Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 19th June 2014 19:55

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 799799)
Хайде и аз в отбора на нослетата на д-р Дилбер!
Опериреха ме вчера.
Щом се върна в България ще пиша подробен пост.

И скоро да си смениш ника на "сбъдната мечта", това ти пожелавам :good_luck:

Мечта 20th June 2014 06:52

ПуфПаф, ще те послушам. Само да се видя.
Да знаеш, че това, което ми каза покрай фотошопа, същото ми го каза и Дилбер. Т.е. мисля, че познанията и коментарите са ти на експертно ниво.

Мечта 23rd June 2014 16:53

Днес ми махнаха тампоните - нямаше болка! Имам вкус, обоняние, дишам през носа и си го харесвам!

simona_80 23rd June 2014 20:12

Мечта, честито носленце. Радвам се, че се харесваш. Това да се чува в този форум :) Писах ти на лични.

Мечта 24th June 2014 10:51

Малко офф топик от днес:
Отивам до центъра на Авджилар, и съвсвм случайно, в един магазин, откривам американски бранд козметика, който изобщо го няма в Бг и по сайтовете. Брандът е мн. добър. Сама съм в магазина и почвам да тествам. По това време влизат две деца - турски ромчета клошари, които също се нахвърлят на тестерите и почват да се цапотят. Обаче не ме виждат. Продавачката почва да тича към тях и да им ги тегли от ръцете, а те ги теглят от нейните и настава за секунди суматоха. В този момент едното клошарче ме вижда, почва да сочи синините и облепения ми нос и да пита какво е(така предполагам), другото ме вижда и само след секунда и двете мятат тестерите и хукват от магазина.
Така спасих продавачката без дори да обеля и дума!

Но понеже оценката е субективно нещо да кажа, че като за седми ден "намаана" с чукове, съм си екстра!

Симона, ще ти помогна с всичко, с което мога!

surita 79 24th June 2014 12:40

Мечта,честито носле:)да му се радваш много и ако искаш може да го споделиш и на снимка:)

Мечта 24th June 2014 15:26

Благодаря ти, Surita! Бъди жива и здрава и ти да се радваш на твоето!

Рано е за снимки. Д-р Дибер не ми дава да го гледам, защото още е подуто и нямало да го харесам. Обаче аз мисля, че е :cool_new:

simona_80 25th June 2014 11:09

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 799929)

Симона, ще ти помогна с всичко, с което мога!

Благодаря предварително !

Мечта 1st July 2014 09:40

Здравейте настоящи и бъдещи прекрасни нослета!
В България съм, 14 ден след рино при д-р Дилбер и се възстановявам чудесно.
На място съм, където имам нет за по 5-10 мин. и не мога още да пиша подробно, но другата седмица ще го направя!

aleksant 4th July 2014 15:09

Здравейте на всички стари и нови муцунки в този форум или е по-удачно да напиша нослета :) Казвам се Алекс и през последните 2 седмици изчетох доста форуми за ринопластика. Преди всичко бих искала да благодаря на Нелка, Rimi, Rabi, Pufpaf, Elly и на всички други, които са си направили труда да създадат и поддържат този форум. В някои от форумите за бг докторите, някой от вас беше написал, че се надява чрез написаното тук, да се помогне на хората да се "спасят" от обезобразяване в България и бих искала да ви кажа, че това се случва всеки ден, благодарение на вас, така че не едно, а милион БЛАГОДАРИМ ВИ. Бях се насочила към Джамбазов, но след това, което прочетох, а и след неуспешните ми от около година опити да се свържа с него, се отказах, благодарение на вас, мили хора.
Тъй като след 181 прочетени страници през последните 3 дни, никъде не попаднах на информация относно един въпрос, го задавам тук и дано някой ми отговори.
Родена съм с малформация на небце, горен венец, горна устна и носле. Оперирана съм вече около 10 пъти (може и малко повече) и положението с небцето, венеца и устната е горе долу задоволително (като се има предвид от къде съм тръгнала, а и съм напълно наясно, че няма да съм суперзвезда :)). 2 от операциите са на носа, 1-та при Евстатиев преди 10 год, 2-та - миналата година при Ефремов/Скерлев. Носът е в катастрофално положение, след 2-та операция е по-зле и от преди, общо казано оставиха си ръцете, както винаги в Бг. Въпросът ми е дали Др. Дилбер поема такива случаи като моя, т.е малформации по рождение? Подготвила съм му мейл със снимки и го пратих на една приятелка да го преведе, за да му го изпратя, но реших да попитам и вас. Той е наистина последната ми надежда. Вече ме е страх да отида при когото и да било. Никой от близките ми не е съгласен за нова операция, така че ако ще правя нещо, ще го направя сама, но ще съм ви БЕЗКРАЙНО благодарна за помощта. Стана прекалено дълго, така че спирам. Ще се радвам на коментари и съвети.
Благодаря на всички предварително :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.