след 20-ти дни и всичките ми колеги се изредиха да ме питат "ти не се ли отказа".

Не съм се отказала, искам да дишам и да усещам аромати :D

Така че, Cheers, както се казва :1229::1229:

anich4ka 23rd July 2016 10:55

Цитирай:

Първоначално написано от stefi93 (Публикация 809561)
Гледах страниците и на Дилбер и на Илхан и наистина и двамата са много добри. Правят съвършени носове. Като прекарам час - два в гледане на тяхната работа и после се върна на снимки от работата на Джамбазов, Енчев и други направо оставам потресена и клатя глава в неодобрение... Ако трябва да съм честна аз малко повече клоня към Илхан, по - евтино е, качеството е високо.

Може ли някой да ми каже, в случай, че вече имам парите, как започва всичко, т.е. към кой да се обърна да си запазя час, какви са стъпките, горе - долу след колко време ще има час за преглед и операция за мен и т.н.
Също... много искам да знам след като при Илхан операцията е 7500 лв г/у колко пари ще са ми нужни за тези две седмици, около 10 хиляди лева общо стигат ли, при положение че ще търся възможно най - евтиното, не търся лукс, а просто някъде да прекарам времето?

Някак ми е гузно да похарча толкова пари за себе си, все си мисля колко подаръци мога да направя на близките си и дори да ги заведа на Малдивите... Не знам дали ще се реша, защото майка ми много настоятелно ми намила, че е против тези операции, очевидно ако се реша няма да има подкрепа от никой, ВИЕ ИМАХТЕ ЛИ ПОДКРЕПА или тръгнахте така, сами, без някой да одобрява това ваше решение? Аз имам много силна връзка с близките си и затова мнението им е важно за мен.

Благодаря предварително на хората, които ще отделят минутка да ми отговорят.

И малко off topic, може би - когато бях тийнейджърка обичах да си слагам очна линия. Майка ми винаги казваше "слагай само спирала, тази линия те прави с много строго изражение и нещо не ми харесваш така". Сега си изясних кое е правило изражението ми остро, но дори и тя не го е осъзнавала - острия ми нос с гърбица. Един по - малък и не гърбав нос съвсем омекотява чертите на лицето.

Аз много плача когато си представя, че мога да имам красив нос. Понякога сънувам, че съм минала операция и като се събудя плача.

И аз много се чудех между Илхан и Дилбер. И аз също мисля като mitkui, че при Дилбер е малко по-евтино. Нека някой запознат да каже каква е цената при него.

Разбира се, че е важно хората до теб да те подкрепят в нещата, които правиш, но ти самата трябва да можеш добре да им обясниш защо това, което правиш е важно за теб и заедно с това да им кажаш и колко ти е важно да имаш подкрепата им, най-малко за да ти е по - леко :)

Аз лично ще пътувам с майка си. Идеята първоначално беше тя да види Истанбул покрай моето пътуване, но сега няма да я разхождам особено...

И накрая, знак как може да прозвучи това, което ще кажа, идвайки от човек, който е пред операция, но хората много често не забелязват онова, което ние виждаме като недостатък в себе си и по- важно е каква харизма имаш. Фокусирай се и изкарвай на преден план, онова, което хората харесват най-много у теб и ще дойде моментът,в който ще коригираш това, което теб самата те тормози и ще бъдеш 100% доволна. Използвай позитивната енергия за твой най-добър приятел докато случиш това, което си си наумила :)

ПС
Аз се реших Август миналата година и чакам почти година вече. Като всяка цел, просто трябва да решиш какво точно искаш и да си поставиш срок с точни изисквания :)

anich4ka 23rd July 2016 11:03

За тези, които тепърва ще пътуват и търсят качество + цена за престоя си, добра опция е Airbnb. Аз вече бях платила за хотел, когато намерих този сайт, иначе щях да се възползвам.

Има апартаментчета буквално на преки от Илхан (вероятно и Дилбер). Дори попаднах на коментари за апартаментите, които разглеждах в последствие, от хора, които казват, че са били в района за малка операция и са отседнали заради удобството на разположението :)

Ето и линк към сайта: https://www.airbnb.com/


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.