Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Има ли форума нужда от модератор? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8839)

misheto7 15th May 2009 22:03

Има ли форума нужда от модератор?
 
В последно време ми прави впечетление ,че във форума е малко как да кажа -неподредено.За щяло и не щяло се пускат нови теми вместо да се пуска търсачка ,пише сена латиница на шльокавица и всякакви познати и непознати езици и т.н.Льофи няма време по цял ден да виси тук за да разчиства с метлата и се замислих няма ли да е добре форума да има модератор.Прави ми впечетление ,че преди когато е имало такива е било по-подредено :roll: Та понеже се чудя дали съм изчаткала и това дразни само мен или има и други искам да знам какво мислите по тоз ексзестенциален въпрос :lol:

Gossow 15th May 2009 22:05

Има :!:

jolifille 15th May 2009 22:17

misheto7 и според мен трябва да има :!:
Пускат се безброй теми за щяло и нещяло като дадените потребители(най-вече нови тук) не си правят труда да проверят дали вече съществува,а като им се направи забележка се оправдават с това,че не са я намерили или нямат време,докато не им приложиш линка към темата и започнат да се оправдават :roll: :roll:
Та аз съм ЗА :!:

apoklistika 15th May 2009 22:26

Аз мой да дъм проблемна личност, ама не мога да мълча :lol:
Мисля си го поне от няколко седмици. Върнах се наистина със желание да пиша тук, щото се появиха доста нови и интересни хора, обаче в един момент кво стана- и новите и старите интересни хора започнаха пак да си мълчат и да изчезват, защото се напълни с разни сдухани писачи и пущачи на теми, пускани поне 10 пъти преди това... тая търсачка никой за нищо я няма.
Оставям настрана всичките ни предишни конфликти с Льофи и се надявам наистина да не приеме тази тема и мнения като моето за опит за пореден конфликт, просто на черното не мога да кажа бяло- има нужда форума от един всекидневен боклукчия, който да поддържа чисто.
Според мен дори няма нужда да се знае кой е и на всеослушание да се обявява нов модератор, просто Льофи да си прецени на кой може да гласува доверие и да му даде права, без останалите да знаят.
Льофи, помисли си наистина, ако прочетеш тази тема- ясно ми е, че ти имаш и доста други задължения и не можеш да си тук по цял ден ама нека някой бъде :)

lok45111 15th May 2009 22:30

Аз съм готов да поема на плещите си задължението и да стана модератор тук, като ще гарантирам, че редвон ще преглеждам раздела и ще вземам отношение.

Имам богат опит в администриране и модериране на страници и форуми, тъй, че няма да се затрудня никак :)

Gossow 15th May 2009 22:34

Предлагам админа да пусне гласуване във всеки раздел иии потребителите да избереме по един модератор за всеки раздел :) така работата ще стане много по-малка :)

аз искам спортаааа :roll: :lol:

jolifille 15th May 2009 22:36

Цитирай:

Първоначално написано от evelinho
Предлагам админа да пусне гласуване във всеки раздел иии потребителите да избереме по един модератор за всеки раздел :) така работата ще стане много по-малка :)

:2043:

misheto7 15th May 2009 22:37

Цитирай:

Първоначално написано от evelinho
Предлагам админа да пусне гласуване във всеки раздел иии потребителите да избереме по един модератор за всеки раздел :) така работата ще стане много по-малка :)

Тежко му на тоя в общи приказки :lol: :lol: :lol: Има резон в това което казваш ,пък и има хора които пишат само в определени раздели ,наясно са с материята и могат да вземат компетентно решение ако се наложи :wink:

Лок :2043:

Gossow 15th May 2009 22:39

СТИГА МОДЕРАТОРНО ДЕЛЕНИЕ ... ВРЕМЕ Е ЗА ФОРУМНО ОБЕДИНЕНИЕ !!! :lol: :lol: :lol: :lol_crazy:

Пипилота 15th May 2009 22:41

Преди повече от седмица писах ЛС на Льофи, че е препоръчително да има модератор във форума. Отговор не получих, най-вероятно дори не го е видял.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.