Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 29th March 2013 12:04

Рими, не се ядсовай!
Те не го правят това , за да ти объркат плановете. Имат си резон хората и се презастраховат. Радвай се, че си попаднала на хирург, който не обича да рискува!
Също така е чудесно, че са ти намерили друга дата толкова скоро.

Спрред мен това тяхно решение говори само в тяхна полза!

rimi 29th March 2013 14:38

Да Нелка в първия момент се ядосах но после като се замислих хората наистина са съвестни и не искат да рискуват и да правят глупости да си плюят на репутацията поне за сега така искам да мисля и не искам да ставам суеверна Защото другия вариянт който ми минава през главата е да не някакъв знак от съдбата това отлагане дай боже да не така

rimi 29th March 2013 14:44

Като се замисля предния път при Енчев всичко мина толкова гладко никакви пречки не се появиха пред това да бъда обезобразена може пък хубавите неща да стават по трудно дано да е така А вие момичета как сте някой имал ли е консултация или някакво друго развитие

Oompa Loompa 29th March 2013 17:39

Рими, ако имаш херпес, не е хубаво да те оперират! Така че са постъпили правилно. Пий си ацикловира и не го спирай до деня на операцията.

rimi 29th March 2013 21:39

Bunny а защо трябва да го пия толкова дълго време би ли ми обяснила защото аз мислих че трябва да го пия само 5 дни

Нелка 30th March 2013 12:26

Хораааа

Аз си правих сметки да се оперирам на 10.04, обаче се разболях днес...
Кво да правя? За 10 дни дали ще съм ок??

rimi 30th March 2013 16:31

Явно нещо на всички не ни върви. Нелка какво точно ти има, ако е някакъв вирус има време ще се оправиш най-лесното лекарство е вит С взимай по три четири пъти на ден от тези по 100 мг. на цитровит той не се отлага в организма и е напълно безвреден. Моите деца като хванат вирус ги атакувам здраво и има ефект. Моята операция я отложиха също за 10 04 ако до тогава не се случи нещо друго например да ми дойде цикъла .На Мелфи също са я отложили днеска защото им е казала, че е пила арника и преди два дни е взимала аулин. Ако взимате арника не им казвайте а тя по никакъв начин не влияе на упойката нито на самата операция на мен хомеопата ми я препоръча дори един ден преди операцията един прием и след самата операция пак 200 потенция много добре влияе на отоци и травми.

rimi 30th March 2013 16:49

Аз сега започнах да се чудя какво да правя. Когато ми хлътна гърба на носа миналата година след операцията Енчев ми сложи хилуронова там на вдлъбнатото каза ми тогава някаква по плътна 3 номер има ли такива номера изобщо само да не е сложил някакъв гел тоя некадърник. Аз обаче на консултацията съвсем изключих и не споменах просто забравих какво ще правя сега ако е хилуронова няма да е кой знае какъв проблем нали вие какво мислите той гарантира че не друго ама като знам колко е алчен готов e да каже всичко.

Rabiosa 30th March 2013 17:20

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 784926)
Аз сега започнах да се чудя какво да правя. Когато ми хлътна гърба на носа миналата година след операцията Енчев ми сложи хилуронова там на вдлъбнатото каза ми тогава някаква по плътна 3 номер има ли такива номера изобщо само да не е сложил някакъв гел тоя некадърник. Аз обаче на консултацията съвсем изключих и не споменах просто забравих какво ще правя сега ако е хилуронова няма да е кой знае какъв проблем нали вие какво мислите той гарантира че не друго ама като знам колко е алчен готов e да каже всичко.

А ти хиалуроновата киселина разградила ли ти се е?Защото, ако е минала 1 година би трябвало да няма вече. При всички положения трябва да си кажеш. Уфффф а дано при всички ви се наредят нещата, че само допълнително се притеснявате.

rimi 30th March 2013 17:58

Той ми каза тогава, че ми слага хилуронова която слагат в гърдите тя била по различна от тази която слагали в устните била по плътна. Ама аз съм си за убиване, изобщо не трябваше да се съгласявам да ми слага нищо и без това цяло лято ходих с някакви силиконови лепенки заради белега ,той носа ми не се виждаше. Обаче лъжеца Енчев ме подлъга тогава, че като ми сложи филъра и на хлътналото място ще се образува съединителна тъкан и всичко щяло да си стане както трябва нали и нямало нужда от друга операция. Mного интересно как на мястото на коста ще се образува съединителна тъкан. Но сега разсъждавам по трезво тогава исках само да ми оправи голямата вдлъбнатина на коста.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.